Učitelé

Lektoři v Maltalingua jsou rodilí mluvčí, kteří pocházejí z celého světa a jsou povinni mít mezinárodně uznávanou kvalifikaci Cambridgeské univerzity CELTA nebo DELTA (nebo jejich ekvivalenty). Naši vyučující jsou přátelští, zkušení, vzdělaní a energičtí učitelé, kteří pracují se studenty na profesionální a individuální úrovni. Naši učitelé jsou klíčem k jazykovému úspěchu našich studentů.

Podporujeme zapojování našich lektorů do aktivit se studenty i mimo vyučování. Učitelé tak často doprovázejí naše studenty na mimoškolních aktivitách.

Věříme, že úspěch každé jazykové školy závisí na správném výběru vyučujících. Akademický tým jazykové školy Maltalingua je speciálně proškolený k výuce angličtiny jako cizího jazyka, a také k modernímu pojetí výuky EFL a přizpůsobení výuky pro naše studenty.

  
Carine WightCarine Wight: CELTA, BA v dějinách umění a francouzštině

Ahoj! Jmenuji se Carine a jsem kvalifikovanou učitelkou CELTA v Maltalingua.

Ve škole panuje velmi přátelská atmosféra a všichni zaměstnanci jsou neuvěřitelně motivovaní a podporující.

Pocházím z Glasgow, - deštivého, ale vzrušujícího města ve Skotsku se spoustou kultury a kreativity! Mé dřívější pedagogické zkušenosti jsou spojené především s mladými studenty.

Ráda učím děti a mládež, jelikož jsou plní energie a každý jendotlivý den se velmi liší od druhého! Dále mám vysokoškolské vzdělání v oboru dějiny umění s francouzštinou na University of Glasgow.

Dudley BakerDudley Baker: CELTA, BA (Hons) ve filozofii a mediálních studiích

Zdravím! Jsem Dudley a poznávání různých lidí ze všech koutů světa je mým velkým uspokojením.

Výuka anglického jazyka je pro mě jedno velké dobrodružství a každý den je jiný. Nesčetně nového jsem se již dozvěděl od svých studentů, které jsem potkal, a věřím, že každý má svůj příběh.

Než jsem se rozhodl přicestovat na Maltu, učil jsem na Javě, v Indonésii. Strávil jsem tam mnoho let a byl to pro mne nezapomenutelný zážitek. Ovšem chtěl jsem se přiblížit své domovině – Velké Británii, a nemohl jsem doufat v teplejší a příjemnější místo, kde bych se mohl vyjádřit jako učitel než zde na Maltě. Maltalingua je skutečně jedinečné místo, kde se učit a se učit!

Ve třídě vždy podporuji otevřenou diskusi a rád udržuji atmosféru začlenění - přeci každý má svůj názor! Mám velký zájem o filosofii, a proto rád zkoumám myšlenkové experimenty a důležité problémy. Jsem CELTA kvalifikovaný a mám titul BA (Hons) z filosofie. Ve svém volném čase rád hraji na klávesy a tvořím pozoruhodnou (možná i divnou), ale úžasnou hudbu! Miluji kreativitu!

Maria ThuliMaria Thuli: TEFL, TEFL, LRSM, LTCL

Ahoj všichni! Jmenuji se Maria a jsem učitelkou zde v Maltalingua, kde jsem začal učit v říjnu 2016.

Učím angličtinu jako cizí jazyk již od roku 1998, momentálně zde na Maltě a v minulosti i v německy mluvící části Švýcarska, kde jsem pobývala, studenty všech věkových skupin a úrovní. Mou druhou profesí je hra na klavír, již 13 let.

Výuka je mou velkou vášní! Považuji za skvělé vidět, jak se studenti těší z učení a zároveň neustále rozvíjejí své dovednosti.

Být učitelem v Maltalingua je fantastická zkušenost a opravdu si vážím přátelského a profesionálního týmu, který tu máme, a skutečnosti, že naši studenti, kteří pocházejí z celého světa, se opravdu chtějí učit, a proto mají skutečnou radost z výuky! Těším se na setkání s Vámi zde v Maltalingua!

Rachel YoungRachael Young: CELTA

Ahoj, jsem Rachel a pocházím ze Skotska. Rozhodla jsem se přeškolit a odstěhovat se do zahraničí za prací a nyní jsem jedním z CELTA kvalifikovaných učitelů na Maltě. Pro školu Maltalingua jsem začala pracovat v loňském roce v červnu a čas zde strávený mi opravdu rychle utekl.

