Učitelé

Lektoři v Maltalingua jsou rodilí mluvčí, kteří pocházejí z celého světa a jsou povinni mít mezinárodně uznávanou kvalifikaci Cambridgeské univerzity CELTA nebo DELTA (nebo jejich ekvivalenty). Naši vyučující jsou přátelští, zkušení, vzdělaní a energičtí učitelé, kteří pracují se studenty na profesionální a individuální úrovni. Naši učitelé jsou klíčem k jazykovému úspěchu našich studentů.

Podporujeme zapojování našich lektorů do aktivit se studenty i mimo vyučování. Učitelé tak často doprovázejí naše studenty na mimoškolních aktivitách.

Věříme, že úspěch každé jazykové školy závisí na správném výběru vyučujících. Akademický tým jazykové školy Maltalingua je speciálně proškolený k výuce angličtiny jako cizího jazyka, a také k modernímu pojetí výuky EFL a přizpůsobení výuky pro naše studenty.

 

Abbie LeggeAbbie Legge:

Těší mě. Jsem Abbie a pocházím z malého městečka v jižním Walesu. Jsem CELTA kvalifikovaným učitelem a miluji učení v komunikativním a příjemném prostředí. V hodinách se snažím studenty vést tak, aby se naučili používat jazyk v reálných situacích.

Nejvíc mě v hodinách baví týmová spolupráce. Největší pocit hrdosti cítím, když studenti spolupracují, společně řeší problémy, a tak zlepšují svou angličtinu.

Kromě své práce mám ráda umění, hudbu a také miluji cestování, protože mi umožňuje poznávat nové lidi. Fascinují mě cizí jazyky a rozdílné kultury. Výuka angličtiny mi umožnila seznámit se s mnoha lidmi různých věkových kategorií a z různých koutů světa. Těším se na to, co mi tato kariéra nabídne v budoucnu.

 


Andrew LewisAndrew Lewis:

Ahoj! Jsem Andrew, pocházím z Yorku, Anglie. Jsem CELTA kvalifikovaným učitelem a od února 2019 učím v Maltalingua.

Než jsem přijel na Maltu, vyučoval jsem ve Španělsku. Mám zkušenosti s výukou různých typů kurzů od obecné angličtiny, přes přípravné kurzy ke zkouškám, soukromé lekce, po lekce pro ministerstva vládních institucí a vojenských organizací.

Do výuky přináším řadu ze svých zkušenosti, které jsem získal cestováním a učením se jazyků (arabštiny v Jemenu a španělštiny v Bolívii). Když neučím, rád cestuji a zlepšuji své jazykové schopnosti. Těším se, až vás budu učit v Maltalingua.

 

  
Anne Vella

Anne Vella:

Jmenuji se Anne a výuce anglického jazyka se s menšími přestávkami věnuji již posledních 35 let. Zejména mě baví učit angličtinu cizí studenty, protože se mi líbí pracovat v mezinárodním prostředí, vidět pokrok mých studentů a také sledovat růst jejich sebedůvěry. Výuka angličtiny jako cizího jazyka jsem shledala nejen mou vášní, ale také nesmírně obohacující činností.

Tím, že jsem měla tu možnost pracovat i v jiných jazykových školách věnujících se výuce anglického jazyka jakožto cizího jazyka, můžu bezpečně potvrdit, že Maltalingua je unikátní jazykovou školou, která vám nabídne velmi speciální zážitek. Uvidíte, že ne pouze učitelé, ale také ostatní členové týmu jsou velice ochotní a nápomocní ve všech směrech. Pocit domova a rodinná atmosféra v této škole, vám zpříjemní strávený čas při výuce anglického jazyka.

Vedle mé kvalifikace učitele, s certifikátem Tesol, získaného v Británii a s dodatečnou praxí v oblasti výuky obchodní angličtiny, jsem absolventkou oboru sociologie na postgraduální úrovni.

 


Jeremy Glass

Jeremy Glass:

Jmenuji se Jeremy a od března 2017 vyučuji na jazykové škole Maltalingua. Má praxe a zkušenosti ve výuce angličtiny jako cizího jazyka, trvá téměř 40 let. Moje kariéra začala zde na Maltě, na soukromé škole, kdy jsem jako učitel vyučoval anglický jazyk a literaturu.

