Učitelé

Naši učitelé pocházejí z celého světa a jsou povinni mít místní certifikát TEFL nebo mezinárodně uznávanou kvalifikaci Cambridgeské univerzity CELTA nebo DELTA (nebo jejich ekvivalenty). Naši lektoři jsou přátelští, zkušení, vzdělaní a energičtí učitelé, kteří pracují se studenty na profesionální a individuální úrovni. Naši učitelé jsou klíčem k jazykovému úspěchu našich studentů.

Podporujeme zapojování našich učitelů do aktivit se studenty i mimo vyučování. Učitelé tak často doprovázejí naše studenty na mimoškolních aktivitách. 

Věříme, že úspěch každé jazykové školy závisí na správném výběru vyučujících. Akademický tým Maltalingua je speciálně proškolen k výuce anglického jazyka, jako cizího jazyka, a také k modernímu pojetí výuky EFL a přizpůsobení lekcí pro naše studenty.

 

Alfred BrincatAlfred Brincat:

Jmenuji se Alfred a věnuji se výuce anglického jazyka, obchodní, lékařské, technické a jiné speciálně zaměřené angličtině již 20 let. Ve skutečnosti jsem byl prvním učitelem, který získal EFL akreditaci k výuce. Kromě toho, že jsem absolvoval bakaláře v anglickém jazyce, jsem také navštěvoval kurz obchodní angličtiny na MCAST a také jsem získal oficiální certifikát jako turistický průvodce.  

Celé ty roky jsem se úspěšně zasazoval v různých aktivitách a vyzkoušel jsem rozdílná povolání. Pracoval jsem jako asistent generálního manažera v Malta Trade Fair Corporation a byl jsem jmenován na post obchodního manažera jedné finanční společnosti poté, co jsem opakovaně překonával rekordy prodeje. Také jsem se angažoval ve focení a natáčení a vytvořil jsem unikátní 4 hodinové video z pohřbu arcibiskupa Gonzi a také dokumentární film v Brazílii pro televizi.

Nakonec jsem se stal součástí Maltalingua, kde je úžasné prostředí nejen pro učitele, ale také pro studenty. Jen je škoda, že to trvalo tak dlouho, protože je zábava pracovat s tak skvělými lidmi, kteří se snaží dělat život snadnější a příjemnější každý den. 

 

Brian DimechBrian Dimech:

Na rozdíl od jiných mých kolegů nejsem učitelem dlouhou dobu. Popravdě jsem s učením začal před pár lety v létě. Poté, co jsem dokončil vysokou školu, jsem se rozhodl vrátit do Maltalingua na další léto, nicméně jsme zde už zůstal. A je nesmírným potěšením pro pracovat a učit v Maltalingua.

I přesto, že zde pracuji krátkou dobu, jsem se již stačil naučit od svých kolegů mnoho a také jsem se začal dívat na učení jiným způsobem. Je úžasný pocit, když vidím studenty, jak dělají v mých hodinách pokroky a jak je výuka baví. Moc mě baví poznávat nové lidi každý týden, ale horší je to s loučením, moc nerad se pak s nimi loučím.

Mimo jiné jsem vystudoval klimatický systém a velmi si užívat svůj volný čas, ve kterém se věnuji různým kreativním aktivitám. Během posledních několika let jsem se podílel na četných divadelních a televizních produkcích a v současné době jsem dirigentem pěveckého sboru, ve kterém účinkuji již 6 let.  

 

Caroline DaviesCaroline Davies:

Ahoj, jmenuji se Caroline a jsem Angličanka. Jezdila jsem na Maltu mnoho let a přestěhovala jsem se sem natrvalo v březnu 2015 a hned v dubnu jsem začala pracovat v Maltalingua. A okamžitě jsem si uvědomila, jak skvělá je to škola!

Opravdu moc ráda učím a pro své studenty chci jen to nejlepší bez ohledu na věk nebo úroveň jazyka. Učím standardní anglický jazyk, soukromé lekce anglického jazyka a obchodní angličtinu. Mám velké zkušenosti v realitní sféře a prodeji, stejně tak jako v péči o zdraví a krásu a také jsem pár let úspěšně podnikala. Měla jsem štěstí, protože mnoho mých obchodních jednání mi umožnilo poměrně intenzivně cestovat, díky čemuž jsem se mohla seznámit s mnoho zajímavými lidmi, poznala jsem nové kultury a ochutnala fantastická jídla. 

