StudyTravel Star Awards - Anglická jazyková škola Evropa

Společnost Maltalingua s potěšením oznamuje, že byla nominována na dvě prestižní ocenění StudyTravel Star Awards:

  • Anglická jazyková škola Europe
  • Juniorské kurzy pro mladší 18 let

 

StudyTravel Star Awards je každoroční slavnostní udílení cen za kvalitní služby v různých kategoriích, které se týkají studijních cestovních kanceláří, poskytovatelů jazykových služeb, odborných škol, středních škol, poskytovatelů služeb a asociací.

Maltalingua získala ocenění ST Star Awards již podruhé za sebou a je první a jedinou školou na Maltě, která byla nominována v kategorii ST Star Awards - English Language School Europe a Junior Courses for Under 18's od roku 2006, kdy bylo toto prestižní ocenění založeno.

 

Partneři a kolegové společnosti Maltalingua vybrali z více než 10 000 škol po celé Evropě Maltalingua School of English do užšího výběru spolu s dalšími 4 školami z celé Evropy a ocenili ji za poskytování vynikajících služeb v uplynulých 12 měsících.

Matthew Knott, šéfredaktor zpravodajství časopisu StudyTravel a jeden z předávajících cen, řekl: "Kvůli Covid-19 jsme loni museli ceny předávat online a byla to skvělá příležitost, ale už se nemůžeme dočkat, až budeme moci tuto stěžejní událost v oboru opět uspořádat osobně a společně oslavit náš sektor."

 

Společnost Maltalingua by ráda poblahopřála všem, kteří byli nominováni ve všech kategoriích, a těší se na oslavu s vámi všemi v září 2022, kdy se v Londýně uskuteční slavnostní předávání cen.

Chcete vylepšit svou angličtinu pomocí Maltalingua School of English? Kliknutím sem získáte svou osobní nabídku nyní.

Chcete spolupracovat s Maltalingua School of English a nabídnout svým klientům výjimečné služby a zkušenosti? Partner s námi teď!