Jazyková škola Maltalingua

Best Language Schools in Malta 2022

Jazyková škola Maltalingua je studenty a agenty hodnocena jako jedna z nejlepších škol vyučujících anglický jazyk na Maltě a v Evropě. Naše škola se nachází v nedávno zrekonstruované historické budově s výhledem na malebný a pulzující záliv St. Julian's. Škola nabízí atraktivní moderní učebny, bezplatné internetové studio, recepci a výpůjční knihovnu. Hlavní atrakcí školy je velká střešní terasa a bazén, který je hlavním společenským centrem školy. 

Klíčové přednosti školy Maltalingua spočívají v poskytování kvalitních kurzů anglického jazyka a také v nabídce kompletního balíčku aktivit, společenských výletů a široké škály možností ubytování. Náš přátelský a osobní tým se postará o to, abyste získali ty nejlepší zkušenosti s všestranným vzděláváním.

Naše škola je jednou z mála britských škol anglického jazyka na Maltě a snažíme se udržovat nejvyšší mezinárodní akademické standardy.

Ředitelka školy s sebou přináší více než 15 let zkušeností a přijímá pouze učitele, kteří mají uznávanou kvalifikaci EFL, například certifikát TEFL (Teaching English as a Foreign Language), CELTA nebo DELTA (nebo ekvivalentní).

Jsme přesvědčeni, že Maltalingua nabízí zcela jedinečnou zkušenost s výukou angličtiny kdekoli na světě.

Srdečně vás zveme, abyste přijeli studovat angličtinu na Maltu a přesvědčili se o tom na vlastní oči!