Pláž Maltalingua Lido

Maltalingua využívá pláž Lido, která se nachází pouhé 2 minuty chůze od školy a je pro studenty velmi dobře dostupná. 

Díky své skvělé poloze v zátoce Balluta je to ideální způsob, jak strávit odpoledne, ochladit se u bazénu, relaxovat u moře nebo si zaplavat v křišťálově čisté vodě. Pláž Lido je otevřena po celý rok a v zimě je vyhřívaná. Se svou délkou 33 metrů a hloubkou 1,9 metru je ideálním místem, pokud si chcete pořádně zacvičit nebo jen relaxovat a ponořit prsty do vody.

Pláž Lido má také vlastní plně vybavené fitness centrum, šatny a na místě jsou k dispozici také sprchy.

 


V klubu funguje pětihvězdičkové potápěčské centrum s certifikací PADI pro ty, kteří mají rádi potápění nebo si ho chtějí vyzkoušet.

Máte hlad? V restauraci a baru si můžete vychutnat širokou nabídku občerstvení a pokrmů za rozumné ceny. Restaurace je otevřena každý den na oběd a večeři. Jídelní lístek je pestrý a nabízí výběr jídel, jako je maso, čerstvé ryby, těstoviny, saláty, a široký výběr nápojů z baru a koktejlového salonu.

Kolem bazénu jsou lehátka a přímý vstup do moře pro ty, kteří se raději koupou v průzračném Středozemním moři.

Bazén má za sebou dlouhou a krásnou historii, která sahá až do roku 1929, a je domovem týmu vodního póla Neptunes, který se díky svým četným vítězstvím velmi rychle stal místně známým a který existuje dodnes.