Erasmus+ studuj anglický jazyk na Maltě

Jsi učitelem nebo pracuješ pro jinou vzdělávací instituci? Chtěl bys zlepšit svoji úrověň angličtiny s rodilým mluvčím, poznat nové lidi z různých zemí světa a užít si sluncem zalitý ostrov Malta? Tak neváhej a zeptej se své organizace na možnosti financování z programu Erasmus+ a využij studium v zahraničí s kurzy angličtiny v Maltalingua.

V našich kurzech anglického jazyka si zdokonalíš své jazykové dovednosti a zkušenosti a znovu dostaneš možnost stát se studentem. Můžeš tak využít finanční podpory z programu Erasmus+, která ti pomůže pokrýt náklady na kurz, letenku a ubytování.  

Erasmus+ logo

Co je Erasmus+ (Key Action 1) mobilita zaměřená na zaměstnance škol

Specializujeme se na část programu Erasmus+ KA1 (mobilita zaměstnanců škol a pedagogů). Tento financovaný program je určen učitelům a podpůrným pracovníkům:

  • Škol
  • Odborně zaměřených škol
  • Vysokých škol
  • Jiných vzdělávacích institucí

Tento program může být využit v rámci školení zaměstnanců, včetně studia jazykových kurzů v zahraničí jako například studium anglického jazyka v Maltalingua.

Jak zažádat?

  • Tento program je otevřen soukromým nebo veřejným vzdělávacím organizacím jako jsou školy, odborně zaměřené školy a univerzity z EU a ESVO (Island, Lichnštejnsko, Norsko).
  • Žádosti musí být podány prostřednictvím  vaší instituce. O zařazení žádosti do programu Erasmus+ je nutné požádat koordinátora školy nebo osobu zodpovědnou za rozvoj zaměstnanců ve vaší instituci.
  • Požádejte osobu, která za vás bude vyřizovat přihlášku, aby uvedla název hostitelské organizace Maltalingua na formulář a aby zároveň uvedla naše číslo Erasmus OID: E10039312.

Na konci vašeho kurzu anglického jazyka v Maltalingua vám samozřejmě pomůžeme s dokumentací Europass mobility.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.