Seznamte se s učiteli ve škole Maltalingua

Učitelé Maltalingua jsou rodilí mluvčí angličtiny a přicházejí k nám z celého světa. Naši učitelé musí být držiteli mezinárodně uznávaného certifikátu University of Cambridge CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) nebo DELTA (Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages) (nebo jeho ekvivalentu). Zaměřujeme se na nábor přátelských, vyspělých, vzdělaných a energických učitelů, kteří se studentům věnují na důvěrné a individuální bázi. Naši učitelé mají pro úspěch našich studentů zásadní význam a jsou klíčem k úspěšnému poskytování našich učebních osnov.

Podporujeme individuální integraci učitelů a studentů ve třídě i mimo ni, a proto jsou učitelé velmi zapojeni do každodenních školních aktivit a často doprovázejí studenty na školních společenských akcích.

Jsme přesvědčeni, že úspěch každé jazykové školy do značné míry závisí na silných stránkách jejích učitelů.  Akademický tým Maltalingua je speciálně vyškolen pro výuku angličtiny jako cizího jazyka a musí do výuky zapojit naši moderní filozofii výuky EFL a přizpůsobit hodiny našim studentům.

  
Rachel YoungRachael Young: CELTA

Ahoj, jmenuji se Rachael a jsem ze Skotska. Rozhodla jsem se rekvalifikovat a přestěhovat se do zahraničí a nyní jsem kvalifikovaná učitelka CELTA na Maltě. S Maltalinguou jsem začala v červnu 2017 a už jsem se neohlédla zpět. Škola je téměř jako rodina a máme silný a podporující učitelský tým.

Moc ráda se setkávám s našimi studenty a zjišťuji, že se od nich učím stejně tak, jako se oni učí anglicky ode mě.

Pracujeme tvrdě, ale odměnou je vidět, jak se naši studenti zlepšují a rozvíjejí.

Jsem šťastná, že jsem si vybrala Maltu a že si Maltalingua vybrala mě, a jsem si jistá, že vy budete mít stejný pocit, až se k nám přidáte.

Když zrovna neučím, ráda čtu a miluji vaření.


Paul AtkinsPaul Atkins: CELTA, DELTA, BSc (Hons) Ecology, MA in Applied Linguistics.

Ahoj, jmenuji se Paul Atkins a jsem z Brightonu ve Velké Británii. Strávil jsem 30 let jako učitel, školitel učitelů a akademický manažer; pracoval jsem v jazykových školách, jako konzultant na volné noze a na vysoké škole ve Velké Británii.

Před několika lety jsem se rozhodl cestovat po světě a dělat to, co mě baví nejvíc, učit, no a - jsem tady. Moje výuka? Pevně věřím, že dobrá výuka se pozná podle dobrých výsledků, takže chci, aby se moji studenti naučili co nejvíce.

Fascinuje mě, jak se učíme, a snažím se se svými studenty navázat kontakt a najít to, co jim jako jednotlivcům nejlépe vyhovuje. Miluji gramatiku (kdo by ji neměl rád?), ale ústní komunikace leží v srdci jazykového vzdělávání. Ať už je tedy úroveň jazyka jakákoli, mé hodiny zahrnují hodně mluvení, procvičování plynulosti a - doufám - i radosti.

Mám titul DELTA, bakalářský titul první třídy a magisterský titul z aplikované lingvistiky. Mimo práci jsem cestovatel, potápěč, čtenář a miluji přírodu a venkov. Za své hříchy jsem velkým fanouškem svého rodného fotbalového týmu Brighton & Hove Albion.
 

Elisa MissiagiaElisa Missiagia: CELTA

"Ahoj všichni! Dovolte mi, abych se představil. Jmenuji se Elisa :)

Po bakalářském studiu překladatelství a kvalifikaci vedoucího zájezdů jsem se rozhodla vrátit ke studiu, abych mohla následovat jednu ze svých největších vášní: UČITELSTVÍ.

Úspěšně jsem získala kvalifikaci CELTA a v současné době působím na Maltě. Věřím, že výuka angličtiny je vhodná pro každého. Jde jen o to hledat, co vám nejvíce vyhovuje.

Proto při svých hodinách ráda experimentuji s novými metodami a technikami. Jediným klíčovým slovem je BAVIT SE, a já slibuji, že je to možné!

Maltalingua mi dává možnost ponořit se do tohoto přístupu vyjadřujícího mou kreativitu. Atmosféra je tak přátelská, že se cítíte jako doma! Jak pro studenty, tak pro učitele je zde možnost zdokonalovat se jako lidé a profesionálové. Vítejte na palubě!
 


Ben CookBenjamin Cook: TEFL

Ahoj, jmenuji se Ben a jsem kvalifikovaný učitel TEFL z Barnsley ve Velké Británii.

Posledních 10 let jsem pracoval v několika různých zemích jako učitel a akademický manažer.

Velmi rád se setkávám s novými lidmi a poznávám je, takže jsem velmi rád, že mohu spolupracovat se společností Maltalingua, kde mám možnost poznat tolik lidí z mnoha různých zemí.

Můj styl výuky je zaměřen na studenty, je uvolněný a přátelský. Chci a doufám, že i oni mají vždy úsměv na tváři. Když zrovna neučím, jsem velkým fanouškem učení se novým věcem, zkoušení nových zážitků a poznávání nových míst.


