Tým Maltalingua

Susanne Whalley - School PrincipalSusanne Whalley
Reditelka školy

Zdravím vás, mé jméno je Susanne a jsem reditelkou školy Maltalingua.

V Maltalingua pracuji od roku 2015, ale už ted vidím že tato škola se od ostatních škol na ostrove liší. 

Puvodem pocházím z Velké Británie a mnoho let pracovala v bankovní sfére. Rozhodla jsem se ale prestehovat za sluncem a kompletne zmenit svuj život. Na Maltu jsem se prijela v roce 2001 a zacala novou kariéru ve výuce anglického jazyka, kde jsem našla svou vášen k ucení, která pretrvává do ted.

Ve svém volném case si užívám procházky, cestování a muziku. 

Teším se, že vás brzy privítám v Maltalingua!  

 

Michael PorrittMichael Porritt:
Ředitel studií

Ahoj. Jmenuji se Michael a jsem vedoucím katedry zde ve škole. Do Maltalingua jsem nastoupil v prosinci 2017 a opravdu mě velice baví seznamování se s novými studenty a možnost vidět jejich pokrok ve studiu angličtiny.

Předtím, než jsem přijel na Maltu, jsem učil v Británii, Bulharsku, Itálii, Polsku a Vietnamu. Opravdu miluji ten pocit, když mohu pomáhat druhým lidem při plnění jejich snů, ať už je to cestování kolem světa, možnost dostat se na vysokou školu v anglicky mluvících zemích, nebo cokoli co je spojené se studiem angličtiny.

V mém volném čase rád čtu knihy, hraju fotbal a praktikuji jógu. Těším se, až vás poznám a potkám u nás ve škole.

 

 

Karen SoraciKaren Soraci:
Asistentka ředitele studií

Ahoj, jmenuji se Karen a pracuji zde jako asistentka ředitele studií. Začal jsem pracovat pro školu Maltalingua v květnu 2018 a mohu říci, že je zde skvělé pracovní a učební atmosféra. Jsem opravdu ráda, že jsem součástí týmu.

Mám zkušenosti s prací ve školách a univerzitách v Itálii, Turecku, Malajsii a nyní na Maltě. I když jsem v této zemi nejsem příliš dlouho, je mi již zřejmé, že je tento skvělý malý ostrov má opravdu velký charakter.

Zde jsem rozhodně na správném místě, protože ve svém volném čase miluji chodit na pláž a trávit čas na slunci. Také ráda čtu a vždy mám zájem studovat různé jazyky. Nemůžu se dočkat, až se s vámi všemi setkám!

  

JulianJulian Micallef
Koordinátor socializace studentu

Ahoj, moje jméno je Julian Micallef a mou prací zde v Maltalingua je predevším péce o studenty a jejich celkovou spokojenost. To znamená, že jsem tu pro vás, abych vám vždy co nejefektivneji pomohl. Jsem zodpovedný za program mimoškolních aktivit pro dospelé studenty a stejne tak za jejich ubytování. 

Jsem Maltan a miluju tento malý ostrov. Díky tomu, že jsem Maltan mám tu výhodu, že opravdu vím, co nejlepšího nabídnout našim studentum, od exkurzí po památkách, pres celodenní výlety po Gozu, až po ty nejlepší party na ostrove!

Vystudoval jsem management v oblasti hotelnictví a turismu a za posledních 7 let jsem získal neocenitelnou zkušenost z oblasti cestovního ruchu v rozdílných jazykových školách tady na Malte. 

Jsem velmi aktivní clovek a jsem vždy v pohybu, což mi také pomáhá v mé práci. Miluju sport a udržovat se v kondici. Delám crossfit a rád chodím do posilovny, nicméne jsem zjistil, že jakýkoli sport je užitecný nejen fyzicky, ale také je prospešný k zachování pevného postoje k vašemu životu.

 

Sean BamberSean Bamber
Manager programů pro děti a mládež

Ahoj všichni!

Jmenuji se Sean a jsem manažerem programu pro děti a mládež, zde v Maltalingua. Pracuji v této škole už více než 2 roky, nicméně pracuji v tomto průmyslu přibližně 9 let.

Narodila jsem se na Maltě a horlivě se zajímám o místní dějiny a aktivity pro volný čas. To dělá mou roli při řízení volného času našeho programu pro nejmladší studenty opravdu užitečný.

Jsem energický a zábavný. Svůj volný čas nejčastěji trávím na cestách, cestováním, trávením času na pláži a prozkoumáváním nejpopulárnějších událostí na ostrově.

Těším se na setkání se všemi!

 

JulianTania Assuncao
Manažer online vzdělávání

Dobrý den, jmenuji se Tania a pracuji zde jako manažer online vzdělávání. V únoru 2018 jsem vstoupila do Maltalingua a byl to skvělý krok! Tým je neuvěřitelně přátelský a profesionální a studenti jsou perfektní. Najdete mě na recepci během přestávky, abych vám odpověděl na jakýkoliv dotaz ohledně vašeho kurzu a samozřejmě i na naše on-line lekce.