Můj přístup k výuce studentů je velmi přátelský a uklidňující. Mám ráda, když se studenti cítí při hodině spokojeně. Myslím si, že se tak mohou naučit mnohem více. Mezi mé záliby patří jízda na koni, tanec, čtení, hudba a divadlo a také ráda peču a chodím na procházky.

Moc se těším, že se s Vámi brzy potkám v Maltalingua! 

 

Danielle ApapDanielle Apap:

Jsem Danielle a jsem certifikovaným CELTA učitele anglického jazyka v Maltalingua, kde pracuji od května 2015. Učila jsem anglický jazyk jako cizí řeč v Jersey (jeden z Normanských ostrovů), v Barceloně a nyní na Maltě. Přestěhovala jsem se na Maltu v roce 2015 a jak ve škole, tak na ostrově jsem velmi spokojená. Miluji to teplo, přátelskou atmosféru tady ve škole a myslím si, že je zde velmi dobré prostředí k výuce pro studenty. 

Původem pocházím z Jersey a jak můžete vidět, přestěhovala jsem se z jednoho velmi malého studeného ostrova na o trochu větší, ale za to teplejší ostrov. Na univerzitě jsem studovala výtvarné umění a vizuální kulturu. Umění mě stále velmi zajímá, především design a fotografie. 

 

James Perry ZammitJames Perry Zammit:

Učil jsem anglický jazyk, jako druhý jazyk pro dospělé v různých zemích světa od roku 2009. Specializuji se v kombinaci standardní, obchodní a akademické angličtiny, a to na psaní, mluvení, odbornou přípravu pro vedení prezentací a psaní poznámek z prezentací. Také dělám různé editace a korektury. Moje pracovní zkušenosti zahrnující 8 let praxe na pozici výkonného ředitele cateringové společnosti, která byla zcela novou společností na trhu. Tři roky jsme pracoval v produkci televize a rádia a také mám sedmiletou praxi v hotelnictví. Všechny tyto pracovní zkušenosti tak můžu prakticky zužitkovat ve výuce anglického jazyka. Vedl jsem mnoho prezentací, účinkoval v televizi a rádiu, a dokonce jsem dostal roli v jednom ruském filmu.

Plynule hovořím anglicky, italsky a maltsky a také mluvím trochu francouzsky a rusky. Díky tomu rozumím složitostem v porozumění různým cizím jazykům a komunikaci globálně.  

V mém volném čase studuji a trénuji japonské bojové umění Kendo, miluji tanec, především salsu, merengu a ba chatu, tango a také miluji vaření. 

 

Jonathan DunnJonathan Dunn:

Jmenuji se Jonathan a pocházím z úžasného města Glasgow ve Skotsku. Posledních 7 let jsem byl hercem a účinkoval jsem v několika divadelních vystoupení a vysílání rádia ve Velké Británii. Přestěhoval jsem se na Maltu v květnu 2014, kdy jsem také začal pracovat pro Maltalingua. V posledních dvou letech jsem se doslova zamiloval do každé minuty, kdy jsem mohl učit tak skvělé, pilné a zábavné studenty z různých koutů světa. V mých hodinách se snažím dosáhnout určité úrovně kreativity a vnést trochu dramatu do svých lekcí, abych zajistil, že můj styl výuky bude i nadále působivý, vzrušující a především, že hodiny budou zábavné!

Jsem velice šťastný, že můžu Maltu nazývat svým domovem, je to neuvěřitelný malinký ostrov, s nepřeberným množství k vidění a podnikání. Moje záliby zahrnují cestování, trávení času s přáteli a rodinou a samozřejmě s mým psem Jockem. Jsem si jistý, že jakmile přijedete na Maltu, nenajdete pouze fantastickou školu s tak skvělým a oddaným týmem, ale také krásný ostrov, ze kterého si odvezete spoustu nezapomenutelných vzpomínek. Moc se těším, že Vás zde uvidím!

