Rodinné pobyty – Děti (8-12 let) a Mládež (13-17 let)

Naše rodinné programy se konají v St. Julians. V hlavní budově školy se konají kurzy pro dospělé a pro děti jsou připravené hodiny v přidružených prostorách jazykové školy. Tyto dvě centra jsou od sebe vzdálena necelých 5 minut chůze, a proto je pro rodiny velmi snadné se po vyučování sejít a strávit tak volný čas společně.

Rodinné pobyty v jazykové škole Maltalingua zahrnují odpolední aktivity pro děti a mládež, které se většinou konají v pondělí, ve středu a v pátek. Během těchto aktivit děti tráví volný čas s jinými studenty z naší školy a můžou tak získat nové kamarády, ze všech koutů světa, se kterými pak mohou poznávat jak krásné a bezpečné místo je Malta, a to za doprovodu našich zkušených skupinových koordinátorů.

Rodiče si také mohou vybrat, zda chtějí, aby se jejich děti aktivit účastnili. Umístění školy v St. Julians v centrální části ostrova je skvělou příležitostí, jak prozkoumat ostrov s celou rodinou i bez průvodce.

Náš tým, starající se o ubytování, vám bude s radostí nápomocen s vyhledáním ubytování v místních hotelech, školních apartmánech s vlastní kuchyní anebo v anglicky mluvících hostitelských rodinách. Všechny pobyty u rodin, které nabízíme, jsou vzdáleny pouze pár minut chůze od školy.

Pokud máte další otázky ohledně ubytování, neváhejte nás kontaktovat.

Viz také: Ceny pro mládež Jazyková škola Ceny pro dospělé