Tým Maltalingua

Amanda Vassallo - School PrincipalAmanda Vassallo
Ředitelka školy

Dobrý den, jmenuji se Amanda a jsem ředitelem školy v Maltalingua.

S Maltalinguou pracuji od roku 2019, ale už vidím, že se liší od ostatních škol na ostrově. Původně z U.K. a kariéru v oblasti Propagace a Time Management Training jsem se rozhodl přestěhovat na slunce a úplně změnit svůj život. V roce 1988 jsem se přestěhoval na Maltu a začal novou kariéru v oboru EFL, kde jsem si vyvinul vášeň pro výuku, která stále pokračuje dodnes.

Ve svém volném čase se věnuji tanci, umění, chůzi, cestování a hudbě. Těším se, až vás uvítám v Maltalingua.

 

Michael PorrittMichael Porritt:
Vedoucí katedry

Ahoj. Jmenuji se Michael a jsem vedoucím katedry zde ve škole. Do Maltalinguy jsem nastoupil v prosinci 2017 a opravdu mě velice baví seznamování se s novými studenty a možnost vidět jejich pokrok ve studiu angličtiny.

Předtím, než jsem přijel na Maltu, jsem učil v Británii, Bulharsku, Itálii, Polsku a Vietnamu. Opravdu miluji ten pocit, když mohu pomáhat druhým lidem při plnění jejich snů, ať už je to cestování kolem světa, možnost dostat se na vysokou školu v anglicky mluvících zemích, nebo cokoli co je spojené se studiem angličtiny.

Ve svém volném čase rád čtu knihy, hraju fotbal a praktikuji jógu. Těším se, až vás poznám a potkám u nás ve škole.

 

Tania AssuncaoTania Assuncao 
Asistentka vedoucího katedry

Ahoj, moje jméno je Tania a jsem asistentkou vedoucího katedry. Přidala jsem se k jazykové škole Maltalingua v únoru 2018 a je to skvělé!

Tým je neskutečně přátelský a profesionální a naši studenti jsou úžasní. Během přestávek mě najdete na recepci, kde vám odpovím na všechny otázky ohledně vašeho kurzu a pobytu v Maltalingua. Jsem Portugalka, ale žila jsem už ve spoustě různých zemí, jmenovitě v Portugalsku, Anglii, Maltě a v Mosambiku. Mluvím anglicky, portugalsky a španělsky. Ve vzdělávání pracuji už 10 let a mám zkušenosti jak s výukou, tak s akademickým managementem.

Zbožňuji svou práci, protože žiju podle motta „Najdi si něco, co miluješ, a už nikdy nebudeš muset pracovat jediný den ve svém životě.“ Už se moc těším, až vás potkám tady u nás v Maltalingua!

  

JulianJulian Micallef
Koordinátor socializace studentu

Ahoj, moje jméno je Julian Micallef a mou prací zde v Maltalingua je především péče o studenty a jejich celkovou spokojenost. To znamená, že jsem tu pro vás, abych vám vždy co nejefektivněji pomohl. Jsem zodpovědný za program mimoškolních aktivit pro dospělé studenty a stejně tak za jejich ubytování.

Jsem Malťan a miluju tento malý ostrov. Díky tomu, že jsem odsud mám tu výhodu, že opravdu vím, co nejlepšího nabídnout našim studentum, od exkurzí po památkách, přes celodenní výlety po Gozu, až po ty nejlepší párty na ostrově!

Vystudoval jsem management v oblasti hotelnictví a turismu a za posledních 7 let jsem získal neocenitelnou zkušenost z oblasti cestovního ruchu v rozdílných jazykových školách tady na Maltě.

Jsem velmi aktivní člověk a jsem vždy v pohybu, což mi také pomáhá v mé práci. Miluju sport a udržovat se v kondici. Dělám crossfit a rád chodím do posilovny, nicméně jsem zjistil, že jakýkoli sport je užitečný nejen fyzicky, ale také je prospěšný k zachování pevného postoje k vašemu životu.
 


