StudyTravel Star Awards - Anglická jazyková škola Evropa

Maltalingua má radost oznámit, že byla nominována na dvě prestižní ocenění StudyTravel Star Awards:

  • Anglická jazyková škola v Evropě
  • Junioři do 18 let

 

StudyTravel Star Awards je každoroční ceremonie ocenění hlasována kolegy, která je uznávána za odměňování kvalitních služeb v několika kategoriích zahrnujících studijní cestovní agentury, jazykové poskytovatele, odborné školy, střední školy, poskytovatele služeb a asociace.

Toto je třetí po sobě jdoucí rok, kdy byla Maltalingua uznána cenami ST Star Awards a je první a jedinou školou na Maltě, která byla nominována v kategorii ST Star Awards - Anglická jazyková škola v Evropě a Junioři do 18 let od založení této prestižní ceremonie v roce 2006.

 

Z výběru více než 10 000 škol v Evropě, byla Maltalingua School of English vybrána jejími partnery a kolegy společně se 4 dalšími školami v Evropě, které ji uznaly za poskytování vynikajících služeb během posledních 12 měsíců.

"Jako vedoucí marketingu nemohu být hrdější na úsilí našeho týmu, které vedlo k naší pozoruhodné nominaci na prestižní ocenění StudyTravel Star Awards. Toto uznání potvrzuje naši oddanost poskytování výjimečných zážitků a služeb našim studentům. Jsme opravdu poctěni, že jsme mezi finalisty, a to nás motivuje k pokračování ve zdolávání překážek a stanovování nových standardů ve vzdělávacím průmyslu." - Ashley Kind

 

Společnost Maltalingua by ráda poblahopřála všem, kteří byli nominováni ve všech kategoriích, a těší se na oslavu s vámi všemi v září 2022, kdy se v Londýně uskuteční slavnostní předávání cen.

Chcete vylepšit svou angličtinu pomocí Maltalingua School of English? Kliknutím sem získáte svou osobní nabídku nyní.

Chcete spolupracovat s Maltalingua School of English a nabídnout svým klientům výjimečné služby a zkušenosti? Partner s námi teď!