Maltalingua Team

Susanne Whalley - School PrincipalSusanne Whalley
Reditelka školy

Zdravím vás, mé jméno je Susanne a jsem reditelkou školy Maltalingua.

V Maltalingua pracuji od roku 2015, ale už ted vidím že tato škola se od ostatních škol na ostrove liší. 

Puvodem pocházím z Velké Británie a mnoho let pracovala v bankovní sfére. Rozhodla jsem se ale prestehovat za sluncem a kompletne zmenit svuj život. Na Maltu jsem se prijela v roce 2001 a zacala novou kariéru ve výuce anglického jazyka, kde jsem našla svou vášen k ucení, která pretrvává do ted.

Ve svém volném case si užívám procházky, cestování a muziku. 

Teším se, že vás brzy privítám v Maltalingua!  

 

Katrin Risiott - Director of StudiesKatrin Risiott
Vedoucí katedry

Jmenuji se Katrin a jsem clenem fantastického týmu Maltalingua.

Pracuji zde jako vedoucí katedry, a to od chvíle, kdy se v dubnu roku 2012 otevrely dvere této bájecné školy. Popravde receno, jsem byla úplne prvním ucitelem. Vždycky jsem byla fascinovaná anglickým jazykem a není pro me nic tak uspokojujícího než možnost sdílet tuto krásnou rec s ostatními studenty z celého sveta.  

Ucení jsem si jednou vybrala, jako fajn práci na letní prázdniny, ale k mému prekvapení jsem zjistila, že to je presne ta práce, kterou chci v budoucnu delat. Výuka anglictiny se stala mou vášní a v roce 2009 jsem se stala certifikovaným ucitelem cambridgeské zkoušky ESOL DELTA. V roce 2015, jsem úspešne absolvovala Trinity DIP TESOL kvalifikaci, což mi umožnilo rozšírit mé obzory a postoupit v kariére výš, na pozici vedoucího, a nakonec jsem byla díky tomu povýšena až na vedoucí katedry. .

Jsem velmi spolecenská osoba, miluju jazyky (nyní se ucím španelsky), kulturu, umení a moje záliby jsou tanec (predevším salsa a ba chata), zpev a cestování. 
 

Mina Perschel - Operation ManagerMina Perschel
Operations Manager

Hello everyone! My name is Mina and I am the Operations Manager at Maltalingua. Four years ago I finished my MA in English and American Studies. Since I graduated I have been living in different countries. During my studies I discovered my passion and love for different cultures, languages and travelling.  I lived in Germany, Italy, the US, Great Britain and Australia and now I am enjoying my life in Malta. I’m US born but my parents are German so I grew up bilingual.

Budu vám vždy nápomocná, at už budete potrebovat poradit ci vyrešit jakýkoli problém. A rozhodne za mnou nikdy neváhejte prijít, at už budete potrebovat cokoli. Vetšinou me poznáte už první den ve škole, protože já jsem ten, kdo je zodpovedný za uvítací prezentaci pro naše studenty.

Moje konícky jsou plavání, jóga, procházení se po místech, kde jsem ješte predtím nebyla, také ctení, tancování, malování a trávení casu s práteli.

Teším se, že vás budu moci brzy privítat u nás ve škole!

JulianJulian Micallef
Koordinátor socializace studentu

Ahoj, moje jméno je Julian Micallef a mou prací zde v Maltalingua je predevším péce o studenty a jejich celkovou spokojenost. To znamená, že jsem tu pro vás, abych vám vždy co nejefektivneji pomohl. Jsem zodpovedný za program mimoškolních aktivit pro dospelé studenty a stejne tak za jejich ubytování. 

Jsem Maltan a miluju tento malý ostrov. Díky tomu, že jsem Maltan mám tu výhodu, že opravdu vím, co nejlepšího nabídnout našim studentum, od exkurzí po památkách, pres celodenní výlety po Gozu, až po ty nejlepší party na ostrove!

Vystudoval jsem management v oblasti hotelnictví a turismu a za posledních 7 let jsem získal neocenitelnou zkušenost z oblasti cestovního ruchu v rozdílných jazykových školách tady na Malte. 

Jsem velmi aktivní clovek a jsem vždy v pohybu, což mi také pomáhá v mé práci. Miluju sport a udržovat se v kondici. Delám crossfit a rád chodím do posilovny, nicméne jsem zjistil, že jakýkoli sport je užitecný nejen fyzicky, ale také je prospešný k zachování pevného postoje k vašemu životu.
 

EvelynEvelyn Kostner
Vedoucí registru studentu 

Ahoj všichni, jmenuji se Evelyn a pracuji v zákaznickém servisu jazykové školy Maltalingua už více jak dva roky. Pocházím ze severní císti Itálie, nedaleko od hranic s Rakouskem. Vyrostla jsem v bilingvním prostredí, což je pro mou kariéru velkou výhodou. Pracovala jsem v Itálii, Dublinu a nyní na Malte.

V turismu pracuji už skoro 15 let, prevážne jsem pracovala v hotelnictví. Porád me moc baví komunikovat se studenty ohledne nabídek a rezervací. Moc se mi líbí ta smesice kultur a prátelská, rodinná atmosféra naší školy. Na Malte miluji to, že má opravdu co nabídnout, nádherné pláže, príjemné pocasí a spoustu památek k videní. 

Baví me plavání, jízda na kole, trávit cas s práteli a také mám velkou vášen k cestování a poznávání nových a rozdílných kultur a ruzných životních stylu. Už se moc teším, až vás všechny, s úsmevem na tvári, privítám ?? 

 

AudreyAudrey Predessac
Registrátorka studentu

Ahoj všichni, jmenuji se Audrey a pracuji pro Maltalingua jako registrátorka studentu od roku 2015. Jsem ze Sarthe, což je jeden z regionu France, možná ho budete spíše znát díky automobilovému okruhu v Le Mans, díky cemuž je známý. 

Vystudovala jsem bakaláre v oboru cizí jazyky a spolecenské vedy a magisterské studium jsem dokoncila v oboru komunikace a reklamy. Porád se snažím vzdelávat a pravidelne absolvuji ruzné kurzy a lekce, abych si rozšírila své znalosti v ruzných tématech jako je treba marketing, management nebo personalistika.

Moc me baví komunikovat se španelskými a francouzskými studenty, všem studentum se vždy snažím maximálne pomoci a najít pro ne to nejlepší rešení. Muj volný cas trávím tancováním a organizováním ruzných eventu tady na Malte a také se cástecne venuji plachtení a potápení.