Pobyt s učitelem

Maltalingua nabízí zcela novou příležitost k jazykovému vzdělávání pomocí své nejnovější služby: "Pobyt u Učitele". Odcházíme od typických možností ubytování a ponořte se do vzrušujícího dobrodružství učení angličtiny a objevování.

Zcela se ponořte do světa angličtiny tím, že budete žít s jedním z našich vysoko kvalifikovaných učitelů angličtiny. "Pobyt u Učitele" nabízí příležitost k šitému, praktickému a personalizovanému učení. Už neexistuje jedno řešení pro všechny - váš učitel se přizpůsobí vašim unikátním potřebám a preferencím.

Proč zvolit "Pobyt u Učitele"?

 • Personalizovaná Výuka: těšte se na šitou podporu navrženou tak, aby odpovídala vaší úrovni dovedností a stylu učení.
 • Expozice Jazyka 24/7: ponořte se do angličtiny nonstop a zrychlete svou cestu ke zlepšení anglického jazyka.
 • Autentické Konverzace: zapojte se do přirozených konverzací s vaším učitelem, ideální pro procvičování komunikace v reálných situacích.
 • Kulturní Ponoření: prožijte místní kulturu na vlastní kůži žijíc s rodilým mluvčím angličtiny.
 • Okamžitá Zpětná Vazba: získejte okamžitou zpětnou vazbu k vašemu používání jazyka, což vám pomůže rychle zdokonalit vaše dovednosti.
 • Integrace do Životního Stylu: začleňte angličtinu do vašich každodenních rutin, čímž se učení stane nedílnou součástí vašeho času na Maltě.
 • Zvýšení Sebevědomí: postupně budujte sebevědomí v používání angličtiny v různých situacích a kontextech včetně mimo učebnu.
 • Trvalá Přátelství: vytvořte hlubokou vazbu s vaším učitelem, vytvářející podpůrné a obohacující učící prostředí, které přetrvá i po vašem čase na Maltalingua.

Prožití "Pobytu u Učitele":

Od východu slunce po západ slunce se vaše učení nikdy nezastavuje. Zúčastněte se interaktivních lekcí, připojte se k aktivitám pro objevování místní oblasti a poté se vraťte domů pro další konverzační cvičení s učitelem. Tohle je víc než jen volba ubytování - je to váš cesta k plynulosti v angličtině.

Jak To Funguje:

 • Přizpůsobení Přístupu: spojíme vás s učitelem, který bude vyhovovat vašim cílům.
 • Přizpůsobeno Vám: podělte se o své cíle a preference pro personalizovaný zážitek.
 • Přijměte a Prospívejte: dorazte, ponořte se a prospívejte v anglickém prostředí.
 • 2 bezplatné soukromé lekce s učitelem doma.

Poznejte Učitele


Ljubica SimonovaLjubica Simonova

Hostit studenty je velmi podobné výuce - miluji vyučování a miluji být hostitelem, miluji připravovat jídlo pro ostatní a vím, jak se většina studentů cítí, když přijdou do naší školy, takže chci udělat celý proces snazší a příjemnější. Navíc je to také pro mě příjemný zážitek, protože mohu potkat lidi z celého světa, poslouchat jejich příběhy a učit se od nich, což mi tato práce naučila, a to nemá cenu.

Zatím mám pouze pozitivní zkušenosti. Každý student byl mimořádně zdvořilý a chápavý a všichni byli ohleduplní k apartmánu a ke mně jako k osobě a učiteli. Věřím, že to může být jedním z nejlepších zážitků, který student může mít. 

Apartmán je jen pár minut od zátoky Balluta, která je v srdci St. Julians, poblíž mnoha pětihvězdičkových restaurací, klubů a především naší školy.

Nachází se v jedné z tradičně navržených maltských budov pojmenované Steeple View Mansions, apartmán je ve vrchním patře. Je prostorný, klasicky maltézský a klidný, 

Snídani pro všechny dospělé studenty zajišťuji já. Snídaně je většinou kontinentální a studenti se mohou obsloužit sami. Snažím se co nejvíce vyhovět potřebám studentů. Byt a pokoj, kde jsou ubytováni, se uklízí jednou týdně, a to včetně výměny povlečení a ručníků.

Kdybych byl/a studentem naší školy, zvolil/a bych tento druh ubytování, protože zvyšuje celý zážitek z učení pro každého studenta.
Přečtěte si Ljubičin blog o "Pobytu u Učitele" zde

To, co jste řekli/řekla

"Děkuji za příjemný a relaxační pobyt u vás. Užil jsem si večeře a konverzace, i přesto mé hrozné angličtině :)) Děkuji!" - Lubos Romanowski 

"Rád/ráda bych vám poděkoval/a za velmi příjemný pobyt v apartmánu. Užil/a jsem si ho hodně, mnoho věcí bylo skvělých. Je velmi těžké vybrat, které byly ty nejlepší!" - Michal

"Chtěl/chtěla bych vám poděkovat za čas, který jsme spolu strávili. Bylo fajn vás poznat a povídat si s vámi každý večer. Máme úžasné vzpomínky na hraní fotbalu s vámi na hřišti. Doufám, že se příští rok zase potkáme!" - Katarzyna

Jste připraveni na nezapomenutelný "Pobyt u Učitele"?

Jste připraveni začít svou vzdělávací cestu v angličtině? "Pobyt u Učitele" představuje jedinečný a ponořený zážitek z učení angličtiny. Zvyšte svou sebedůvěru, spojte se s novými lidmi a odemkněte svůj jazykový potenciál.

Získejte svůj bezplatný cenový odhad a začněte své jazykové dobrodružství s Maltalingua.