Aktivity

Vodní sporty: Maltské ostrovy jsou rájem pro milovníky vodních sportů. Potápění, šnorchlování, plavání, parasailing, vodní lyžování, wakeboarding, windsurfing, chytání ryb v hlubokých vodách, to vše je zde možné.

Kultura: Objevte starobylé neolitické chrámy a další důležité historické památky. Projděte se muzei a galeriemi umění a zažijte několik živoucích maltských slavností. Různé výlety za kulturou, divadlo, lístky na koncerty a doprava na tyto exkurze jsou organizované školou.

Pro milovníky přírody: Členitý terén Malty je vhodný pro jízdu na horských kolech, off-road výlety, pěší turistiku, horolezectví a jízdy na koni. Škola může také zařídit aktivity jako jsou motokáry, laserové hry nebo paintball.

Noční život: Paceville v St. Julian vám nabízí pulzující noční život. Najdete zde vše, od nejnovějších klubů s DJ, až po klidné klavírní bary nebo jazzové kluby. Dále budete mít přístup k nově vybudovanému nákupnímu centru, kluzišti, bowlingové dráze a kinu IMAX s 16 sály.

Odpočinek: Relax při opalování u bazénu nebo strávený den na maltských písečných plážích, skalnatých pobřežích nebo v malých zátokách. V blízkosti St. Julian se nachází řada fitness center a několik kosmetických center.

Volný čas a noční život: St. Julianje jedno z hlavních měst na pobřeží Malty, s řadou obchodů a jinými zábavními místy. Kavárny zdobené květinami, restaurace, kasino a nový přístav jsou rozprostřeny podél zálivu.

Jízdy na horských kolech: Maltská malebná krajina je tou ideální pro dlouhé projížďky na kole. Na pobřeží je mnoho cyklostezek, pokud však máte v úmyslu objevovat ostrov podle své chuti, máte tu nejlepší možnost. Díky mírnému klimatu si můžete na Maltě užívat těchto aktivit po celý rok, nicméně pokud se rozhodnete pro cyklistiku v letní sezóně, měli byste se připravit na leckdy vysoké teploty.

Golf: Maltské mírné klima také umožňuje celoroční provozování golfu. Tento úctyhodný golfový klub, který se nachází zde na Maltě, nabízí speciální vybavení jak golfovým nadšencům, tak těm, kteří se chtějí s tímto sportem seznámit. Klub s 18 jamkovým hřištěm patří, mimo Británii, k vůbec nejstarším. Parkoviště je obklopeno palmami a nabízí ideální podmínky pro vaší golfovou dovolenou u proslulé německé golfové akademie. Kombinace jazyka a golfového kurzu právě na Maltě, vám umožní prožít vaši dovolenou vyváženě.