Seznamte se s učiteli ve škole Maltalingua

Učitelé Maltalingua jsou rodilí mluvčí angličtiny a přicházejí k nám z celého světa. Náš podnikový tým musí mít mezinárodně uznávanou kvalifikaci CELTA (Certifikát pro výuku angličtiny pro mluvčí jiných jazyků) nebo DELTA (Diplom pro výuku angličtiny pro mluvčí jiných jazyků), kterou uděluje Univerzita v Cambridge (nebo její ekvivalent). Zaměřujeme se na nábor přátelských, zralých, dobře vzdělaných a energických učitelů, kteří se s žáky úzce a individuálně angažují. Naši učitelé jsou klíčoví pro úspěch našich studentů a jsou klíčoví pro úspěšnou poskytování našeho osnovy.

Podporujeme integraci jednotlivých učitelů a studentů jak v rámci, tak mimo učebnu, a jako takoví jsou učitelé velmi zapojeni do každodenních školních aktivit a často doprovázejí studenty na školních společenských aktivitách.

Věříme, že úspěch každé jazykové školy je z velké části závislý na silných stránkách svých učitelů. Akademický tým Maltalingua je speciálně školen pro výuku angličtiny jako cizího jazyka a je povinen začlenit naši moderní filozofii výuky EFL a přizpůsobit lekce pro naše studenty.

 
Rachel Young Rachael Young: CELTA

Ahoj, jsem Rachael a pocházím ze Skotska. Rozhodla jsem se překvalifikovat a odstěhovala se do zahraničí, a nyní jsem kvalifikovanou učitelkou s certifikací CELTA v Maltě. Začala jsem s Maltalingua v červnu 2017 a neohlížela jsem se zpět. Škola je téměř jako rodina a máme silný a podpůrný tým učitelů.

Skutečně si užívám setkávání s našimi studenty a najednou se učím od nich o sobě stejně jako oni se učí angličtinu ode mě.

Tvrdě pracujeme, ale odměna přichází ve formě pozorování, jak naši studenti zlepšují a rozvíjejí své dovednosti.

Jsem ráda, že jsem si vybrala Maltu a že si mě Maltalingua vybrala, jsem si jistá, že se budete cítit stejně, až se k nám přidáte.

Když neučím, ráda čtu a vařím.

 

Paul Atkins Paul Atkins: CELTA, DELTA, B.Sc. (s vyznamenáním) Ekologie, Magistr v Aplikované Lingvistice

Ahoj, jmenuji se Paul Atkins a pocházím z Brightonu ve Velké Británii. Strávil jsem 30 let jako učitel, trenér učitelů a akademický manažer, pracoval jsem v jazykových školách, jako samostatný konzultant a v koleji ve Velké Británii.

Před několika lety jsem se rozhodl cestovat po světě, dělaje to, co miluji nejvíce, což je učení, a tak jsem zde. Moje výuka? Silně věřím, že dobrá výuka může být rozpoznána podle dobrých výsledků, takže chci, aby moji studenti co nejvíce se naučili.

Zajímám se o to, jak se učíme, a snažím se navázat kontakt se svými studenty, abych zjistil, co pro ně jako jednotlivce nejlépe funguje. Miluji gramatiku (kdo to nemiluje?), ale mluvená komunikace spočívá v jádru učení jazyků. Takže bez ohledu na úroveň, moje hodiny zahrnují mnoho mluvení a cvičení na plynulost a – doufám – zábavu.

Mám DELTA, první třídu B.Sc. a magisterský titul v aplikované lingvistice. Mimo práci cestuji, potápím se a čtu, a miluji přírodu a venkov. Jsem velkým fanouškem mého domácího fotbalového týmu, Brighton & Hove Albion, za mé hříchy.

 

Daniel Browne Daniel Browne: TEFL

Ahoj. Jmenuji se Daniel a jsem kvalifikovaným učitelem TEFL z Dublinu, Irska. Přijetí na Maltu bylo jednou z nejlepších rozhodnutí mého života.

Objevil jsem tu tolik přátel a mnoho se naučil o sobě a o životě obecně. Myslím si, že jsem poměrně trpělivým učitelem. Od 11 let sloužila má rodina jako hostitelská rodina v Irsku pro studenty ve stejném věku, aby přijeli k nám žít a praktikovat angličtinu v našem domě.