Andrew McHughAndrew McHugh: CELTA

"Ahoj, jsem Andrew z Dublinu; vítejte na stránkách Maltalingua. V honbě za uvolněnějším životním stylem, dobrým jídlem/vínem a množstvím venkovních aktivit, konkrétně plachtěním, jsem se v roce 2021 přestěhoval na Maltu.

S vášní pro vzdělávání, školení a mantru celoživotního učení vyučuji angličtinu od roku 2014. Mé zkušenosti s výukou EFL zahrnují výuku obecné angličtiny, obchodní angličtiny a EAP/ ESP.

Ať už se učíte angličtinu pro radost/přípravu na zkoušky, mým cílem jako učitele angličtiny je pomoci vám rozvíjet/zdokonalovat vaše jazykové dovednosti v kolektivu nebo individuálně. Podporuji samostatnost studenta, vedu praktické, na studenta zaměřené, interaktivní a vzrušující lekce s využitím různých metodik a zdrojů.

Malta je idylickým středomořským místem, kde můžete začít nebo pokračovat ve své cestě za angličtinou. Doufám, že se brzy uvidíme!
Daniel BrowneDaniel Browne: TEFL

Jmenuji se Daniel a jsem kvalifikovaný učitel TEFL z irského Dublinu. Přijet na Maltu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.

Získal jsem zde mnoho přátel a naučil se toho tolik o sobě samém i o životě obecně. Cítím se být docela trpělivým učitelem. od svých 11 let byla moje rodina v Irsku hostitelskou rodinou pro studenty mého věku, kteří k nám jezdili bydlet a procvičovat angličtinu u nás doma.

Přijížděli z celé Evropy, například ze Španělska, Itálie, Francie, Německa a dalších zemí. To mi dalo trpělivost a pochopení pro to, abych se studenty angličtiny mluvila a naučila je sebevědomě číst, psát a mluvit.

Ráda poznávám nové lidi a jsem šťastná, že jsem se setkala se všemi milými učiteli a zaměstnanci Maltalingua!Gill PritchettGillian Pritchett: CELTA

Ahoj, já jsem Gillian. Narodila jsem se a vyrostla ve Velké Británii, ale hodně jsem cestovala, žila jsem ve Francii a Německu a 12 let v Kanadě.

Maltě fandím od své první návštěvy před mnoha lety a ráda zde trávím delší čas. Práce pro Maltalingua je díky podporujícím kolegům a motivovaným studentům opravdovou radostí.

Mám kvalifikaci CELTA a velké zkušenosti s výukou tváří v tvář a v poslední době i online. Zaměřuji se na obchodní angličtinu, protože díky své kariéře v mezinárodním obchodě mohu studentům skutečně pomoci používat angličtinu v kontextech co nejbližších reálnému životu.  Mezi mé specializace patří finance, strategie, marketing, vyjednávání a řízení lidských zdrojů.

Na univerzitě jsem studovala francouzštinu a zeměpis, poté jsem získala kvalifikaci účetní. Mám také magisterský titul v oboru evropských průmyslových vztahů a lidských zdrojů a postgraduální diplom v oboru marketingového managementu.

Ráda objevuji jiné země, učím se jazyky, čtu a sportuji, zejména běhám a jezdím na kole. A.. jsem kvalifikovaná cvičitelka gongu....".


Mým cílem je vytvořit přátelské a uvolněné prostředí pro výuku, aby se studenti při učení cítili pohodlně a sebevědomě.


Ljubica SimonovaLjubica Simonova

"Naším nejhlubším strachem není, že jsme nedostateční; naším nejhlubším strachem je, že jsme nadmíru mocní." Žiji a dýchám tímto citátem z populárního sportovního dramatu 90. let Coach Carter. A snažím se to svým studentům ukazovat každý den.

Jmenuji se Ljubica a pocházím z Negotina v Makedonii. Cesta k tomu, abych se stala učitelkou angličtiny, byla spíš kamenitá, bez lana a vybavení v ruce a s deštěm, který nepřestával celé roky, ale zvládla jsem to. Výzvy mi naštěstí nejsou cizí, ale nebyla bych tu bez důvěry několika lidí, kteří mi dali šanci dokázat, co umím.

Práce v nejlepší jazykové škole na Maltě s těmi nejvstřícnějšími, nejsympatičtějšími, nejchápavějšími a nejpracovitějšími lidmi, jaké jsem kdy potkala, mi změnila život. S dobrými učiteli, jako jsme my, nebudete mít problém dosáhnout svých anglicky mluvících cílů.

Vždy se snažíme vytvořit všechny potřebné podmínky pro učení, a to nejen ve třídě, ale i mimo ni.

Když k tomu přidáte zábavné, jedinečné a nikdy nenudící aktivity, které pro vás v rámci našich lekcí připravujeme, uvidíte, že se anglicky naučíte, budete mluvit a rozumět i vy. Trpělivost, nadšení pro výuku a vnímavost k potřebám studentů jsou tři klíčové vlastnosti dobrého učitele a já mohu hrdě říci, že mám všechny tři. Mým hlavním cílem je však vždy vytvořit bezpečné a přátelské prostředí, aby každý student mohl dělat chyby a učit se z nich.