Seznamte se s učiteli ve škole Maltalingua

Lektoři v Maltalingua jsou rodilí mluvčí, kteří pocházejí z celého světa a jsou povinni mít mezinárodně uznávanou kvalifikaci Cambridgeské univerzity CELTA nebo DELTA (nebo jejich ekvivalenty). Naši vyučující jsou přátelští, zkušení, vzdělaní a energičtí učitelé, kteří pracují se studenty na profesionální a individuální úrovni. Naši učitelé jsou klíčem k jazykovému úspěchu našich studentů.

Podporujeme zapojování našich lektorů do aktivit se studenty i mimo vyučování. Učitelé tak často doprovázejí naše studenty na mimoškolních aktivitách.

Věříme, že úspěch každé jazykové školy závisí na správném výběru vyučujících. Akademický tým jazykové školy Maltalingua je speciálně proškolený k výuce angličtiny jako cizího jazyka, a také k modernímu pojetí výuky EFL a přizpůsobení výuky pro naše studenty.
 

Rachel YoungRachael Young: CELTA

Ahoj, jmenuji se Rachael a jsem ze Skotska. Rozhodla jsem se rekvalifikovat a přestěhovat se do zahraničí a nyní jsem kvalifikovaná učitelka CELTA na Maltě. S Maltalinguou jsem začala v červnu 2017 a už jsem se neohlédla zpět. Škola je téměř jako rodina a máme silný a podporující učitelský tým.

Moc ráda se setkávám s našimi studenty a zjišťuji, že se od nich učím stejně tak, jako se oni učí anglicky ode mě.

Pracujeme tvrdě, ale odměnou je vidět, jak se naši studenti zlepšují a rozvíjejí.

Jsem šťastná, že jsem si vybrala Maltu a že si Maltalingua vybrala mě, a jsem si jistá, že vy budete mít stejný pocit, až se k nám přidáte.

Když zrovna neučím, ráda čtu a miluji vaření.

Paul AtkinsPaul Atkins: CELTA, DELTA, bakalářský titul (s vyznamenáním) v oboru ekologie, magisterský titul v oboru aplikovaná lingvistika.

Ahoj, jmenuji se Paul Atkins a jsem z Brightonu ve Velké Británii. Strávil jsem 30 let jako učitel, školitel učitelů a akademický manažer; pracoval jsem v jazykových školách, jako konzultant na volné noze a na vysoké škole ve Velké Británii.

Před několika lety jsem se rozhodl cestovat po světě a dělat to, co mě baví nejvíc, učit, no a - jsem tady. Moje výuka? Pevně věřím, že dobrá výuka se pozná podle dobrých výsledků, takže chci, aby se moji studenti naučili co nejvíce.

Fascinuje mě, jak se učíme, a snažím se se svými studenty navázat kontakt a najít to, co jim jako jednotlivcům nejlépe vyhovuje. Miluji gramatiku (kdo by ji neměl rád?), ale ústní komunikace leží v srdci jazykového vzdělávání. Ať už je tedy úroveň jazyka jakákoli, mé lekce zahrnují hodně mluvení, procvičování plynulosti a - jak doufám - i radosti.

Mám titul DELTA, bakalářský titul první třídy a magisterský titul z aplikované lingvistiky. Mimo práci jsem cestovatel, potápěč, čtenář a miluji přírodu a venkov. Za své hříchy jsem velkým fanouškem svého rodného fotbalového týmu Brighton & Hove Albion.

Elisa MissiagiaElisa Missiagia: CELTA

"Ahoj všichni! Dovolte mi, abych se představil. Jmenuji se Elisa :)

Po bakalářském studiu překladatelství a získání kvalifikace vedoucího zájezdu jsem se rozhodla vrátit ke studiu, abych mohla následovat jednu ze svých největších vášní: UČITELSTVÍ.

Úspěšně jsem získala kvalifikaci CELTA a v současné době působím na Maltě. Věřím, že výuka angličtiny je vhodná pro každého. Jde jen o to hledat, co vám nejvíce vyhovuje.

Proto při svých hodinách ráda experimentuji s novými metodami a technikami. Jediným klíčovým slovem je BAVIT SE, a já slibuji, že je to možné!

Maltalingua mi dává možnost ponořit se do tohoto přístupu vyjadřujícího mou kreativitu. Atmosféra je tak přátelská, že se cítíte jako doma! Jak pro studenty, tak pro učitele je zde možnost zdokonalovat se jako lidé a profesionálové. Vítejte na palubě!

Giselle GenoveseGiselle Genovese: TEFL

Moji přátelé o mně často mluví jako o veselé a bublinkové Giselle, plné energie a pozitivních vibrací, a myslím, že se v tom nemýlí.

Kdybych si měla vybrat zvíře, kterým bych chtěla být, určitě bych byla ráda ptákem, abych mohla volně létat a obdivovat krásy přírody. Když jsem uprostřed přírody, cítím v sobě klid a mír, daleko od shonu světa, ve kterém žijeme.

