Informace k rezervacím

Jak se u nás zpracovávají rezervace?

Naším cílem je zajistit, aby proces rezervace byl co nejjednodušší, nejefektivnější a nejrychlejší. Pokud máte zájem o rezervaci, postupujte podle následujících kroků.

Rezervace jsou zpracovávány online na této webové stránce. Pro všeobecné požadavky týkající se jazykových kurzů, ubytování a cen vyplňte prosím "formulář nabídky". Pokud byste chtěli provést závaznou rezervaci, vyplňte prosím "rezervační formulář".

Když vyplňujete jeden z těchto dvou formulářů, snažte se prosím o to, abyste nám poskytli co možná nejvíce informací ohledně toho, jaký typ kurzu a ubytování (pokud si ho budete od nás přát zajistit) hledáte a chcete. Pokud byste měli nějaké další otázky, prosím využijte sekci "komentáře", která je součástí obou formulářů.

Poté, co od vás přijmeme data, prostřednictvím online formuláře, vám pošleme detailní informace k vašemu výběru a zodpovíme všechny vaše otázky. Na vaši žádost odpovíme co nejrychleji, odpověď můžete očekávat do 24 hodin.

Poté, co se rozhodnete provést rezervaci, prosím vyplňte "rezervační formulář". 

Jakmile si ověříme dostupnost, zašleme vám podrobnosti k fakturaci do jednoho nebo dvou pracovních dnů. 

Jakmile bude faktura vystavena a rezervační detaily vyplněny ze strany společnosti Maltalingua, poprosíme vás o následování fakturačních kroků k zaplacení a překontrolování všech vašich osobních údajů. Pokud by se stalo, že byste na faktuře našli nějakou chybnou informaci, ihned nás kontaktujte.

Jakmile přijmeme potvrzení o úspěšně provedené platbě, pošleme vám kompletní rezervační detaily a informace k vašemu pobytu. Tyto informace budou obsahovat důležité detaily ohledně vašeho příjezdu na Maltu, ubytování a další informace k jazykové škole. Součástí je i podrobná mapa a důležitá telefonní čísla.

Předtím, než si u nás zarezervujete kurz, bychom vás chtěli poprosit, abyste si podrobně přečetli sekci Všeobecných obchodních podmínek a pravidel. Pokud provedete rezervaci prostřednictvím rezervačního formuláře, předpokládáme, že jste pochopili a přijali naše všeobecné obchodní podmínky a pravidla.

Pokud budete mít jakékoli další otázky, rozhodně nás kontaktujte, ještě před vaším odjezdem na Maltu. My vám samozřejmě rádi pomůžeme.