Ocenění a uznání

Finalista ocenění ST Star 2023
Jazyková škola v Evropě
 

Eaquals MaltaPro rok 2023 s radostí oznamujeme, že Maltalingua získala opět prestižní nominaci. Uznávané ocenění StudyTravel Star Awards uznalo Maltalinguu jako finalistu v kategorii Jazyková škola ST STAR v Evropě pro rok 2023.

Toto je již třetí po sobě jdoucí rok, kdy byla Maltalingua oceněna touto nominací, což ji pevně zařazuje jako jedinou maltskou školu, která byla vybrána od zahájení ceremoniálu udělování cen v roce 2006. Toto mimořádné ocenění je potvrzením nepolapitelného závazku Maltalinguy poskytovat vynikající služby během posledních 12 měsíců. Pokud chcete zjistit více o tomto mimořádném uznání, klikněte zde.

 

Finalista ocenění ST Star 2023
Kurz pro děti do 18 let

ST Star Award 2022 Kurz pro děti do 18 let

Máme velkou radost sdílet, že Maltalingua získala další prestižní nominaci! Ocenění StudyTravel Star Awards vybralo Maltalinguu jako finalistu nejen v jedné, ale ve dvou kategoriích pro rok 2023. Konkrétně byla Maltalingua vybrána jako finalistka v kategorii Kurz ST STAR pro děti do 18 let, což samo o sobě je mimořádný úspěch.

Získání dvojité nominace v jednom roce je mimořádným a vzácným úspěchem a jsme nesmírně vděční všem našim dřívějším studentům, kteří poskytli cennou zpětnou vazbu. Jejich přínos byl klíčový pro udržení a zlepšení našich služeb a standardů.

Toto uznání nás ještě více motivuje k dosažení excelence a posiluje naše odhodlání poskytovat mimořádnou výukovou zkušenost. Upřímně děkujeme všem, kteří přispěli k úspěchu Maltalinguy na této vzrušující cestě.

 

Ocenění Inspirujícího ELT Profesionála 2022

2019 Ocenění Inspirativního Učitele

V průběhu posledních 11 let klade Maltalingua velký důraz na zaměstnávání pouze vysoce kvalifikovaných a vášnivých učitelů. Mnozí z našich pedagogů jsou s námi již mnoho let. V říjnu 2022 byl náš vlastní lektor lektorů, Paul Atkins, vybrán jako nejinspirativnější profesionál ELT na Maltě. Jeho zkušenosti a znalosti v oboru jsou pro celý tým Maltalinguy neocenitelným přínosem a vždy byl nezastupitelnou součástí našeho týmu.

Toto je již druhýkrát, kdy byl zaměstnanec Maltalinguy nominován na toto ocenění. Obdržet nominaci je významným úspěchem a vyhrát ještě více. Jsme velmi hrdí, že máme tak vynikající tým učitelů a jsme potěšeni, že jejich úsilí je uznáváno na tak vysoké úrovni.

 

 

Atestace za Vynikající Výkon 2022Atestace za Vynikající Výkon 2022

Maltalingua byla opět vybrána jako jedna z mála jazykových škol na Maltě, která obdržela Atestaci za Vynikající Výkon.

Společnost Education Stars se sídlem ve Švýcarsku uznala Maltalinguu za dosažení více než 290 pozitivních recenzí na různých platformách, včetně Facebooku a recenzí na Googlu, jenž jsou jen některými z nich.

 

                           

Finalista ocenění ST Star 2022
Jazyková škola v Evropě
 

Eaquals MaltaMaltalingua byla vybrána oceněními StudyTravel Star Awards jako finalistka v roce 2022 v kategorii Jazyková škola ST STAR v Evropě.

Toto je již druhý po sobě jdoucí rok, kdy byla Maltalingua nominována na toto ocenění, a zůstává jedinou školou na Maltě, která byla vybrána od zahájení ceremoniálu v roce 2006. Tato nominace uznává, že Maltalingua nepřetržitě poskytuje vynikající služby během posledních 12 měsíců.