Moc se mi na mé práci líbí, že se mohu setkávat s mnoha studenty a také jsem zjistila, že se od nich učím stejně tak, jako oni se ode mě učí angličtinu. Pracujeme tvrdě, ale odměnou nám je viditelné zlepšení a rozvoj studentů.

Jsem šťastná, že jsem si vybrala Maltu a že si Maltalingua vybrala mě. Jsem si jistá, že se budete cítit stejně, až se k nám připojíte. Když zrovna neučím, ráda čtu a miluji vaření.


Paul AtkinsPaul Atkins: CELTA, DELTA, bakalářský titul (s vyznamenáním) v oboru ekologie, magisterský titul v oboru aplikovaná lingvistika.

Ahoj, jmenuji se Paul Atkins a jsem z Brightonu ve Velké Británii. Strávil jsem 30 let jako učitel, školitel učitelů a akademický manažer; pracoval jsem v jazykových školách, jako konzultant na volné noze a na vysoké škole ve Velké Británii.

Před několika lety jsem se rozhodl cestovat po světě a dělat to, co mě baví nejvíc, učit, no a - jsem tady. Moje výuka? Pevně věřím, že dobrá výuka se pozná podle dobrých výsledků, takže chci, aby se moji studenti naučili co nejvíce.

Fascinuje mě, jak se učíme, a snažím se se svými studenty navázat kontakt a najít to, co jim jako jednotlivcům nejlépe vyhovuje. Miluji gramatiku (kdo by ji neměl rád?), ale ústní komunikace leží v srdci jazykového vzdělávání. Ať už je tedy úroveň jazyka jakákoli, mé lekce zahrnují hodně mluvení, procvičování plynulosti a - jak doufám - i radosti.

Mám titul DELTA, bakalářský titul první třídy a magisterský titul z aplikované lingvistiky. Mimo práci jsem cestovatel, potápěč, čtenář a miluji přírodu a venkov. Za své hříchy jsem velkým fanouškem svého rodného fotbalového týmu Brighton & Hove Albion.

Gill PritchettGillian Pritchett: CELTA

Ahoj, já jsem Gillian. Narodila jsem se a vyrostla ve Velké Británii, ale hodně jsem cestovala, žila jsem ve Francii a Německu a 12 let v Kanadě.

Maltě fandím od své první návštěvy před mnoha lety a ráda zde trávím delší čas. Práce pro Maltalingua je díky podporujícím kolegům a motivovaným studentům opravdovou radostí.

Mám kvalifikaci CELTA a velké zkušenosti s výukou tváří v tvář a v poslední době i online. Zaměřuji se na obchodní angličtinu, protože díky své kariéře v mezinárodním obchodě mohu studentům skutečně pomoci používat angličtinu v kontextech co nejbližších reálnému životu. Mezi mé specializace patří finance, strategie, marketing, vyjednávání a řízení lidských zdrojů.

Obecně jsem velmi interaktivní lektor, takže v mých hodinách není čas na dřímání !!! Na univerzitě jsem studovala francouzštinu a zeměpis, poté jsem získala kvalifikaci účetní. Mám také magisterský titul v oboru evropských průmyslových vztahů a lidských zdrojů a postgraduální diplom v oboru marketingového managementu.

Ráda objevuji jiné země, učím se jazyky, čtu a sportuji, zejména běhám a jezdím na kole. A.. jsem kvalifikovaná cvičitelka gongu.....

Kat GrimoldbyKat Grimoldby: CELTA, Bakalářský titul (Hons) v oboru Současné užité umění

Dobrý den! Jmenuji se Kat a pocházím z krásného Devonu v jihozápadní Anglii.

Mé učitelské dobrodružství začalo v Budapešti v roce 2017 a přes Jávu v Indonésii mě přivedlo na Maltu. Mám velké štěstí, že jsem tyto zkušenosti získala: žádná jiná práce se té naší nevyrovná!

Moje hodiny jsou uvolněné, ale přitom poutavé. Používáme zajímavé souvislosti, které vám pomohou pozvednout vaši angličtinu jedinečným a kreativním způsobem. Své hodiny přizpůsobuji potřebám studentů.

Ve volném čase se neúnavně věnuji své kreativitě - skicování, navrhování a tvoření. Ráda také peču a čtu, ale stejně tak snadno mě najdete na dně oceánu nebo na pěší túře krajinou. 

Chantelle RossChantelle Ross: TEFL

Dobrý den! Jmenuji se Chantelle a jsem kvalifikovaná učitelka TEFL ze skotského Dundee.

