Tým Maltalingua

Amanda Vassallo - School PrincipalAmanda Vassallo
Ředitelka školy

Dobrý den, jmenuji se Amanda a jsem ředitelem školy v Maltalingua.

S Maltalinguou pracuji od roku 2019, ale už vidím, že se liší od ostatních škol na ostrově. Původně z U.K. a kariéru v oblasti Propagace a Time Management Training jsem se rozhodl přestěhovat na slunce a úplně změnit svůj život. V roce 1988 jsem se přestěhoval na Maltu a začal novou kariéru v oboru EFL, kde jsem si vyvinul vášeň pro výuku, která stále pokračuje dodnes.

Ve svém volném čase se věnuji tanci, umění, chůzi, cestování a hudbě. Těším se, až vás uvítám v Maltalingua.

 

Tania AssuncaoTania Assuncao 
Ředitel studií

Dobrý den, jmenuji se Tania a jsem ředitelkou studií zde v Maltalingua. Připojil jsem se k Maltalingua v únoru 2018 a byl to skvělý zážitek! Tým je neuvěřitelně přátelský a profesionální a studenti jsou milí.

Najdete mě na recepci během přestávky a zodpovězte všechny dotazy týkající se vašeho kurzu a zkušeností zde v Maltalingua. Jsem Portugalec, ale žil jsem v různých zemích, jmenovitě v Portugalsku, Anglii, na Maltě a v Mosambiku a umím anglicky, portugalsky a španělsky. Pracuji v oblasti vzdělávání 10 let a mám zkušenosti s vyučováním i akademickým řízením.

Opravdu mě baví moje práce a žiji podle hesla „Najdi něco, co miluješ a nikdy nebudeš muset pracovat den ve svém životě.“ Těším se na setkání s tebou tady v Maltalingua!

 

Katie RyanKatie Ryan
Zástupce vedoucího studia

Ahoj všichni! Jmenuji se Katie a jsem asistentem studijního oddělení zde v Maltalingua. Na této škole jsem začal vyučovat v květnu 2018 a od té doby jsem si užil každou minutu.

Před mnoha lety jsem se přestěhoval na Maltu a přestože jsem odešel na univerzitu v Irsku, vždy se mi zdá, že se vracím na tento krásný ostrov. Pokud neučím, ráda poznávám studenty ve škole.

Máme širokou škálu národností, takže je vždy zajímavé se učit jeden od druhého. Učení pro mě není práce. Cítím se, jako bych měl štěstí, že jsem našel práci, kterou si tolik užívám, a to vše kvůli týmu, který tady pracujeme, stejně jako studentům.

Těším se, až se s vámi seznámím na Maltalingua!

  

JulianJulian Micallef
Řízení Provozu

Ahoj, jmenuji se Julian Micallef a jsem provozní ředitel jazykové školy Maltalingua. Mou hlavní úlohou ve škole je blahobyt našich studentů, což znamená, že moje práce je tam, abych vám odpověděla a pomáhala, stejně jako já. Mé povinnosti zahrnují provozování programu pro volný čas pro naše dospělé studenty a správu našich studentských bytů.

Jsem Maltština a miluji tento malý ostrov. Být Maltézou mi dává výhodu vědět, co nabízet našim studentům, ať už se jedná o historická místa, jednodenní výlety do Gozo nebo nejlepší večírky na ostrově!

Vystudoval jsem management pohostinství a cestovního ruchu a za posledních sedm let jsem získal neocenitelné zkušenosti s prací v cestovním ruchu a různých dalších jazykových školách.

Jsem velmi aktivní člověk a jsem stále na cestách, což mi také pomáhá v mé práci. Miluji sport a udržování kondice. Cvičím křížové zvedání a zjistím, že tlačit se v jakémkoli sportu je nejen dobré pro vás, ale prospěšné při udržování silného sebekázně k životu.

 

Giorgio RobertiGiorgio Roberti
Junior programový manažer

Jmenuji se Giorgio a jsem vedoucím programu pro mládež zde v Maltalingua. Pocházím z Itálie, ale v roce 2018 jsem se přestěhoval na slunnou Maltu.

Jsem přátelský a sportovní člověk. Ráda se vyzývám, zkouším a učím se nové sporty a koníčky. Moje nové vášně, no, nedávno jsem se začal zajímat o ragby a šachy!

Mé zázemí je ve vědě o sportu a managementu sportu a s teenagery a dětmi pracuji více než 10 let.

Ve škole v Maltalingua jsem našel perfektní prostředí pro vyjádření sebe sama, pomáhal studentům s jejich každodenními potřebami a ujistil se, že během svého pobytu mají vzrušující a krásný zážitek.

Těším se na setkání s Vámi!

 

EvelynEvelyn Kostner
Senior registrátorka

Ahoj všichni, jmenuji se Evelyn a pracuji v jazykové škole Maltalingua od roku 2013. Pocházím ze severní části Itálie, nedaleko od hranic s Rakouskem. Vyrostla jsem v bilingvním prostředí, což je pro mou kariéru velkou výhodou. Pracovala jsem v Itálii, Dublinu a nyní na Maltě.

V turismu pracuji už skoro 20 let, převážně jsem pracovala v hotelnictví. Pořád mě moc baví komunikovat se studenty ohledně nabídek a rezervací. Moc se mi líbí ta směsice kultur a přátelská, rodinná atmosféra naší školy. Na Maltě miluji to, že má opravdu co nabídnout, nádherné pláže, příjemné počasí a spoustu památek k vidění.

Ve volných chvílích miluji být se svým synem, baví mě plavání, jízda na kole, trávit čas s přáteli a také mám velkou vášeň k cestování a poznávání nových a rozdílných kultur a různých životních stylu. Už se moc těším, až vás všechny a s úsměvem na tváři přivítám.

 

Olga Emerson
Registrátorka

Ahoj, moje jméno je Olga. Od roku 2018 pracuji v Maltalingua jako registrátorka studentů. Jsem Ruska, původně pocházím z Kazachstánu. Pár let jsem žila v Anglii, a před třemi lety jsem se přestěhovala na Maltu, kde si užívám život pod sluncem.

V prostředí vzdělávání se pohybuji už mnoho let. Opravdu ráda pracuji s lidmi, komunikuji s nimi a pomáhám jim dosahovat jejich sny.

Ačkoliv v jazykové škole Maltalingua nepracuji dlouho, znala jsem ji už dlouho předtím, od roku 2013, a vždy jsem obdivovala její atmosféru, přístup ke studentům a výukové metody. Nyní jsem jejím hrdým členem týmu. Miluji trávit čas se svou rodinu, vařit, cestovat, jezdit na výlety na pobřeží a tancovat salsu :)