Pláž Maltalingua Lido

Maltalingua má vlastní pláž Lido, která se nachází pouhé 2 minuty chůze od školy a je pro studenty velmi dobře dostupná. 

Ideální způsob, jak strávit odpoledne, je zchladit se u bazénu, relaxovat u moře nebo si zaplavat v křišťálově čisté vodě. Naše plážové Lido je otevřeno celoročně, v zimě je vyhřívané. Je dlouhé přes 33 metrů a hluboké 1,9 metru a je ideální, pokud si chcete pořádně zacvičit nebo jen relaxovat a ponořit prsty do vody.

Maltalingua Lido má také vlastní plně vybavené fitness centrum, šatny a sprchy.

 


V klubu funguje pětihvězdičkové potápěčské centrum s certifikací PADI pro ty, kteří mají rádi potápění nebo si ho chtějí vyzkoušet.

Máte hlad? V restauraci a baru si můžete vychutnat širokou nabídku občerstvení a pokrmů za rozumné ceny. Restaurace je otevřena každý den na oběd a večeři. Jídelní lístek je pestrý a nabízí výběr jídel, jako je maso, čerstvé ryby, těstoviny, saláty, a široký výběr nápojů z baru a koktejlového salonu.

Kolem bazénu jsou lehátka a přímý vstup do moře pro ty, kteří se raději koupou v průzračném Středozemním moři.

Toto koupaliště má za sebou dlouhou a krásnou historii, která sahá až do roku 1929, a je domovem týmu vodního póla Neptunes, který se díky svým četným vítězstvím velmi rychle stal místně známým a který existuje dodnes.