Učitelé

Lektoři v Maltalingua jsou rodilí mluvčí, kteří pocházejí z celého světa a jsou povinni mít mezinárodně uznávanou kvalifikaci Cambridgeské univerzity CELTA nebo DELTA (nebo jejich ekvivalenty). Naši vyučující jsou přátelští, zkušení, vzdělaní a energičtí učitelé, kteří pracují se studenty na profesionální a individuální úrovni. Naši učitelé jsou klíčem k jazykovému úspěchu našich studentů.

Podporujeme zapojování našich lektorů do aktivit se studenty i mimo vyučování. Učitelé tak často doprovázejí naše studenty na mimoškolních aktivitách.

Věříme, že úspěch každé jazykové školy závisí na správném výběru vyučujících. Akademický tým jazykové školy Maltalingua je speciálně proškolený k výuce angličtiny jako cizího jazyka, a také k modernímu pojetí výuky EFL a přizpůsobení výuky pro naše studenty.

Rachel YoungRachael Young: CELTA

Ahoj, jsem Rachel a pocházím ze Skotska. Rozhodla jsem se přeškolit a odstěhovat se do zahraničí za prací a nyní jsem jedním z CELTA kvalifikovaných učitelů na Maltě. Pro školu Maltalingua jsem začala pracovat v loňském roce v červnu a čas zde strávený mi opravdu rychle utekl.

Moc se mi na mé práci líbí, že se mohu setkávat s mnoha studenty a také jsem zjistila, že se od nich učím stejně tak, jako oni se ode mě učí angličtinu. Pracujeme tvrdě, ale odměnou nám je viditelné zlepšení a rozvoj studentů.

Jsem šťastná, že jsem si vybrala Maltu a že si Maltalingua vybrala mě. Jsem si jistá, že se budete cítit stejně, až se k nám připojíte. Když zrovna neučím, ráda čtu a miluji vaření.


Paul AtkinsPaul Atkins: CELTA, DELTA, bakalářský titul (s vyznamenáním) v oboru ekologie, magisterský titul v oboru aplikovaná lingvistika.

Ahoj, jmenuji se Paul Atkins a jsem z Brightonu ve Velké Británii. Strávil jsem 30 let jako učitel, školitel učitelů a akademický manažer; pracoval jsem v jazykových školách, jako konzultant na volné noze a na vysoké škole ve Velké Británii.

Před několika lety jsem se rozhodl cestovat po světě a dělat to, co mě baví nejvíc, učit, no a - jsem tady. Moje výuka? Pevně věřím, že dobrá výuka se pozná podle dobrých výsledků, takže chci, aby se moji studenti naučili co nejvíce.

Fascinuje mě, jak se učíme, a snažím se se svými studenty navázat kontakt a najít to, co jim jako jednotlivcům nejlépe vyhovuje. Miluji gramatiku (kdo by ji neměl rád?), ale ústní komunikace leží v srdci jazykového vzdělávání. Ať už je tedy úroveň jazyka jakákoli, mé lekce zahrnují hodně mluvení, procvičování plynulosti a - jak doufám - i radosti.

Mám titul DELTA, bakalářský titul první třídy a magisterský titul z aplikované lingvistiky. Mimo práci jsem cestovatel, potápěč, čtenář a miluji přírodu a venkov. Za své hříchy jsem velkým fanouškem svého rodného fotbalového týmu Brighton & Hove Albion.

Gill PritchettGillian Pritchett: CELTA

Ahoj, já jsem Gillian. Narodila jsem se a vyrostla ve Velké Británii, ale hodně jsem cestovala, žila jsem ve Francii a Německu a 12 let v Kanadě.

Maltě fandím od své první návštěvy před mnoha lety a ráda zde trávím delší čas. Práce pro Maltalingua je díky podporujícím kolegům a motivovaným studentům opravdovou radostí.

Mám kvalifikaci CELTA a velké zkušenosti s výukou tváří v tvář a v poslední době i online. Zaměřuji se na obchodní angličtinu, protože díky své kariéře v mezinárodním obchodě mohu studentům skutečně pomoci používat angličtinu v kontextech co nejbližších reálnému životu. Mezi mé specializace patří finance, strategie, marketing, vyjednávání a řízení lidských zdrojů.

Obecně jsem velmi interaktivní lektor, takže v mých hodinách není čas na dřímání !!! Na univerzitě jsem studovala francouzštinu a zeměpis, poté jsem získala kvalifikaci účetní. Mám také magisterský titul v oboru evropských průmyslových vztahů a lidských zdrojů a postgraduální diplom v oboru marketingového managementu.

Ráda objevuji jiné země, učím se jazyky, čtu a sportuji, zejména běhám a jezdím na kole. A.. jsem kvalifikovaná cvičitelka gongu.....

Chantelle RossChantelle Ross: TEFL

Dobrý den! Jmenuji se Chantelle a jsem kvalifikovaná učitelka TEFL ze skotského Dundee.

Přestěhovat se na Maltu a učit na Maltalingua je to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy mohla udělat. Zaměstnanci jsou tak přátelští a starostliví, že jsem si nemohla přát lepší tým!

Ráda se setkávám s novými lidmi a poznávám různé kultury od zahraničních studentů, kteří přicházejí studovat na Maltalinguu. Vyučování je mou vášní a díky bakalářskému titulu v oboru herectví a herectví vždy najdu způsob, jak hodiny udělat poutavé, odlehčené a zábavné.

Ráda si se studenty buduji dobrý vztah, protože vzájemný respekt je v prostředí třídy velmi důležitý. Jsem velmi vstřícný učitel, protože mým cílem je, aby moji studenti mluvili, psali a četli v angličtině pohodlně a s jistotou.

Jo Montebello: CertTESOLJo Montebello

Jmenuji se Jo Montebello a jsem akreditovaná učitelka Cert Tesol z Austrálie. Specializuji se na výuku obecné angličtiny, gramatiky, plynulosti, obchodní angličtiny a přípravu na IELTS.

Mám 15 let zkušeností s výukou zaměřenou na vzdělávání, osobní rozvoj a výuku angličtiny jako cizího jazyka pro studenty z celého světa.

Mým cílem je vytvořit ve třídě přátelské a uvolněné prostředí, aby se studenti cítili pohodlně a sebejistě při učení.