Jazykové pobyty na Maltě v Maltalingua

Jazyková škola anglického jazyka MaltaUčte se anglicky na Maltě v několikrát oceněné a vysoce akreditované jazykové škole EAQUALS. Anglická jazyková škola Maltalingua s potěšením oznamuje, že byla dvakrát nominována jako finalista soutěže StudyTravel Ocenění Star Awards 2023 - Anglická jazyková škola Europe a letos byla nominována v další kategorii, Juniorský kurz pro mladší 18 let. Maltalingua Škola anglického jazyka je první a jedinou jazykovou školou na Maltě, která byla nominována na ocenění v obou těchto kategoriích.

V roce 2022 Maltalingua School of English aktualizovala svůj certifikát EAQUALS o excelenci ve výuce anglického jazyka. Při předchozích inspekcích v letech 2014 a 2018 získala naše škola několikanásobné bodové hodnocení, což z Maltalinguy dělá jednu z nejvýše mezinárodně akreditovaných škol anglického jazyka na světě.

S potěšením bychom Vám chtěli oznámit, že Maltalingua byla v roce 2018 zvolena nejlepší jazykovou školou na Maltě. Švýcarský průzkum, který nás ocenil hvězdou, byl sestavený z tisíce studentských zpětných vazeb prostřednictvím sociálních médií a on-line vzdělávacích platforem. Maltalingua získala hodnocení 4,7 / 5 (98,83 %) kvality a spokojenosti. Jsme velmi potěšení a vděční. Tímto všem moc děkujeme!

Zůstáváme malou školou, ale s velkým srdcem a doufáme, že si nás jednoho dne si vyberetepro zdokonalení vaší angličtiny.

Navštivte školu anglického jazyka Maltalingua a vydejte se na jednu ze skutečně jedinečných cest vašeho života!