Školní aktivity

Valletta

Hlavní město Malty s rozlehlým přístavem se rozprostírá přes východní pobřeží ostrova. Na této cestě se vydáte do pulzujících ulic Valletty, která je součástí světového kulturního dědictví UNESCO, se zastávkami v zahradách Barracca nabízejících nádherný výhled na Grand Harbour (hlavní přístav) a také na světově proslulou katedrálu St. John's.

Mdina

Malé bývalé hlavní město bylo postaveno na kopci uprostřed ostrova a nabízí tak impozantní pohled i z dálky. Mdina, známá také jako "Město ticha", vás pošle zpět v čase na cestu do středověku. Procházkou po malých uličkách se dostanete k oblíbené vyhlídce, která za příznivého počasí nabízí krásný pohled na velkou část ostrova.

Jeep Safari – vyjížďka na Gozu

Celodenní výlet na Gozo, malý sousední ostrov Malty! Ukážeme vám ty nejzajímavější místa na ostrově Gozo, na které se s běžným výletním autobusem nepodíváte. Naši zkušení průvodci vás vezmou na krásnou vyjížďku kolem pobřeží k velmi vyhledávaným místům, do hlavního města Victoria a do dalších malebných koutů tohoto ostrova. V závislosti na počasí je také součástí tohoto výletu možnost plavání v tyrkysově zbarveném moři.

Písečné pláže

Pláže na severu Malty jsou velmi oblíbeným místem a obzvláště stojí za to je navštívit o víkendu. Golden Bay a také dvě nedaleké menší pláže, Mellieha Bay a Paradise Bay, jednoznačně stojí za to vidět! Tyto místa jsou snadno dostupná autobusem, což vám umožní objevit ostrov v klidném tempu.

Comino a Blue Lagoon

Užijte si křišťálově čistou vodu a prožijte Maltu z její nejkrásnější perspektivy! Výletem na člunech kolem maltského pobřeží se dostanete k pobřeží sousedního ostrova Comino. Modrá laguna je známá svou tyrkysovou vodou a její karibskou atmosférou. Koupání a opalování se na bílé písečné pláži ostrova Comino je velmi příjemným zážitkem!

Kluby, bary, restaurace

St. Julian je oblíbenou destinací pro cestovatele, kteří mají rádi noční život. Výborné restaurace a moderní bary je zde možné nalézt na každém rohu. Územní část Pacevill nabízí kluby všech možných hudebních žánrů a do většiny z nich je vstup zdarma. Havana Club, Hugo’s, Salsa Club Fuego a Bar Native vás vřele vítají! Příležitostně lze shlédnout i živá vystoupení, moderní kino anebo si zahrát třeba bowling.

Potápění

Ať již jste zkušeným potápěčem nebo jste si poprvé nasadil masku a ploutve, doporučíme vám vhodnou potápěčskou školu. Poznejte a zamilujte si okouzlující podmořský svět maltských ostrovů!

Golf

Sportovní klub Marsa nabízí 18 jamkové hřiště nedaleko Valletty. Kurz nabízí příjemnou výzvu pro aktivní golfisty, přičemž tento terén není příliš náročný ani pro začátečníky. Některé jamky jsou obtížnější a vyžadují určitou praxi. Kurz je vzdálen asi 20 minut jízdy od jazykové školy.

Sicílie

Na tento celodenní výlet z Malty do Itálie se budete plavit katamaránem, tato plavba trvá necelých 90 minut. Poté přesednete na autobus, který vás dopraví do typické sicilské rybářské vesnice jménem Pozzallo. Kromě exkurze do Catany se také vydáte na výlet na Etnu, největší a nejaktivnější sopku Evropy. V závislosti na roční sezóně budete také moci navštívit města jako Taormina nebo Modica, kde se můžete ještě na chvíli vžít do středomořské atmosféry předtím, než se vrátíte zpět na Maltu.