Přestěhovat se na Maltu a učit na Maltalingua je to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy mohla udělat. Zaměstnanci jsou tak přátelští a starostliví, že jsem si nemohla přát lepší tým!

Ráda se setkávám s novými lidmi a poznávám různé kultury od zahraničních studentů, kteří přicházejí studovat na Maltalinguu. Vyučování je mou vášní a díky bakalářskému titulu v oboru herectví a herectví vždy najdu způsob, jak hodiny udělat poutavé, odlehčené a zábavné.

Ráda si se studenty buduji dobrý vztah, protože vzájemný respekt je v prostředí třídy velmi důležitý. Jsem velmi vstřícný učitel, protože mým cílem je, aby moji studenti mluvili, psali a četli v angličtině pohodlně a s jistotou.

Amber McManusAmber McManus: TEFL, Bakalářský titul v oboru biologie a biofarmaceutické vědy

Ahoj, jsem Amber, kvalifikovaná učitelka TEFL z Irska a mám bakalářský titul v oboru biologie a biofarmaceutické vědy.

S Maltalingua jsem začala spolupracovat v květnu tohoto roku a byla to neuvěřitelná cesta pracovat po boku vstřícného a přátelského týmu. Jsem zapálená pro výuku angličtiny a pomáhám studentům dosáhnout jejich cílů.

Věřím, že je nezbytné vytvořit ve třídě uvolněné prostředí, ve kterém se každý student cítí dobře. Ráda se setkávám s novými lidmi a baví mě poznávat různé kultury, což umožňuje multikulturní komunita naší školy. 

Těším se na setkání s vámi zde v Maltalingua!

Shane MurphyShane Murphy: TEFL

Ahoj lidi! Jmenuji se Shane a jsem vysoce motivovaný instruktor ESL z Irska s certifikátem TEFL. 

Výuka angličtiny jako cizího jazyka byla dlouho mým cílem, a to i po celou dobu mého vysokoškolského mezinárodního studia sociologie a sociální politiky. Ačkoli jsem na Maltalingua relativně nová, mám pocit, jako bych tu byla celý život! Věřím, že tento pocit sdílí i mnoho studentů, které jsem učila a stále učím.

Opravdu věřím, že Maltalingua poskytuje studentům dokonalou rovnováhu mezi studiem a životem a že by mohla být ideálním místem pro začátek, pokračování nebo dokonce nový začátek vaší kariéry v oblasti studia angličtiny. Multikulturní charakter školy poskytuje prostor pro rozvoj, vzdělávání, radost a vytváření vzpomínek mezi zaměstnanci i studenty. 

Těším se na setkání s vámi v blízké budoucnosti v Maltalingua!

Jo Montebello: CertTESOLJo Montebello

Jmenuji se Jo Montebello a jsem akreditovaná učitelka Cert Tesol z Austrálie. Specializuji se na výuku obecné angličtiny, gramatiky, plynulosti, obchodní angličtiny a přípravu na IELTS.

Mám 15 let zkušeností s výukou zaměřenou na vzdělávání, osobní rozvoj a výuku angličtiny jako cizího jazyka pro studenty z celého světa.

Mým cílem je vytvořit ve třídě přátelské a uvolněné prostředí, aby se studenti cítili pohodlně a sebejistě při učení.

 

Anne VellaAnne Vella: CertTesol

Jmenuji se Anne a výuce anglického jazyka se s menšími přestávkami věnuji již posledních 35 let. Zejména mě baví učit angličtinu cizí studenty, protože se mi líbí pracovat v mezinárodním prostředí, vidět pokrok mých studentů a také sledovat růst jejich sebedůvěry. Výuka angličtiny jako cizího jazyka jsem shledala nejen mou vášní, ale také nesmírně obohacující činností.

Tím, že jsem měla tu možnost pracovat i v jiných jazykových školách věnujících se výuce anglického jazyka jakožto cizího jazyka, můžu bezpečně potvrdit, že Maltalingua je unikátní jazykovou školou, která vám nabídne velmi speciální zážitek. Uvidíte, že ne pouze učitelé, ale také ostatní členové týmu jsou velice ochotní a nápomocní ve všech směrech. Pocit domova a rodinná atmosféra v této škole, vám zpříjemní strávený čas při výuce anglického jazyka.

Vedle mé kvalifikace učitele, s certifikátem Tesol, získaného v Británii a s dodatečnou praxí v oblasti výuky obchodní angličtiny, jsem absolventkou oboru sociologie na postgraduální úrovni.