Jazykové pobyty pro mládež

Program pro mládež je určený pro studenty ve věku 13 až 17 let. Vítáni jsou účastníci na všech úrovních angličtiny, a to v průběhu velikonočních, jarních, letních a podzimních prázdnin. Lekce jsou sestavy ze 3 hodin výuky denně, od pondělí do pátku. Zaměřujeme se především na zdokonalení komunikačních dovedností, a tak nabytí sebedůvěry pro každodenní využívání jazyka.

Mimo vyučování, Maltalingua nabízí pestrou škálu volnočasových aktivit, výletů a jiných dobrodružství, které doplňují koncept ALL (Active Language Learning) „aktivního učení jazyka“. V červenci a v srpnu naše škola poskytuje studentům prostory v letní škole, jen pár kroků od hlavní budovy. Mimo tyto měsíce jsou studenti vyučováni v části pro děti a mládež v hlavní budově školy v St. Julian. 

Pro komfort obou skupin se snažíme oddělit výuku dětí a mládeže od výuky dospělých, avšak ve stále dostupné blízkosti, která je tak více než vhodná pro naše rodinné progamy. 

Jako plně akreditovaný člen EAQUALS (UK) a vládního orgánu EFL, Maltalingua usiluje o zachování nejvyšších standardů.Mládeži je zaručena podpora 24 hodin, 7 dní v týdnu stejně tak jako zábava a bezpečné prostředí.