Mezi mé vášně patří plavání, procházky, četba a v neposlední řadě cestování. Ráda se procházím sama, abych mohla s čistou myslí přemýšlet a soustředit se na cokoli, na co normálně nemám čas. Neumím si představit, že bych dělal jinou práci než učitele, protože studenti mi dávají sílu a motivaci, která mě dělá tím, kým jsem.

Jsem navždy vděčná stovkám studentů, kteří mi během mé dosavadní učitelské kariéry zkřížili cestu, protože jsem poznala tolik různých a zajímavých kultur, a doufám, že v tom budu pokračovat, dokud mi na to nezbude energie. Nedávno jsem nastoupila do Maltalingua a nemohu být šťastnější, protože mám pocit, že do takového prostředí dokonale zapadám....učitelé, (moji kolegové) jsou milí a pracuje se mi tu velmi dobře.

Barry MoloneyBarry Moloney: CELTA

Dobrý den. Jmenuji se Barry a ve společnosti Maltalingua působím od září 2021.

Maltu jsem poprvé navštívil v roce 2018 na dovolené a už tehdy jsem se rozhodl, že se sem jednou přestěhuji na delší dobu, a teď jsem tady.

Už v roce 2018 jsem si Maltalinguu vyhlédl - na základě toho, co jsem viděl, se mi na této škole zdálo být něco velmi přitažlivého a skvělého - a nyní mohu bez pochyb říct, že mé první dojmy byly správné.

Pevně věřím, že učení je a mělo by být zábavné, a snažím se do výuky vnést energii a trochu humoru. Nejraději mám, když vidím, jak žáci dělají pokroky.

Ben CookBenjamin Cook: TEFL

Ahoj, jmenuji se Ben a jsem kvalifikovaný učitel TEFL z Barnsley ve Velké Británii.

Posledních 10 let jsem pracoval v několika různých zemích jako učitel a akademický manažer.

Velmi rád se setkávám s novými lidmi a poznávám je, takže jsem velmi rád, že mohu spolupracovat se společností Maltalingua, kde mám možnost poznat tolik lidí z mnoha různých zemí.

Můj styl výuky je zaměřen na studenty, je uvolněný a přátelský. Chci a doufám, že i oni mají vždy úsměv na tváři. Když zrovna neučím, jsem velkým fanouškem učení se novým věcem, zkoušení nových zážitků a poznávání nových míst.

Andrew McHughAndrew McHugh: CELTA

"Ahoj, jsem Andrew z Dublinu; vítejte na stránkách Maltalingua. V honbě za uvolněnějším životním stylem, dobrým jídlem/vínem a množstvím venkovních aktivit, konkrétně plachtěním, jsem se v roce 2021 přestěhoval na Maltu.

S vášní pro vzdělávání, školení a mantru celoživotního učení vyučuji angličtinu od roku 2014. Mé zkušenosti s výukou EFL zahrnují výuku obecné angličtiny, obchodní angličtiny a EAP/ ESP.

Ať už se učíte angličtinu pro radost/přípravu na zkoušky, mým cílem jako učitele angličtiny je pomoci vám rozvíjet/zdokonalovat vaše jazykové dovednosti v kolektivu nebo individuálně. Podporuji samostatnost studenta, vedu praktické, na studenta zaměřené, interaktivní a vzrušující lekce s využitím různých metodik a zdrojů.

Malta je idylickým středomořským místem, kde můžete začít nebo pokračovat ve své cestě za angličtinou. Doufám, že se brzy uvidíme!

Sam O'BrienSam O'Brien: CertTesol

Ahoj! Jmenuji se Sam, pocházím z Londýna a učím asi 7 let.

Za tu dobu jsem pracoval v Mexiku, Číně, Portugalsku, na Slovensku, v Itálii a také pro Maltalingua. Učení mě velmi baví, protože mám skutečný pocit úspěchu, když někoho naučím něco nového a užitečného. Učení představuje spoustu výzev, to je jisté, ale je to také nesmírně obohacující povolání.

Mimo výuku je mou hlavní vášní fotbal. Jsem vášnivým příznivcem Manchesteru United, ale rád sleduji každý tým a rád sleduji aktuální informace o hráčích, ligách, organizacích atd. Jsem také příležitostným vedoucím kvízů a poměrně pravidelně přispívám na webové stránky s kvízy. Takže ano, fotbal a kvíz - typický Brit!

Dříve jsem pracoval pro Maltalingua v roce 2020 a rozhodl jsem se vrátit, protože škola má opravdu vstřícné a pečující prostředí, jak pro studenty, tak pro učitele. Těším se na spolupráci a doufám, že se vám u nás bude líbit!

Daniel BrowneDaniel Browne: TEFL

Jmenuji se Daniel a jsem kvalifikovaný učitel TEFL z irského Dublinu. Přijet na Maltu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.

