Národnostní mix 2022

Prohlédněte si náš aktuální koláčový graf různých národností, které si vybraly školu Maltalingua, aby vám pomohla zlepšit jejich angličtinu, abyste získali představu o všech různých lidech ze všech různých zemí, se kterými se můžete setkat, když se rozhodnete studovat na škole Maltalingua. 

 

Do Maltalingua přijíždějí po celý rok různorodí lidé z celého světa. Jak je patrné z výše uvedeného, mnoho studentů si vybírá cestu do Maltalingua z celé Evropy, nicméně je zde i mnoho studentů, kteří cestují podstatně dále, například z Jižní Koreje, Japonska, Argentiny, Kazachstánu a mnoha dalších.

Podporujeme rozmanitost a výměnu mezi studenty. U nás budete mít příležitost zdokonalit se v angličtině během chvilky, protože díky národnostní směsici se nemusíte bavit s lidmi ze své země a je známo, že ponoření do jazyka výrazně urychlí a zlepší vaše pokroky!

Vytvořte si silné a jedinečné vazby, které vám vydrží celý život, a prožijte neuvěřitelné zážitky s lidmi, jejichž cíle a motivaci sdílíte.

Nejoblíbenější kurzy
 

 

Studenti, kteří obvykle přijíždějí na 2 nebo 3 týdny, si vybírají intenzivní kurzy angličtiny. Pokud si vyberete některý z našich intenzivních kurzů angličtiny, naučíte se podstatně více a zvýšíte svou úroveň za kratší dobu. Jak ukazuje výše uvedený graf, mnoho studentů z řad Němců, Italů a Španělů se rozhodne urychlit svůj pokrok výběrem intenzivního kurzu angličtiny. Chcete-li se dozvědět více o našich kurzech angličtiny na Maltě, klikněte zde!

 
Nejoblíbenější ubytování
 

 

Školní apartmány jsou pro naše studenty preferovaným ubytováním. V našich prostorných, klimatizovaných a moderně vybavených školních apartmánech si studenti mohou zvolit sdílení pokoje nebo jednolůžkový pokoj. Výhodou ubytování ve školních apartmánech Maltalingua, které se nacházejí pouhých 10 minut chůze od školy, je, že se studenti i po škole zdokonalují v angličtině a tráví čas společně.

Přehled školních apartmánů naleznete zde!

 
Věkové skupiny
 

 

Ve škole Maltalingua se celoročně vzdělávají velmi různorodé věkové skupiny. Většina našich dospělých studentů je ve věku 25+ a naše třídy jsou vyvážené a národnostně i věkově pestré. Maltalingua nabízí také možnost 30+ pro ty, kteří se cítí pohodlněji při studiu se staršími studenty.

Získejte ZDARMA nabídku od společnosti Maltalingua ještě dnes!