Hilton Malta ***** Superior

Hotel Hilton v St. Julians je pravděpodobně nejlepším hotelem na Maltě. Hilton jednoduše nabízí nejlepší ubytování a nejvyšší úroveň služeb na Maltě. Hotel má výhled na exkluzivní jachetní přístav a tři soukromé venkovní bazény obklopené palmami a pískem.

Vybavení hotelu

Kompletní klimatizace, plně vybavený minibar, 4 bazény včetně jednoho krytého, hlídání dětí, elektronické zamykání dveří, úklid, kadeřnický a kosmetický salon, vodní skútr, kabelová TV, služby concierge, potápění, squash, business centrum, fitness centrum, tenisové kurty, sekretářské služby, sauna, plážový klub Merkanti, směnárna, parní lázeň, vodní sporty, zařízení pro tělesně postižené, wellness a lázně a potápěčské centrum.

Pokoje Deluxe - za pokoj, za noc a pouze za pokoj.

Typ pokojeleden až březen 2023 a listopad až prosinec 2023duben a květen 2023červen až říjen 2023
Pokoj Deluxe s výhledem do zahrady
€147
€195
€250
Pokoj Deluxe s výhledem na přístav
€148
€198
€253
Pokoj Deluxe s výhledem na moře
€159
€220
€297

Příplatek za snídani formou bufetu (podávanou v restauraci Oceana): 22,00 € za dospělou osobu a noc.

Důležité poznámky pro všechny hosty hotelu Hilton Malta:Všechny výše uvedené ceny jsou uvedeny v eurech (€) za pokoj a noc včetně 7% DPH.

  • Bezplatné parkování pro hosty.
    Bezplatný vstup do The Livingwell Health Clubu, který zahrnuje plně vybavenou tělocvičnu, 2 squashové kurty, studio aerobiku (různé lekce), spinningové studio, krytý vyhřívaný bazén, saunu, parní lázeň, bazén a tenisový kurt pod širým nebem s osvětlením.

    Poznámka: služby poskytované v lázních nebo kadeřnictví jsou zpoplatněny podle nabízených služeb.
    Bezplatné neomezené WIFI pro všechny pokoje rezervované na základě této smlouvy.