Jazykové pobyty s výukou anglického jazyka pro děti (8-12 let)

Junior English Language School Malta

V Maltalingua chápeme důležitost poskytnutí přívětivého prostředí pro naše nejmladší studenty v programu KIDS (ve věku 8-12 let). Těšíme se na děti, které se k nám připojí samostatně nebo s rodiči v našem rodinném programu.

Vítáme mladé studenty všech jazykových úrovní a poskytujeme kurzy anglického jazyka pro juniory během Velikonoc, letních a podzimních prázdnin. V pondělí až pátek se děti účastní polo-denních kurzů angličtiny s osnovou, která má za cíl podporovat komunikaci a zlepšovat sebevědomí. Naši učitelé využívají komunikační metodu, která podporuje účast, interakci a aktivní diskusi v pozitivním prostředí. Učitel vede žáky a poskytuje strukturovaná vysvětlení témat a myšlenek.

Naši nejmladší studenti jsou motivováni cvičit a mluvit anglicky mimo třídu a je k dispozici vícejazyčná pomoc v několika jazycích podle potřeby. Naše rozsáhlý denní harmonogram aktivit je součástí našeho programu Sun and Fun, který je plně dohledán náš oddaný tým animátorů a vedoucích skupin 24 hodin denně.

V Maltalingua děláme maximum pro to, aby naši nejmladší studenti měli pocit domova, pocit bezpečí a byli zapojení během svého pobytu u nás.