Členství, ocenění a akreditace

Ocenění 

Finalista ST Star Awards 2020/2021
Jazyková škola angličtiny v Evropě

Eaquals MaltaMaltalingua byla vybrána organizací StudyTravel Star Awards jako finalista pro rok 2020/2021 v kategorii ST STAR English School Europe.

Je to poprvé, co byla škola na Maltě vybrána pro toto ocenění od začátku ceremoniálu v roce 2006, a tato nominace je uznáním toho, že Maltalingua v posledních 12 měsících nepřetržitě poskytuje vynikající služby.
 

Certifikát excelence 2019Certificate of Excellence 2019

Maltalingua byla vybrána jako jedna z několika vybraných škol anglického jazyka na Maltě, která získala certifikát excelence.

Škola Maltalingua byla oceněna švýcarskou společností Education Stars za dosažení více než 190 pozitivních recenzí na různých platformách včetně recenzí na Facebooku a Googlu, abychom jmenovali alespoň některé z nich.

Rádi bychom poděkovali všem našim dřívějším studentům, kteří si udělali čas a poskytli škole Maltlaingua zpětnou vazbu, a nadále se snažíme udržovat a neustále zlepšovat naše služby a standardy.

 

Ocenění Inspirující profesionál v oblasti ELT 2019

Maltalingua klade velký důraz na to, aby měla pouze vysoce kvalifikované, nadšené a nejlepší učitele.. 2019 Inspiring Teacher Award Mnozí členové našeho akademického týmu u nás pracují již řadu let. V říjnu 2019 byl jeden z členů tohoto týmu, Jeremy Glass, zvolen nejinspirativnějším odborníkem v oblasti ELT na Maltě. Lidé z oboru uvedli, že tento učitel je "nesmírně inspirativní a oblíbený" a "skutečná legenda v oboru ELT", zatímco jiní komentovali, že "jeho zkušenosti a odhodlání by měly být skutečně oceněny".

Při přebírání odměny pokorný Jeremy, uznal své kolegy a tým a projevil uznání, přičemž ještě všechny rozesmál.

Být nominován na tuto cenu je významný úspěch a získat ji ještě významnější. Maltalingua je velmi hrdá na to, že má tak oddaný tým učitelů a profesionálů, a je potěšena, že jejich úsilí bylo oceněno na tak vysoké úrovni. 

 

Nejlepší jazyková škola na Maltě 2018Best Language School in Malta

Maltalingua je velmi hrdá na to, že byla v roce 2018 vybrána jako nejlepší jazyková škola na Maltě. 

O tomto prestižním ocenění se rozhoduje na základě přezkoumání tisíců online recenzí na různých platformách. 

Maltalingua se v průzkumu umístila na prvním místě s 4,7 hvězdičkami z 5 a vynikajícím skóre kvality 98,83 %. 

Jsme potěšeni, že jsme získali tak neuvěřitelnou zpětnou vazbu od všech našich studentů, a budeme pokračovat ve zlepšování a udržování našich standardů a služeb. Děkujeme všem, kteří zanechali online hodnocení, a doufáme, že se s vámi všemi v Maltalingua zase někdy uvidíme! 

 

 

ACCREDITATION

Eaquals MaltaEAQUALS - (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services)

Maltalingua je plně akreditovaným členem EAQUALS, prestižního ocenění pro – excelentní výuku anglického jazyka.

EAQUALS je mezinárodní akreditace, velmi důležité uznání kvality jazykových škol.

Naše jazyková škola byla posuzována ve 12 různých kategoriích, které hodnotily úroveň školy a jejich služeb: našich jazykových kurzů, nabídky jazykových pobytů a smluvních podmínek, spokojenosti zaměstnanců, spokojenosti zahraničních studentů a všeobecně poskytovaných informací.

Maltalingua získala 11 bodů dokonalosti z 12 posuzovaných kategorií.

Hodnotící komise uznala dosažení bodů dokonalosti v následujících kategoriích:

 1. Řízení školy a administrativa
 2. Výuka a studium
 3. Rozvržení jazykových kurzů a systémová podpora
 4. Hodnocení a certifikace
 5. Učebny a prostředí
 6. Zákaznický servis
 7. Zajištění kvality
 8. Profil a vzdělávání zaměstnanců
 9. Pracovní prostředí zaměstnanců
 10. Interní komunikace
 11. Externí komunikace

Školy s akreditací EAQUALS získávají v Evropě stále větší hodnoty. Ve Švédsku jsou uznávány Národní radou pro pomoc studentům (CSN). Projekt Progetto Lingue 2000 v Itálii, nabízí akreditaci vysokoškolskému vzdělávání a řada společností ve Švýcarsku využívá tyto školy oceněné certifikací EQUALS k výuce jazyků ve firmách.

ELT Council

Každoročně je naše škola prověřována ELT radou. Rada dohlíží na zajištění kvality ve všech aspektech výuky anglického jazyka a provádí pravidelné a přísné audity, aby se ujistila, že stanovené standarty školy jsou stále dodržovány.

Ministerstvo školství

Naše škola je také akreditovaná Ministerstvem školství – číslo licence 275/MB36.