Jazykové pobyty pro děti a mládež

Nejlepší jazyková škola na Maltě 2018

Malta patří mezi nejoblíbenější země pro mladé studenty, kteří chtějí učit se angličtinu. To je částečně kvůli britskému dvojjazyčnému dědictví Malty a jejímu bezpečnému, zábavnému a přívětivému prostředí.

Program Aktivního Učení Jazyků (AAJ) pro mladé studenty Maltalingua sestává z výuky ve třídě a doplňkového učení venku. Tento inovativní přístup plně ponoří studenty do prostředí anglicky mluvícího prostředí a podporuje 'učení se děláním' prostřednictvím široké škály aktivit v reálných situacích.

Náš přátelský, profesionální a oddaný tým se zavazuje poskytnout mladým studentům skutečně obohacující a nezapomenutelnou zkušenost.

Zařízení, kde se koná Juniorská jazyková škola Maltalingua, je moderní a prostorné, poskytující přívětivé a bezpečné prostředí pro juniorské studenty. Budova byla navržena s důrazem na udržitelnost, energetickou účinnost a ekologičnost a je vybavena solárními panely, klimatizací, systémy pro sběr dešťové vody a zelenou střechou pro regulaci teploty a snížení spotřeby energie.

Velké třídy v zařízení, které používáme v létě, jsou vybaveny moderními technologiemi, jako jsou interaktivní tabule, wifi a koupelny v každé třídě, a jsou jen 5 minut chůze od naší juniorské rezidence.