Tým Maltalingua

Tania AssuncaoTania Assuncao
Ředitel školy

Dobrý den, jmenuji se Tania a jsem ředitelkou školy Maltalingua. Do Maltalingua jsem nastoupila v únoru 2018 a byla to skvělá zkušenost! Tým je neuvěřitelně přátelský a profesionální a studenti jsou milí.

O přestávkách mě najdete na recepci, kde vám zodpovím veškeré dotazy ohledně kurzů a zkušeností tady v Maltalingua. Jsem Portugalka, ale žila jsem v různých zemích, konkrétně v Portugalsku, Anglii, na Maltě a v Mosambiku, a mluvím anglicky, portugalsky a španělsky. Ve školství pracuji již 15 let a mám zkušenosti jak s výukou, tak s akademickým managementem.

Moje práce mě opravdu baví a řídím se heslem "Najdi si něco, co tě baví, a nebudeš muset pracovat ani den v životě". Těším se na setkání s vámi zde v Maltalingua!

 

Tania AssuncaoKirstie Attard
Asistent studijního ředitele - Magisterský titul v oboru romantické a viktoriánské literární vědy, bakalářský titul (Hons) v oboru angličtina, TEFL

Ahoj všichni! Jmenuji se Kirstie a jsem zástupkyní ředitele pro studium v Maltalingua :)

V Maltalingua pracuji od roku 2015 a miluji to. Díky zaměstnancům i studentům je škola úžasným místem pro práci i učení. Ráda poznávám nové lidi z různých kultur a učím lidi všech věkových kategorií. Snažím se, aby tato zkušenost byla pro studenty zábavná a zajímavá, a jsem vždy připravena pomoci a odpovědět na všechny otázky, které studenti mohou mít. Při výuce se snažím, aby mé hodiny byly co nejzábavnější a nejzajímavější, a snažím se udržovat pohodové prostředí, ve kterém se studentům daří.

Angličtina je mou vášní a na důkaz toho mám magisterský titul z literární vědy romantické a viktoriánské Anglie. Ráda čtu a vždy mě najdete s knihou v ruce. Právě jsem také sama vydala svůj první fantasy román. Miluji hudbu, divadlo a oceňuji krásný ostrov, ze kterého pocházím.

 

JulianJulian Micallef
Provozní manažer

Ahoj, jmenuji se Julian Micallef a jsem provozní manažer jazykové školy Maltalingua. Mým hlavním úkolem ve škole je péče o blaho našich studentů, což znamená, že mým úkolem je být vám k dispozici, abych vám co nejlépe odpověděl a pomohl. Mezi mé povinnosti patří vedení volnočasového programu pro naše dospělé studenty a správa našich studentských bytů.

Jsem Malťanka a miluji tento malý ostrov. Díky tomu, že jsem Malťanka, mám výhodu, že vím, co našim studentům nabídnout, ať už jde o historické památky, jednodenní výlety na Gozo nebo nejlepší večírky na ostrově!

Vystudovala jsem obor Management pohostinství a cestovního ruchu a během uplynulých sedmi let jsem získala neocenitelné zkušenosti s prací v cestovním ruchu a v různých dalších jazykových školách.

Jsem velmi aktivní člověk a jsem neustále v pohybu, což mi pomáhá i v mém oboru. Ráda sportuji a udržuji se v kondici. Cvičím cross-lifting a domnívám se, že posouvat se v jakémkoli sportu je nejen dobré, ale i prospěšné pro udržení silného sebekázeňského postoje k životu.

 

AniaAnia Zachara Yorulmaz
Vedoucí tajemník

Dobrý den! Jmenuji se Ania a jsem vedoucí školní matriky ve škole Maltalingua. Se svým týmem řídím proces registrace všech studentů, kteří chtějí studovat na Maltalingua. Obvykle jsem první osobou, se kterou budete mluvit, pokud máte zájem o studium na naší skvělé škole, a nemohu se dočkat, až vám pomůžu!

Já a můj tým umíme více než 10 různých jazyků, jsme vždy připraveni vám pomoci a zodpovědět všechny vaše dotazy, ať už před začátkem, během nebo po skončení studia na Maltalingua!

Původně pocházím z Polska, ale v roce 2019 se mým novým domovem stala Malta. Předtím jsem pracovala jako au-pair v Itálii a zároveň jsem dokončila studium komunikace na univerzitě v Padově.

Ve volném čase ráda běhám, abych se udržela v kondici, a miluji jídlo! Na Maltě je naštěstí na výběr spousta fantastických restaurací!