Rodinné pobyty – Děti (8-12 let) a Mládež (13-17 let)

Maltalingua nabízí výjimečný rodinný program, který probíhá současně s našimi programy pro děti a mládež během velikonočních, letních a podzimních prázdnin. Rodiny se k nám mohou připojit se svými dětmi a zúčastnit se našich kurzů angličtiny na Maltě a zároveň si užívat krásné středomořské přírody. Náš rodinný program upřednostňuje potřeby dospělých a jejich dětí a umožňuje rodinám společně se učit, trávit dovolenou a poznávat nové kultury.

Náš rodinný program nabízí kurzy angličtiny, které jsou určeny pro všechny jazykové úrovně, přičemž výuka probíhá od pondělí do pátku. Program je navržen tak, aby poskytoval strukturované vzdělávací zkušenosti a zároveň umožnil rodinám poznávat Maltu a účastnit se mimoškolních aktivit. Rodiče a dospělí si mohou vybrat z různých možností kurzů, zatímco děti se účastní našeho programu pro děti a mládež.

Kromě jazykových kurzů nabízí náš rodinný program komplexní rozvrh aktivit, které podporují sbližování rodin a zároveň zábavu. Odpočiňte si na krásných maltských plážích, podnikněte nezapomenutelné výlety lodí do Modré laguny a na slavný ostrov Comino a vychutnejte si kulturu, historii a gastronomii Malty. Rodiny se také mohou věnovat vzrušujícím vodním sportům, jako je windsurfing, paddleboarding a vodní lyžování, a užít si chvíle odpočinku u bazénu nebo při procházce městem.

Rodinný program Maltalingua zajišťuje, aby se rodiny během svého pobytu cítily bezpečně a pohodlně, a nabízí různé možnosti ubytování, které vyhovují všem rozpočtům, a zkušený personál, který pomůže s jakýmikoliv potřebami, které se mohou vyskytnout. Rodiče a děti mohou společně zažít příjemné a podnětné prostředí a zároveň se učit anglicky a vytvářet si vzpomínky, které jim zůstanou na celý život.

Viz také: Ceny pro mládež Jazyková škola Ceny pro dospělé