Našel jsem si tu spoustu přátel a naučil se toho tolik o sobě a o životě obecně. Cítím se být docela trpělivým učitelem. od svých 11 let byla moje rodina v Irsku hostitelskou rodinou pro studenty mého věku, kteří k nám jezdili bydlet a procvičovat angličtinu u nás doma.

Přijížděli z celé Evropy, například ze Španělska, Itálie, Francie, Německa a dalších zemí. To mi dalo trpělivost a pochopení pro to, abych se studenty angličtiny mluvila a naučila je sebevědomě číst, psát a mluvit.

Ráda poznávám nové lidi a jsem šťastná, že jsem se setkala se všemi milými učiteli a zaměstnanci Maltalingua!

Michelle Caruana MontebelloMichelle Caruana Montebello: TEFL

"Ahoj! Jmenuji se Michelle Caruana Montebello a jsem z Malty. Jazyky a literatura byly od mládí mou vášní, a tak jsem se rozhodla, že se jim budu věnovat i profesně.

Poprvé jsem začala učit angličtinu jako cizí jazyk, když jsem byla na univerzitě po absolvování kurzu TEFL. Od té doby působím ve školství na různých pozicích; především jako učitelka, ale také jako koordinátorka projektů a administrátorka.

Učení je mou vášní, protože ráda předávám znalosti a dávám studentům dovednosti potřebné k dosažení jejich cílů. Pracovala jsem v řadě jazykových škol i v mezinárodní škole. Velmi se mi líbí multikulturní prostředí, které tyto instituce nabízejí, protože studenti se učí nejen akademickým znalostem, ale také globálním dovednostem, což je další oblast mého zájmu.

Když zrovna neučím, ráda trávím čas četbou, zejména Agathy Christie - není nic lepšího než nadčasová klasika! Ráda také cestuji a poznávám nové kultury. Těším se, že vás budu moci přivítat ve své třídě, kde se snažím vytvořit zábavnou a poutavou atmosféru, v níž mohou všichni studenti z výuky vytěžit maximum."

Gill PritchettGillian Pritchett: CELTA

Ahoj, já jsem Gillian. Narodila jsem se a vyrostla ve Velké Británii, ale hodně jsem cestovala, žila jsem ve Francii a Německu a 12 let v Kanadě.

Maltě fandím od své první návštěvy před mnoha lety a ráda zde trávím delší čas. Práce pro Maltalingua je díky podporujícím kolegům a motivovaným studentům opravdovou radostí.

Mám kvalifikaci CELTA a velké zkušenosti s výukou tváří v tvář a v poslední době i online. Zaměřuji se na obchodní angličtinu, protože díky své mezinárodní obchodní kariéře mohu studentům skutečně pomoci používat angličtinu v kontextech co nejbližších reálnému životu.  Mezi mé specializace patří finance, strategie, marketing, vyjednávání a řízení lidských zdrojů.

Na univerzitě jsem studovala francouzštinu a zeměpis, poté jsem získala kvalifikaci účetní. Mám také magisterský titul v oboru evropských průmyslových vztahů a lidských zdrojů a postgraduální diplom v oboru marketingového managementu.

Ráda objevuji jiné země, učím se jazyky, čtu a sportuji, zejména běhám a jezdím na kole. A.. jsem kvalifikovaná cvičitelka gongu..."

Chantelle RossChantelle Ross: TEFL

Dobrý den! Jmenuji se Chantelle a jsem kvalifikovaná učitelka TEFL ze skotského Dundee.

Přestěhovat se na Maltu a učit na Maltalingua je to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy mohla udělat. Zaměstnanci jsou tak přátelští a starostliví, že jsem si nemohla přát lepší tým!

Ráda se setkávám s novými lidmi a poznávám různé kultury od zahraničních studentů, kteří přicházejí studovat na Maltalinguu. Vyučování je mou vášní a díky bakalářskému titulu v oboru herectví a herectví vždy najdu způsob, jak hodiny udělat poutavé, odlehčené a zábavné.

Ráda si se studenty buduji dobrý vztah, protože vzájemný respekt je v prostředí třídy velmi důležitý. Jsem velmi vstřícný učitel, protože mým cílem je, aby moji studenti mluvili, psali a četli v angličtině pohodlně a s jistotou.Jo Montebello Jo Montebello: CertTESOL

Jmenuji se Jo Montebello a jsem akreditovaná učitelka Cert Tesol z Austrálie.

Specializuji se na výuku obecné angličtiny, gramatiky, plynulosti mluvení, obchodní angličtiny a přípravu na zkoušky IELTS.

Mám 15 let zkušeností s výukou se zaměřením na školení, osobní rozvoj a výuku angličtiny jako cizího jazyka pro studenty z celého světa.

Mým cílem je vytvořit přátelské a uvolněné prostředí pro výuku, aby se studenti při učení cítili pohodlně a sebevědomě.