Později jsem také učil angličtinu na americké střední škole, zde na ostrově. V 80. letech jsem pracoval v Libyi, učil jsem angličtinu techniky a inženýry v ropném průmyslu. Dalších 20 let jsem poté pracoval jako učitel anglického jazyka v Saúdské Arábii, kde jsem učil mladé i starší studenty standartní hodiny anglického jazyka, stejně tak, jako angličtinu pro letecký průmysl. Pomohl jsem mnoha studentům uskutečnit jejich sen ve studiu angličtiny, v rámci přípravy na zkoušku IELTS, se kterou pak mohli navštěvovat UK univerzity.

Po návratu ze Středního východu v roce 2015 jsem se rozhodl vrátit na místo, kde začala moje kariéra ve výuce angličtiny. Nikdy jsem nelitovat svého rozhodnutí a možná i díky tomu, že jsem našel jazykovou školu Maltalingua, která je dle mého názoru velmi dobře a profesionálně vedenou institucí. Mezi cestami zpět do mého druhého domova ve Skotsku, trávím svůj volný čas také zkoumání bohaté historie Malty a shromažďováním různých kousků z Melitensie a přidávání těchto artefaktů do mé rostoucí sbírky

  

Katie RyanKatie Ryan:

Ahoj, jsem Katie a pocházím z malého města v Irsku. V Maltalingua pracuji od května 2018. Mám kvalifikaci jako učitelka druhého stupně v Irsku, se specializací na angličtinu a náboženství.
Teaching is in my blood, with the majority of my family members involved in education in some way. I believe that teaching is one of the most enjoyable and rewarding jobs.

Maltu jsem poprvé navštívila jako dítě s rodiči a jakmile jsem dokončila studium na vysoké škole, rozhodla jsem se, že je to perfektní místo pro začátek mé EFL kariéry. Učení mám v krvi, většina z mé rodiny se nějakým způsobem zapojuje do vzdělávání. Věřím, že učitel je jedno z nejvíce prospěšných a obohacujících povolání.

 Paul Vassallo

Paul Vassallo:

Ahoj, jsem Paul. S učením jsem začal v roce 2009. Myslel jsem si, že učení bude skvělá letní brigáda, ale poté, co jsem odučil svou první hodinu se vše změnilo! Poznal jsem, že učení je fantastická příležitost, jak získat nové přátele a také, jak pomoci studentům se zlepšit v angličtině.

Zažil jsem spoustu legrace! Od roku 2009 jsem pracoval v různých jazykových školách, odučil jsem spoustu tříd a poznal mnoho úžasných lidí. Učení se stalo mým povoláním a rozhodně bych ho za nic nevyměnil. Možnost pracovat v Maltalingua je pro mě zážitkem a obohacením zároveň. Moc rád zde pracuji, jak kvůli profesionálnímu růstu, tak i díky přátelské atmosféře.

Když neučím, nebo se zrovna nevzdělávám o tom, jak ještě lépe učit, rád trávím čas čtením, hraním různých stolních deskových her, anebo trénuji kouzelnické triky s kartami.

 

Rachel Young

Rachael Young:

Ahoj, jsem Rachel a pocházím ze Skotska. Rozhodla jsem se přeškolit a odstěhovat se do zahraničí za prací a nyní jsem jedním z CELTA kvalifikovaných učitelů na Maltě. Pro školu Maltalingua jsem začala pracovat v loňském roce v červnu a čas zde strávený mi opravdu rychle utekl.

Moc se mi na mé práci líbí, že se mohu setkávat s mnoha studenty a také jsem zjistila, že se od nich učím stejně tak, jako oni se ode mě učí angličtinu. Pracujeme tvrdě, ale odměnou nám je viditelné zlepšení a rozvoj studentů.

Jsem šťastná, že jsem si vybrala Maltu a že si Maltalingua vybrala mě. Jsem si jistá, že se budete cítit stejně, až se k nám připojíte. Když zrovna neučím, ráda čtu a miluji vaření.