Jazykové pobyty s výukou anglického jazyka pro děti (8-12 let)

Zvláštní pozornost věnujeme našim nejmladším studentům v jejich dětských programech (8-12 let). Děti se tohoto programu mohou účastnit samostatně, nebo za doprovodu rodičů v kombinaci s našimi rodinnými programy.

Vítáme děti všech jazykových úrovní, a to v průběhu velikonočních, letních nebo podzimních prázdnin.  Pro děti je připravená výuka, která zabírá půl dne výuky anglického jazyka od pondělí do pátku. Osnovy jsou zaměřeny na mladé studenty tak, aby je podporovali více komunikovat a dodali jim větší důvěru. Naši učitelé se je vždy snaží podporovat zábavnou a povzbudivou formou.

Mimo výuku jsou mladí studenti podporováni k praktickému užívání a konverzaci v anglickém jazyce. Maltalingua však poskytuje vícejazyčnou podporu studentům v několika jazycích vždy, když je to třeba.

Nabízíme širokou škálu výběru z našeho zábavného a naučném programu volnočasových aktivit a výletů na každý den. Všechny aktivity jsou vždy provozovány pouze za dohledu našich specializovaných animátorů a vedoucích skupin. 

Jako plně akreditovaný člen EAQUALS (UK) a vládního orgánu EFL, Maltalingua usiluje o zachování nejvyšších standardů.