Ocenění a uznání

Inspirující ocenění ELT Professional Award 2022

2019 Inspiring Teacher Award

V uplynulých 11 letech kladla Maltalingua vždy velký důraz na zaměstnávání pouze vysoce kvalifikovaných a nadšených učitelů. Mnozí z našich učitelů u nás pracují již mnoho let. V říjnu 2022 byl náš vlastní školitel učitelů Paul Atkins vybrán jako nejinspirativnější profesionál v oblasti ELT na Maltě. Paulovy zkušenosti a znalosti v oboru jsou pro celý tým Maltalingua naprostým přínosem a vždy byl neocenitelnou součástí našeho týmu.

Je to již podruhé, co byl na toto ocenění nominován zaměstnanec společnosti Maltalingua. Obdržet nominaci je významný úspěch a získat ji ještě významnější. Jsme velmi hrdí na to, že máme tak vynikající tým učitelů, a těší nás, že naši tvrdě pracující zaměstnanci jsou oceňováni na tak vysoké úrovni. 

 

 

                                       Certifikát excelence 2022Certificate of Excellence 2022

Maltalingua byla v roce 2022 opět vybrána jako jedna z mála škol anglického jazyka na Maltě, která získala certifikát excelence. V letech 2020 a 2021 nebylo uděleno žádné ocenění od Education Stars žádné škole.

Škola Maltalingua, oceněná švýcarskou společností Education Stars, byla odměněna za dosažení více než 290 pozitivních recenzí na různých platformách, včetně recenzí na Facebooku a Googlu, abychom jmenovali alespoň některé.

 

                           

Finalista ST Star Awards 2022
Jazyková škola angličtiny v Evropě
 

Eaquals Malta

Maltalingua byla vybrána organizací StudyTravel Star Awards jako finalista v roce 2022 v kategorii ST STAR English School Europe.

Maltalingua byla na toto ocenění nominována již podruhé za sebou a zůstává jedinou školou na Maltě, která se dostala do užšího výběru od roku 2006, kdy byl tento ceremoniál zahájen Tato nominace je uznáním toho, že Maltalingua v uplynulých 12 měsících nepřetržitě poskytovala vynikající služby.

 

Finalista ST Star Awards 2022
Kurz pro juniory do 18 let

ST Star Award 2022 Junior Course for Under 18s

Maltalingua se dostala do užšího výběru finalistů soutěže StudyTravel Star Awards v roce 2022 v rámci juniorského kurzu ST STAR pro mladé do 18 let.

Škola angličtiny Maltalingua byla vybrána do dvou nominací na ocenění StudyTravel Star Awards v roce 2022. Dvojí nominace v jednom roce je velmi vzácná a rádi bychom poděkovali všem našim předchozím studentům, kteří si udělali čas a poskytli škole Maltlaingua zpětnou vazbu, protože i nadále udržujeme a neustále zlepšujeme naše služby a standardy.

 

 

 

Finalista ST Star Awards 2020/2021
Jazyková škola angličtiny v Evropě

Eaquals Malta

Maltalingua byla vybrána organizací StudyTravel Star Awards jako finalista pro rok 2020/2021 v kategorii ST STAR English School Europe.

Je to poprvé, co byla škola na Maltě vybrána pro toto ocenění od začátku ceremoniálu v roce 2006, a tato nominace je uznáním toho, že Maltalingua v posledních 12 měsících nepřetržitě poskytuje vynikající služby.

 

Certifikát excelence 2019
ST Star Award 2022 Junior Course for Under 18s

Maltalingua byla vybrána jako jedna z několika vybraných škol anglického jazyka na Maltě, které byl udělen certifikát excelence.

Škola Maltalingua byla oceněna švýcarskou společností Education Stars za dosažení více než 190 pozitivních recenzí na různých platformách včetně recenzí na Facebooku a Googlu, abychom jmenovali alespoň některé z nich.

                                      

 

 

Ocenění Inspirující profesionál v oblasti ELT 2019

2019 Inspiring Teacher Award

Maltalingua klade velký důraz na to, aby v ní pracovali pouze vysoce kvalifikovaní, nadšení a nejlepší učitelé. Mnozí z našeho akademického týmu u nás pracují již mnoho let. V říjnu 2019 byl jeden z členů tohoto týmu, Jeremy Glass, zvolen nejinspirativnějším odborníkem na ELT na Maltě. Lidé z oboru uvedli, že tento učitel je "nesmírně inspirativní a oblíbený" a "skutečná legenda v oboru ELT", zatímco jiní komentovali, že "jeho zkušenosti a odhodlání by měly být skutečně oceněny".

Při přebírání odměny pokorný Jeremy, uznal své kolegy a tým a projevil uznání, přičemž všechny ještě rozesmál.

Být nominován na tuto cenu je významný úspěch a získat ji ještě významnější. Maltalingua je velmi hrdá na to, že má tak oddaný tým učitelů a profesionálů, a je potěšena, že jejich úsilí bylo oceněno na tak vysoké úrovni. 

 

 

 

                                       Nejlepší jazyková škola na Maltě 2018Best Language School in Malta

Maltalingua je velmi hrdá na to, že byla v roce 2018 vybrána jako nejlepší jazyková škola na Maltě. 

O tomto prestižním ocenění se rozhoduje na základě přezkoumání tisíců online recenzí na různých platformách. 

Maltalingua se v průzkumu umístila na prvním místě s 4,7 hvězdičkami z 5 a vynikajícím skóre kvality 98,83 %. 

Jsme potěšeni, že jsme získali tak neuvěřitelnou zpětnou vazbu od všech našich studentů, a budeme pokračovat ve zlepšování a udržování našich standardů a služeb. Děkujeme všem, kteří zanechali online hodnocení, a doufáme, že se s vámi všemi v Maltalingua zase někdy uvidíme!