StudyTravel Star Awards - Anglická jazyková škola Evropa

Maltalingua s potěšením oznamuje, že byla nominována na prestižní ocenění StudyTravel Star Awards - English Language School Europe. Awards StudyTravel Star Awards je každoroční slavnostní předávání cen, které se každoročně účastní hlasování, které je známé pro odměňování kvalitních služeb napříč různými kategoriemi, které zahrnují agentury pro cestovní kanceláře, poskytovatele jazyků, odborné školy, střední školy, poskytovatele služeb a asociace.

Jedná se o první ročník, který Maltalingua získala uznání ST Star Awards a jako první a jediná maltská škola na Maltě, která byla nominována v kategorii ST Star Awards - English Language School Europe od prestižního udělování cen v roce 2006.

 

 

Z výběru více než 10 000 škol po celé Evropě si partneři a kolegové z Maltalingua vybrali Maltalingua School of English s pouhými 4 dalšími školami v celé Evropě a uznali ji za poskytování vynikajících služeb v posledních 12 měsících.

Maltalingua by rád poblahopřál všem, kteří byli nominováni ve všech kategoriích, a těšíme se na to, že s vámi všichni slavíme v roce 2021, kdy se slavnostní předání cen uskuteční v Londýně.

Chcete vylepšit svou angličtinu pomocí Maltalingua School of English? Kliknutím sem získáte svou osobní nabídku nyní.

Chcete spolupracovat s Maltalingua School of English a nabídnout svým klientům výjimečné služby a zkušenosti? Partner s námi teď!

Kliknutím sem zobrazíte úplný seznam finalistů ceny ST Star Award.