Aoife DohertyAoife Doherty
Manažerka programu pro děti a mládež

Jmenuji se Aoife a jsem manažerkou programu pro děti a mládež tady v Maltalingua. Pocházím z Irska, ale v roce 2018 jsem se přestěhovala na slunnou Maltu. Užívám si, co všechno Malta může nabídnout, od krásné vody, přes místní historii a všechno, co je mezi tím!

Škola je pro studenty skvělé místo, kde se můžou učit angličtinu v příjemném prostředí. A já jsem se díky tomu mohla seznámit se spoustou nových lidí z celého světa a poznat nové kultury k tomu.

Jsem aktivní a společenský člověk. Baví mě běhání, silový trénink, tanec a taky miluji cestování a vaření. Těším se až se potkáme a budu vám moct ukázat krásu slunečných maltských ostrovů.

 


Karen SoraciKaren Soraci:
Vedoucí registru studentu

Ahoj, jmenuji se Karen a pracuji zde jako asistentka ředitele studií. Začala jsem pracovat pro školu Maltalingua v květnu 2018 a mohu říci, že je zde skvělé pracovní a učící atmosféra. Jsem opravdu ráda, že jsem součástí týmu.

Mám zkušenosti s prací ve školách a univerzitách v Itálii, Turecku, Malajsii a nyní i na Maltě. I když v této zemi nejsem příliš dlouho, je mi již zřejmé, že tento skvělý malý, který má toho hodně, co nabídnout.

Ve svém volném čase miluji chodit na pláž a trávit čas na slunci, proto vím, že jsem tady na správném místě. Také ráda čtu a baví mě učit se nové jazyky. Nemůžu se dočkat, až se s vámi všemi setkám!


 

EvelynEvelyn Kostner
Senior registrátorka

Ahoj všichni, jmenuji se Evelyn a pracuji v jazykové škole Maltalingua od roku 2013. Pocházím ze severní části Itálie, nedaleko od hranic s Rakouskem. Vyrostla jsem v bilingvním prostředí, což je pro mou kariéru velkou výhodou. Pracovala jsem v Itálii, Dublinu a nyní na Maltě.

V turismu pracuji už skoro 20 let, převážně jsem pracovala v hotelnictví. Pořád mě moc baví komunikovat se studenty ohledně nabídek a rezervací. Moc se mi líbí ta směsice kultur a přátelská, rodinná atmosféra naší školy. Na Maltě miluji to, že má opravdu co nabídnout, nádherné pláže, příjemné počasí a spoustu památek k vidění.

Ve volných chvílích miluji být se svým synem, baví mě plavání, jízda na kole, trávit čas s přáteli a také mám velkou vášeň k cestování a poznávání nových a rozdílných kultur a různých životních stylu. Už se moc těším, až vás všechny a s úsměvem na tváři přivítám.

  

Olga Emerson
Registrátorka

Ahoj, moje jméno je Olga. Od roku 2018 pracuji v Maltalingua jako registrátorka studentů. Jsem Ruska, původně pocházím z Kazachstánu. Pár let jsem žila v Anglii, a před třemi lety jsem se přestěhovala na Maltu, kde si užívám život pod sluncem.

V prostředí vzdělávání se pohybuji už mnoho let. Opravdu ráda pracuji s lidmi, komunikuji s nimi a pomáhám jim dosahovat jejich sny.

Ačkoliv v jazykové škole Maltalingua nepracuji dlouho, znala jsem ji už dlouho předtím, od roku 2013, a vždy jsem obdivovala její atmosféru, přístup ke studentům a výukové metody. Nyní jsem jejím hrdým členem týmu. Miluji trávit čas se svou rodinu, vařit, cestovat, jezdit na výlety na pobřeží a tancovat salsu :).