Přišli z celé Evropy, jako jsou Španělsko, Itálie, Francie, Německo a další. To mi dalo trpělivost a pochopení pro mluvčí angličtiny a pomáhá mi je učit, jak číst, psát a mluvit se sebevědomím.

Miluji setkávání s novými lidmi a velmi jsem potěšen, že jsem se seznámil se všemi příjemnými učiteli a zaměstnanci Maltalingua!

 

Gill Pritchett Gillian Pritchett: CELTA

Ahoj, jsem Gillian. Narodila jsem se a vyrůstala v Británii, ale cestovala jsem rozsáhle, žila jsem ve Francii a Německu a po dobu 12 let v Kanadě.

Jsem fanouškem Malty od mé první návštěvy mnoho let zpátky a ráda trávím zde prodloužené období. Pracovat pro Maltalingua je skutečná radost díky podpůrným kolegům a motivovaným studentům.

Jsem kvalifikovaná certifikací CELTA a mám velké zkušenosti s výukou tváří v tvář a v poslední době i online. Zaměřuji se na obchodní angličtinu, protože má mezinárodní obchodní kariéra mi umožňuje skutečně pomoci studentům používat angličtinu v co nejblíže reálných kontextech. Mými specialistickými oblastmi jsou finance, strategie, marketing, jednání a řízení lidských zdrojů.

Na univerzitě jsem studovala francouzštinu a geografii, poté jsem si získala kvalifikaci jako účetní. Mám také magisterský titul v evropských průmyslových vztazích a lidských zdrojích a diplom v oblasti marketingového řízení.

Baví mě objevovat jiné země, učit se jazyky, číst a sporty, zejména běh a cyklistiku. A… jsem kvalifikovanou hráčem na gong...

 

Ljubica Simonova Ljubica Simonova: CELTA

"Naše nejhlubší obava není, že jsme nedostateční; naše nejhlubší obava spočívá v tom, že jsme výkonní nad rámec našich představ." Tuto citaci z populárního sportovního dramatu z roku 1990, Coach Carter, žiji a dýchám každý den a snažím se ji ukázat svým studentům.

Jmenuji se Ljubica a pocházím z Negotina, Makedonie. Cesta k tomu, abych se stala učitelkou angličtiny, byla spíš vrchem bez lan a vybavení v rukou a s deštěm, který několik let nespolehlivě kápne, ale podařilo se to. Naštěstí nejsem cizí výzvám, ale nebyla bych tady bez důvěry několika lidí, kteří mi dali šanci dokázat, co umím udělat.

Pracovat v nejlepší jazykové škole na Maltě s některými z nejvíce užitečných, soucitných, porozumějících a tvrdě pracujících jednotlivců, které jsem kdy potkala, byla zásadní změna v životě. S dobrými učiteli jako my nebude mít problém dosáhnout svých cílů mluvení anglicky.

Vždy se snažíme vytvořit všechny nutné podmínky pro jakékoli učení, nejen v učebně, ale i mimo ni.

Přidejte k tomu zábavné, jedinečné a nikdy nenudné aktivity, které jsme připravili pro naše lekce, a uvidíte, že můžete také naučit se mluvit a porozumět angličtině. Trpělivost, vášeň pro výuku a vnímání potřeb studentů jsou tři klíčové vlastnosti dobrého učitele, a mohu se s hrdostí říct, že všechny tři mám. Ale mým hlavním cílem je vždy vytvořit bezpečné, přátelské prostředí pro každého studenta, aby se mohl mýlit a učit se z chyb.

 

Jo Montebello Jo Montebell: Cert Tesol

Mé jméno je Jo Montebello a jsem akreditovaný učitel Cert Tesol z Austrálie.

Specializuji se na výuku obecné angličtiny, gramatiky, mluvené plynulosti, obchodní angličtiny a přípravu na IELTS.

Mám 15 let zkušeností s výukou zaměřenou na trénink, osobní rozvoj a výuku angličtiny jako cizího jazyka pro studenty z celého světa.

Mým cílem je vytvořit přátelské a uvolněné prostředí výuky, aby si studenti při učení připadali pohodlně a sebevědomě.

