Tým Maltalingua

Tania AssuncaoTania Assuncao 
Ředitelka školy

Dobrý den, jmenuji se Tania a jsem Ředitelka školy zde v Maltalingua. Připojil jsem se k Maltalingua v únoru 2018 a byl to skvělý zážitek! Tým je neuvěřitelně přátelský a profesionální a studenti jsou milí.

Najdete mě na recepci během přestávky a zodpovězte všechny dotazy týkající se vašeho kurzu a zkušeností zde v Maltalingua. Jsem Portugalec, ale žil jsem v různých zemích, jmenovitě v Portugalsku, Anglii, na Maltě a v Mosambiku a umím anglicky, portugalsky a španělsky. Pracuji v oblasti vzdělávání 10 let a mám zkušenosti s vyučováním i akademickým řízením.

Opravdu mě baví moje práce a žiji podle hesla „Najdi něco, co miluješ a nikdy nebudeš muset pracovat den ve svém životě.“ Těším se na setkání s tebou tady v Maltalingua!

 

Katie RyanKatie Ryan
Zástupce vedoucího studia

Ahoj všichni! Jmenuji se Katie a jsem asistentem studijního oddělení zde v Maltalingua. Na této škole jsem začal vyučovat v květnu 2018 a od té doby jsem si užil každou minutu.

Před mnoha lety jsem se přestěhoval na Maltu a přestože jsem odešel na univerzitu v Irsku, vždy se mi zdá, že se vracím na tento krásný ostrov. Pokud neučím, ráda poznávám studenty ve škole.

Máme širokou škálu národností, takže je vždy zajímavé se učit jeden od druhého. Učení pro mě není práce. Cítím se, jako bych měl štěstí, že jsem našel práci, kterou si tolik užívám, a to vše kvůli týmu, který tady pracujeme, stejně jako studentům.

Těším se, až se s vámi seznámím na Maltalingua!

  

JulianJulian Micallef
Řízení Provozu

Ahoj, jmenuji se Julian Micallef a jsem provozní ředitel jazykové školy Maltalingua. Mou hlavní úlohou ve škole je blahobyt našich studentů, což znamená, že moje práce je tam, abych vám odpověděla a pomáhala, stejně jako já. Mé povinnosti zahrnují provozování programu pro volný čas pro naše dospělé studenty a správu našich studentských bytů.

Jsem Maltština a miluji tento malý ostrov. Být Maltézou mi dává výhodu vědět, co nabízet našim studentům, ať už se jedná o historická místa, jednodenní výlety do Gozo nebo nejlepší večírky na ostrově!

Vystudoval jsem management pohostinství a cestovního ruchu a za posledních sedm let jsem získal neocenitelné zkušenosti s prací v cestovním ruchu a různých dalších jazykových školách.

Jsem velmi aktivní člověk a jsem stále na cestách, což mi také pomáhá v mé práci. Miluji sport a udržování kondice. Cvičím křížové zvedání a zjistím, že tlačit se v jakémkoli sportu je nejen dobré pro vás, ale prospěšné při udržování silného sebekázně k životu.

 

Bernice BartoloBernice Bartolo
Mladší programová manažerka

Jmenuji se Bernice a ve společnosti Maltalingua zastávám pozici juniorské programové manažerky.

Jsem přátelská a společenská osoba. Ráda se věnuji výzvám, zkouším a učím se novým sportům a koníčkům a také ráda odpočívám s přáteli a rodinou na mnoha krásných místech, která Malta nabízí.

Mám vzdělání v oboru pohostinství a již mnoho let pracuji s dětmi a mládeží.

Ve škole Maltalingua jsem našla ideální prostředí, kde se mohu projevit, pomáhat studentům s jejich každodenními potřebami a zajistit, aby během svého pobytu zažili vzrušující a krásné zážitky. Těším se na setkání s vámi!