 

Kristina Cassar DowlingKristina Cassar Dowling:

Jsem Kristýna a učím angličtinu od roku 2009. Jsem učitelkou v Maltalingua a pracuji v administrativním týmu. Jsem certifikovaným CELTA učitele a studovala jsem anglický jazyk a historii umění na univerzitě tady na Maltě. Místo výběru angličtiny, mám spíš pocit, že si angličtina vybrala mě. Vždycky jsem byla fascinovaná anglickým jazykem a absolutně miluji anglickou literaturu. Moc mě baví psát sloupky a texty pro místní časopisy.

V mém volném čase často navštěvuji místní a mezinárodní muzea, sleduji lokální divadelní představení a ráda zkouším nová jídla. Miluji mou práci, ke které patří také objevování nových kultur skrze mé studenty, ve kterých se snažím budovat důvěru k angličtině. 

 

Mariella Galea

Mariella Galea:

Mé jméno je Mariella a jsem certifikovaným CELTA učitele v Maltalingua. Uplynulých 14 let jsem strávila učením anglického jazyka a nikdy jsem ani nepřemýšlela, že bych dělala něco jiného. Aktivně jsem se zapojovala do učení a také do školení učitelů, přípravám studentů ke zkouškám, testování a vyhodnocování zkoušek. Miluji učení, protože mi to dává možnost pracovat s lidmi, který pochází z rozdílných zemí, s rozdílnými kulturami a toto multikulturní prostředí je už samo o sobě obohacující zkušenost.

To, co mě uspokojuje a dodává mé práci smysl, je možnost sledovat pokrok mých studentů v jejich jazykových dovednostech. Za ty roky jsem se naučila, že učení je hlavně o porozumění a naslouchání druhým. 

Jedna z nejlepších věcí na mé práci v Maltalingua je přátelská atmosféra uvnitř učitelského sboru. Jsme pyšná na to, že jsem součástí silného akademického týmu, který je vždy nápomocný ostatním a také, který se snaží neustále zlepšovat. 

Pokud zrovna neučím, tak se snažím věnovat věcem, které mě baví. Procházky do neznáma, plavání, čtení a v neposlední řadě také cestování. 

 

Paul VassalloPaul Vassallo:

Ahoj, jsem Paul.

S učením jsem začal v roce 2009. Myslela jsem si, že učení bude skvělá letní brigáda, ale poté, co jsem odučil svou první hodinu se vše změnilo! Poznal jsem, že učení je fantastická možnost, jak získat nové přátele a také, jak pomoci studentům se zlepšit v angličtině. Zažil jsem spoustu legrace! Od roku 2009 jsem pracoval v různých jazykových školách, odučil jsem spoustu tříd a poznal mnoho úžasných lidí. Učení se stalo mým povoláním a rozhodně bych ho za nic nevyměnil. 

Možnost pracovat v Maltalingua je pro mě zážitkem a obohacením zároveň. Moc rád zde pracuji, jak kvůli profesionálnímu růstu, tak i díky přátelské atmosféře. 

Když neučím, nebo se zrovna nevzdělávám o tom, jak ještě lépe učit, rád trávím čas čtením, hraním různých stolních deskových her anebo trénuji kouzelnické triky s kartami.

 

Toni Cassar DowlingToni Cassar Dowling:

Ahoj, jsem Toni. Jsem certifikovaným CELTA učitele anglického jazyka v Maltalingua, kde pracuji od roku 2013. Miluji svou práci, jak tu administrativní část, tak akademickou. Nejlepší při práci EFL učitele je možnost vystavení se novému kulturnímu prostředí a setkání se s lidmi z celého světa. Jsem na půl Angličanka a mám ráda svou britskou část, ale také jsem napůl Malťanka a miluji svou zemi s její kulturou a tradicemi.

V mém volném čase miluji čtení, procházky v přírodě a cestování. Zamilovala jsem se do angličtiny, ve velmi mladém věku, ve kterém jsem napsala pár básní, na kterých lze snadno ukázat. Práce v Maltalingua je skvělá, je zde mnoho práce, ale to je to, co je na tom báječné.