Časté dotazy (FAQ)

Jak vypadají studijní materiály (knihy, skripta, učebnice)?

Všechny studijní materiály jsou zahrnuty v cenně jazykového kurzu. Naši učitelé pracují s různými učebnicemi a jinými aktuálními zdroji, které jsou přizpůsobeny potřebám studentů.

Jak dlouho trvá kurz?

Nabízíme širokou škálu kurzů s výukou anglického jazyka od 1 týdne až 1 roku.

Jaké jazykové schopnosti (úroveň) musím mít, abych se mohl zúčastnit kurzu?

Standartní kurzy anglického jazyka jsou přístupné studentům s jakoukoli úrovní angličtiny. Úplným začátečníkům doporučujeme návštěvu soukromých lekcí, alespoň první týden výuky.

Specializované kurzy, jako například kurzy obchodní angličtiny, nebo intenzivní přípravný kurz k akademické zkoušce IELTS, jsou navštěvovány pouze studenty se středně pokročilou úrovní anglického jazyka (B1+) nebo vyšší úrovní.

Kde si mohu zarezervovat program volnočasových aktivit?

Exkurze a jiné aktivity, které škola nabízí, si může student zarezervovat přímo s koordinátorem aktivit v jazykové škole Maltalingua.

Jak se dostanu z letiště na ubytování?

Pokud máte zájem, můžete si u nás zarezervovat transfer z letiště, za malý poplatek. Naše služba vám poskytne bezpečný transport z letiště přímo na vámi zvolené ubytování.

Budu mít po dobu pobytu přístup k internetu?

Ano, naše škola nabízí bezplatné připojení k síti Wi-Fi a to v celé budově školy a menší, ale příjemné internetové studio, také zcela bezplatné.