Učitelé

Lektoři v Maltalingua jsou rodilí mluvčí, kteří pocházejí z celého světa a jsou povinni mít mezinárodně uznávanou kvalifikaci Cambridgeské univerzity CELTA nebo DELTA (nebo jejich ekvivalenty). Naši vyučující jsou přátelští, zkušení, vzdělaní a energičtí učitelé, kteří pracují se studenty na profesionální a individuální úrovni. Naši učitelé jsou klíčem k jazykovému úspěchu našich studentů.

Podporujeme zapojování našich lektorů do aktivit se studenty i mimo vyučování. Učitelé tak často doprovázejí naše studenty na mimoškolních aktivitách.

Věříme, že úspěch každé jazykové školy závisí na správném výběru vyučujících. Akademický tým jazykové školy Maltalingua je speciálně proškolený k výuce angličtiny jako cizího jazyka, a také k modernímu pojetí výuky EFL a přizpůsobení výuky pro naše studenty.

  
Carine WightCarine Wight: CELTA, BA v dějinách umění a francouzštině

Ahoj! Jmenuji se Carine a jsem kvalifikovanou učitelkou CELTA v Maltalingua.

Ve škole panuje velmi přátelská atmosféra a všichni zaměstnanci jsou neuvěřitelně motivovaní a podporující.

Pocházím z Glasgow, - deštivého, ale vzrušujícího města ve Skotsku se spoustou kultury a kreativity! Mé dřívější pedagogické zkušenosti jsou spojené především s mladými studenty.

Ráda učím děti a mládež, jelikož jsou plní energie a každý jendotlivý den se velmi liší od druhého! Dále mám vysokoškolské vzdělání v oboru dějiny umění s francouzštinou na University of Glasgow.

Dudley BakerDudley Baker: CELTA, BA (Hons) ve filozofii a mediálních studiích

Zdravím! Jsem Dudley a poznávání různých lidí ze všech koutů světa je mým velkým uspokojením.

Výuka anglického jazyka je pro mě jedno velké dobrodružství a každý den je jiný. Nesčetně nového jsem se již dozvěděl od svých studentů, které jsem potkal, a věřím, že každý má svůj příběh.

Než jsem se rozhodl přicestovat na Maltu, učil jsem na Javě, v Indonésii. Strávil jsem tam mnoho let a byl to pro mne nezapomenutelný zážitek. Ovšem chtěl jsem se přiblížit své domovině – Velké Británii, a nemohl jsem doufat v teplejší a příjemnější místo, kde bych se mohl vyjádřit jako učitel než zde na Maltě. Maltalingua je skutečně jedinečné místo, kde se učit a se učit!

Ve třídě vždy podporuji otevřenou diskusi a rád udržuji atmosféru začlenění - přeci každý má svůj názor! Mám velký zájem o filosofii, a proto rád zkoumám myšlenkové experimenty a důležité problémy. Jsem CELTA kvalifikovaný a mám titul BA (Hons) z filosofie. Ve svém volném čase rád hraji na klávesy a tvořím pozoruhodnou (možná i divnou), ale úžasnou hudbu! Miluji kreativitu!

Kirstie AttardKirstie Attard: TEFL, BA v angličtině / MA v romantických a viktoriánských literárních studiích

Jmenuji se Kirstie a jsem kvalifikovaný učitel TEFL z Malty.

V Maltalingua učím již od roku 2015 a moc se tím bavím. Ráda poznávám nové lidi z různých kultur a všech věkových kategorií.

Snažím se, aby mé lekce byly co nejzábavnější a nejzajímavější, zároveň se snažím udržet uvolněné prostředí, ve kterém mohou studenti prosperovat.

Jsem pyšnou držitelkou magisterského titulu v oboru romantické a viktoriánské anglické literární vědy a vždy mě najdete s knihou v ruce. Také miluji hudbu, divadlo a vážím si krásného ostrova, ze kterého pocházím.

Maria ThuliMaria Thuli: TEFL

Ahoj všichni! Jmenuji se Maria a jsem učitelkou zde v Maltalingua, kde jsem začal učit v říjnu 2016.

Učím angličtinu jako cizí jazyk již od roku 1998, momentálně zde na Maltě a v minulosti i v německy mluvící části Švýcarska, kde jsem pobývala, studenty všech věkových skupin a úrovní. Mou druhou profesí je hra na klavír, již 13 let.

Výuka je mou velkou vášní! Považuji za skvělé vidět, jak se studenti těší z učení a zároveň neustále rozvíjejí své dovednosti.

Být učitelem v Maltalingua je fantastická zkušenost a opravdu si vážím přátelského a profesionálního týmu, který tu máme, a skutečnosti, že naši studenti, kteří pocházejí z celého světa, se opravdu chtějí učit, a proto mají skutečnou radost z výuky! Těším se na setkání s Vámi zde v Maltalingua!