Pro získání dalších informací o této nominaci, prosím klikněte zde.

 

Finalista ocenění ST Star 2022
Kurz pro děti do 18 let

ST Star Award 2022 Kurz pro děti do 18 let

Maltalingua byla vybrána jako finalistka ocenění StudyTravel Star Awards v roce 2022 v kategorii Kurz ST STAR pro děti do 18 let.

Škola angličtiny Maltalingua byla vybrána pro dvě ocenění StudyTravel Star Awards v roce 2022. Dvojnásobná nominace v jednom roce je velmi vzácným úspěchem a rádi bychom poděkovali všem našim předchozím studentům, kteří věnovali svůj čas a poskytli zpětnou vazbu Maltlaingue, což nám pomáhá neustále udržovat a zvyšovat naše služby a standardy.

 

 

Finalista ocenění ST Star 2020/2021
Jazyková škola v Evropě

Eaquals MaltaMaltalingua byla vybrána oceněními StudyTravel Star Awards jako finalistka v roce 2020/2021 v kategorii Jazyková škola ST STAR v Evropě.

Toto je poprvé, kdy byla škola na Maltě vybrána pro toto ocenění od zahájení ceremoniálu v roce 2006 a tato nominace uznává, že Maltalingua nepřetržitě poskytuje vynikající služby během posledních 12 měsíců.

Pro získání dalších informací o této nominaci, prosím klikněte zde.

 

Certifikát o Vynikajícím Výkonu 2019
ST Star Award 2022 Kurz pro děti do 18 let

Maltalingua byla vybrána jako jedna z mála jazykových škol na Maltě, která byla oceněna Certifikátem o Vynikajícím Výkonu.

Společnost Education Stars se sídlem ve Švýcarsku ocenila Maltalinguu za získání více než 190 pozitivních recenzí na různých platformách, včetně Facebooku a recenzí na Googlu, jenž jsou jen některými z nich.

                                      

 

 

Ocenění Inspirujícího ELT Profesionála 2019

Maltalingua kladla vždy velký důraz na zaměstnávání pouze nejvyšší kvalifikovaných, vášnivých a nejlepších učitelů. 2019 Ocenění Inspirativního UčiteleMnozí z našeho akademického týmu jsou s námi již mnoho let. V říjnu 2019 byl jeden člen tohoto týmu, Jeremy Glass, vybrán jako nejinspirativnější profesionál ELT na Maltě. Lidé v odvětví uvedli, že tento učitel je "velmi inspirativní a oblíbený" a "opravdová legenda v odvětví ELT", zatímco jiní poznamenali, že jeho "zkušenosti a oddanost by měly být opravdu uznány".

Při převzetí ocenění pokorný Jeremy uznal své kolegy a tým a vyjádřil svou vděčnost, zatímco všechny pobavil.

Byt nominován na toto ocenění je významným úspěchem a vyhrát je ještě větším. Maltalingua je velmi hrdá na svůj oddaný tým učitelů a odborníků a potěšena, že jejich úsilí je uznáváno na tak vysoké úrovni.

 

 

 

                                       Nejlepší jazyková škola na Maltě 2018Nejlepší jazyková škola na Maltě

Maltalingua je velmi hrdá na to, že byla v roce 2018 vybrána jako nejlepší jazyková škola na Maltě.

Toto prestižní ocenění bylo uděleno na základě hodnocení tisíců online recenzí na různých platformách. 

Maltalingua zvítězila v průzkumu s hodnocením 4,7 z 5 hvězdiček a vynikajícím hodnocením kvality 98,83%

Jsme nadšeni, že jsme obdrželi tak úžasnou zpětnou vazbu od všech našich studentů a budeme i nadále zlepšovat a udržovat naše standardy a služby. Děkujeme všem, kteří píší recenze online, a doufáme, že vás všechny brzy uvidíme zpět v Maltalingue!