 

 

Gianluca Abela Gianluca Abela: Advanced TEFL Level 5

Ahoj, jsem Gianluca, váš učitel angličtiny jako druhého jazyka z osluněné Malty. Vyučování angličtiny jako druhého jazyka není pro mě jen profesí; je to moje vášeň a životní cíl.

Můj výuku v oblasti jazykové výuky na Maltě začal v roce 2022. Rozhodl jsem se studovat management vzdělávání, CLIL a obchodní angličtinu a zdokonalovat své dovednosti a znalosti pro poskytnutí vám nejlepší možnou jazykovou výuku.

V naší třídě nejenom pouze studujeme angličtinu; žijeme jí. Věřím v sílu komunikace, takže se připravte na ponoření se do rozhovorů, debat a skutečných světových scénářů.

Zahrávejme si s jazykem, používejme multimediální zdroje a prozkoumejme výměny kultur společně. Mluvím o kultuře, mé zkušenosti s životem v různých zemích mi daly globální perspektivu, kterou rád sdílím se svými studenty.

Učení angličtiny nejde pouze o gramatiku a slovní zásobu; jde o pochopení různých kultur a kontextů, ve kterých se mluví. Mimo naše lekce se hluboce věnuji komunitním projektům, které podporují vzdělávání jazyků a mezikulturní porozumění.

Můžete mě potkat při školních aktivitách během svého pobytu v Maltalingua. Připojte se ke mně na této vzrušující cestě ke svobodnému projevu, kde budeme zkoumat nejen bohatství anglického jazyka, ale i celý svět, který se nám otevírá díky němu.

 

Maria Privitera Maria Privitera: CELTA

Ahoj! Mé jméno je Maria a jsem Malťanka. Vyučovat začala v roce 2021 a mám certifikaci CELTA.

Toto podnikání již dlouho očekávám, protože jsem vždy měla lásku k angličtině a potkala jsem mnoho lidí z různých zemí, kteří chtěli naučit se anglicky, takže jsem strávila většinu svého života interagováním se studenty.

Výuka angličtiny mě fascinuje a miluji sledovat, jak se studenti zlepšují a jsou ambiciózní v jejich snaze zlepšit své komunikační dovednosti. Práce v Maltalingua mi umožnila sledovat moji vášeň a setkala jsem se s novými lidmi z celého světa.

Zaměstnanci, se kterými pracuji, jsou skvělí. Máme velkou rodinnou atmosféru, ve které jsou všichni mimořádně ochotní a laskaví. Každý učitel má odlišné schopnosti s jedním cílem a filozofií v mysli: a to pomáhat studentům stávat se lepšími v komunikaci s ostatními.

 

Keenan Kleinsmith
Keenan Kleinsmith: CELTA

Ahoj! Mé jméno je Keenan a pocházím z Kapského Města v Jihoafrické republice. Jsem kvalifikovaným učitelem CELTA.

Jednou z mých největších radostí je pomáhat studentům v rozvoji a růstu. Miluji sport a rád sleduji ragby, fotbal a Formuli 1.

Miluji vaření a trávím čas s rodinou a přáteli. Miluji cestování, poznávání nových lidí, učení se o různých kulturách a způsobech života.

Jedno mé oblíbené citace je "Den bez učení je ztracený den."

 

Patrick Carver Patrick Carver: CELTA

Ahoj, jsem Patrick, kvalifikovaný učitel CELTA pocházející z Manchesteru ve Velké Británii.

Poslední několik let jsem strávil prací po celém světě jako učitel angličtiny.

Miluji svou práci, protože výuka je mou vášní a jsem velmi šťastný, že mohu pracovat pro Maltalingua. Je to vynikající prostředí pro vzdělávání. Je to přátelské, živé a vzrušující místo k práci. Zejména si užívám setkávání s novými lidmi a poznávání různých kultur z celého světa a prožívání jedinečných pohledů studentů a jejich přínosu ve třídě.

Můj výukový styl je energický a přátelský, zaměřený zejména na studenty. Rád bych, aby mé hodiny byly živé, plné konverzace a, především, zábavy. Když právě neučím, jsem vášnivý cestovatel, fanoušek fotbalu, šachu a hudby. Těším se, až tě uvidím ve třídě. Ahoj!