Rachel YoungRachael Young: CELTA

Ahoj, jsem Rachel a pocházím ze Skotska. Rozhodla jsem se přeškolit a odstěhovat se do zahraničí za prací a nyní jsem jedním z CELTA kvalifikovaných učitelů na Maltě. Pro školu Maltalingua jsem začala pracovat v loňském roce v červnu a čas zde strávený mi opravdu rychle utekl.

Moc se mi na mé práci líbí, že se mohu setkávat s mnoha studenty a také jsem zjistila, že se od nich učím stejně tak, jako oni se ode mě učí angličtinu. Pracujeme tvrdě, ale odměnou nám je viditelné zlepšení a rozvoj studentů.

Jsem šťastná, že jsem si vybrala Maltu a že si Maltalingua vybrala mě. Jsem si jistá, že se budete cítit stejně, až se k nám připojíte. Když zrovna neučím, ráda čtu a miluji vaření.


Ffion SleemanFfion Sleeman: CELTA / IELTS EXAMINER, postgraduální studium překladu

Ahoj všichni! Jmenuji se Ffion a navzdory tomu, že jsem velmi hrdá na to, že jsem velšska, strávila jsem více než polovinu svého života prací v řadě zemí, což mi dalo velké uznání a touhu po tom, abych se dozvěděla více o tolika zvyklostech každé země a jejich kulturách.

Jsem na Maltě relativně nově, ale už jsem se stačila zamilovat do té rozmanitosti a barevnosti všech zde na ostrově a také do zdejší dechberoucí krajiny – sami poznáte, jsem si tím jistá! Co mě však nejpříjemněji překvapilo, byla osvěžující a jedinečná atmosféra v Maltalingua, protože během svých dvanáctiletých zkušeností učitele angličtiny jsem se nikdy nesetkala s tak příjemnou a kolaborativní atmosférou, kdy, ačkoliv akademické standardy jsou zde náročné a vysoce postavené, tím hlavním je vždy důraz na pohodu studentů i zaměstnanců.

Kromě toho, že jsem certifikovaným učitelem CELTA, jsem také zkušeným oficiálním zkoušejícím pro různé cambridgeské zkoušky, včetně mezinárodně uznávané (a obávané!) zkoušky IELTS. Kromě toho jsem horlivým lingvistou s titulem BA ve francouzštině a španělštině a magisterským titulem - obor překladu. Právě ze své vlastní vášně pro studium jazyků čerpám, abych pomohla studentům najít si tu svou vášeň.


Ruth ThompsonRuth Thompson: TEFL, BA v anglické literatuře a tvůrčím psaní

Jmenuji se Ruth a jsem TEFL kvalifikovaný učitel ESL s více než třemi roky zkušeností s výukou / doučováním.

Po dokončení studia anglické literatury a tvůrčího psaní jsem pracovala na univerzitě jako lektor pro studenty prvního ročníku anglické literatury / jazyka (a tvůrčího psaní a cizího jazyka).

Nejpřesvědčivější částí této výuky a obecně výuky bylo sledování, jak se moji studenti v průběhu studia rozvíjejí a zdokonalují.

Výuka pro mě je didaktickou platformou a předávání znalostí za účelem pomoci ostatním. To je pro mě hlavním motorem a vášní mé profese.

Jsem velmi vděčná, že jsem měla to štěstí se přestěhovat na Maltu a splnit si svůj vysněný cíl učit v zahraničí.

Anne VellaAnne Vella: CertTesol

Jmenuji se Anne a výuce anglického jazyka se s menšími přestávkami věnuji již posledních 35 let. Zejména mě baví učit angličtinu cizí studenty, protože se mi líbí pracovat v mezinárodním prostředí, vidět pokrok mých studentů a také sledovat růst jejich sebedůvěry. Výuka angličtiny jako cizího jazyka jsem shledala nejen mou vášní, ale také nesmírně obohacující činností.

Tím, že jsem měla tu možnost pracovat i v jiných jazykových školách věnujících se výuce anglického jazyka jakožto cizího jazyka, můžu bezpečně potvrdit, že Maltalingua je unikátní jazykovou školou, která vám nabídne velmi speciální zážitek. Uvidíte, že ne pouze učitelé, ale také ostatní členové týmu jsou velice ochotní a nápomocní ve všech směrech. Pocit domova a rodinná atmosféra v této škole, vám zpříjemní strávený čas při výuce anglického jazyka.

Vedle mé kvalifikace učitele, s certifikátem Tesol, získaného v Británii a s dodatečnou praxí v oblasti výuky obchodní angličtiny, jsem absolventkou oboru sociologie na postgraduální úrovni.