Jazykové pobyty pro mládež

Juniorská anglická jazyková škola Malta

Program TEEN Maltalingua je k dispozici po celou dobu velikonočních, letních a podzimních prázdnin a je určen pro teenager-y ve věku od 13 do 17 let. Program zahrnuje tři hodiny anglických lekcí, které jsou vedeny National Geographic Learning, konané od pondělí do pátku a jsou navrženy tak, aby zlepšily komunikační dovednosti studentů v angličtině a sebedůvěru v praktickém používání jazyka. Bez ohledu na jazykovou zdatnost studenta nabízejí naši kvalifikovaní učitelé zajímavé a angažované vzdělávací prostředí přizpůsobené potřebám každého jednotlivého studenta.

Maltalingua nabízí širokou škálu zábavných mimoškolních akcí a výletů, které jsou v souladu s naším konceptem Active Language Learning (ALL). TEENy by měly navštěvovat výuku v našem letním školském anexu, který je blízko našeho Junior Residence, v měsících července a srpna. TEENy přijímáme do moderní, pohodlné a plně vybavené školy v zálivu svatého Pavla. Blízkost lokalit je výhodná pro rodiny účastnící se našeho RODINNÉHO PROGRAMU.

Jako plně akreditovaný člen EAQUALS (UK) a vládního EFL úřadu se Maltalingua snaží udržovat nejvyšší standardy. Poskytujeme TEENům 24/7 péči a podporu v zábavném a bezpečném prostředí, aby zajistili, že jejich čas s námi je jak vzdělávací, tak příjemný.