Jazyková škola Maltalingua

Naše jazyková škola se nachází v nedávno renovované historické budově s výhledem na malebnou a pulzující zátoku St. Julian. Ve škole se nachází lákavé moderní učebny, počítačové studio s volným přístupen k internetu, recepce a knihovna s možností zapůjčení knih a DVD v anglickém jazyce. Nejzajímavější místo se však nachází na střeše školy, velká terasa a bazén je tím nejlepší místem, kde si užít společné volné chvíle. 

Klíč úspěchu jazykové školy Maltalingua spočívá v široké nabídce kvalitních jazykových kurzů anglického jazyka, stejně tak jako v kompletní nabídce aktivit, výletů a velké škály rozmanitých možností ubytování. Náš přátelský a velmi osobní tým zajistí, že dostanete to nejlepší a že váš pobyt bude nezapomenutelný. 

Naše škola je jediná jazyková škola v britském vlastnictví na Maltě, přičemž se snažíme udržovat tu nejvyšší akademickou úroveň.

Ředitel školy má více jak 20letou zkušenost a přijímá výhradně vyučující, kteří jsou certifikovaní zkouškami jako (EFL, TEFL, CELTA, DELTA) nebo jiné zkoušky dosahující úrovně.

Věříme, že Maltalingua nabízí to nejlepší z jazykových pobytů a anglických kurzů za přívětivé ceny pro všechny studenty světa.

Maltalingua vás srdečně zve do našich jazykových kurzů a nabízí vám tak nezapomenutelné zážitky, plné cenných zkušeností. Těšíme se, že vás v naší mezinárodní jazykové škole přivítáme již brzy.