Jsem Portugalka, ale žila jsem v různých zemích, konkrétně v Portugalsku, Anglii, na Maltě a v Mosambiku, mluvím portugalsky, španělsky a anglicky. Pracuji v oboru vzdělávání již 10 let a mám zkušenosti jak s vyučováním, tak s akademickým managementem.

Opravdu si užívám svou práci a žiji podle hesla "Najděte něco, co milujete, a nikdy nebudete muset pracovat jediný den ve svém životě." Těším se na setkání s vámi v Maltalingua!

 

Marialuisa EspositoMarialuisa Esposito
Vedoucí registrátorů

Ahoj všichni, jmenuji se Marialuisa a v Maltalingua pracuji od roku 2016. Jsme Italka a vystudovala jsem magisterské studium v oboru Moderní jazyky a literatura, díky tomu mluvím Italsky, Anglicky Francouzsky a Španělsky.

Potom co jsem dovršila studia jsem se přestěhovala na Maltu a začala zde svou kariéru v oboru turismu, kde se moje jazykové znalosti osvědčily, také poté v Maltalingua. V tomto přátelském prostředí mám tak možnosti potkat mnoho studentů z různých částí světa s rozdílnými národnostmi.

Moje dvě hlavní hobby je malování a čtení a když mám volný čas, ráda prozkoumávám tento malý ale překrásný ostrov, do kterého jsem se doslova zamilovala.

 

EvelynEvelyn Kostner
Vedoucí registru studentu

Ahoj všichni, jmenuji se Evelyn a pracuji v jazykové škole Maltalingua od roku 2013. Pocházím ze severní části Itálie, nedaleko od hranic s Rakouskem. Vyrostla jsem v bilingvním prostředí, což je pro mou kariéru velkou výhodou. Pracovala jsem v Itálii, Dublinu a nyní na Maltě.

V turismu pracuji už skoro 20 let, převážné jsem pracovala v hotelnictví. Pořád mě moc baví komunikovat se studenty ohledně nabídek a rezervací. Moc se mi líbí ta směsice kultur a přátelská, rodinná atmosféra naší školy. Na Maltě miluji to, že má opravdu co nabídnout, nádherné pláže, příjemné počasí a spoustu památek k vidění.

Ve volných chvílích miluji být se svým synem, baví mě plavání, jízda na kole, trávit čas s přáteli a také mám velkou vášeň k cestování a poznávání nových a rozdílných kultur a různých životních stylu. Už se moc těším, až vás všechny, s úsměvem na tváři přivítám.

 

Jesika StockertovaJesika Stockertova
Registrátorka

Jsem Jesika a v Maltalingua pracuji od listopadu 2017. Pocházím z Čech a na starost mám český, slovenský a španělský trh a to proto, že také mluvím španělsky. Studovala jsem v Salamance a nějakou dobu jsem ve Španělsku žila.

Vystudovala jsem Mezinárodní vztahy – anglická a americká studia. Ve svém volném čase ráda relaxuji cvičením, běháním nebo jakýmkoli jiným sportem. Miluji také vaření a cestování. Ideální kombinace pro mě je zajet na tapas do Španělska.

Rádá zde pracuji z toho důvodu, protože mám velmi ráda své kolegyně, které jsou nyní i moje dobré kamarádky. Potkala jsem zde mnoho lidí z různých koutů světa. To, co mi dělá šťastnou je, když vidím, že můžu pomoci zrealizovat sen všem, kteří si přejí studovat angličtinu na Maltě právě s námi. Těším se, že vás všechny potkám!

 

Emőke ReindlEmőke Reindl
Registrátorka

Ahoj, jmenuji se Emőke a plynule mluvím anglicky, německy a Maďarsky. Do společnosti Maltalingua jsem vstoupila v roce 2018 jsem ráda, že spolupracuji s úžasnými a pracovitými kolegy, kteří dělají vše, co je v jejich silách, aby se ujistili, že o naše studenty je dobře postaráno a že jejich pobyt je nezapomenutelný.

Žiji na Maltě téměř 5 let. Ráda zkoumám skryté krásy přírody Malty. Když se zrovna netoulám ostrove, ráda se udržuji v kondici Zumbou, dívám se na pohádky a miluju filmy se superhrdiny! Těším se, že vás brzy potkám na slunném ostrově Malta!

  

 

Vladyslav Hryshchenko
Registrátorka

Ahoj, jmenuji se Vladyslav a jsem registrátor studentů zde v Maltalingua. Pocházím z Ukrajiny mluvím rusky, ukrajinsky a samozřejmě anglicky.

Jsem na Maltě zcela nový. Na konci roku 2017 jsem se sem přestěhoval a tento slunný a krásný ostrov mě dostal. Pokud se mě zeptáte, kde bych chtěl strávit příštích 10-15 let svého života - řekl bych, že chci trávit čas právě tady!

Jsem velmi pozitivní člověk. Moc mě baví tenis a plavání. Nemůžu se dočkat, až vás přivítám v Maltalingua!