Marriott *****

Malta Marriott Hotel & Spa

Malta Marriott Hotel & Spa se nachází pár metrů od pláže Balluta a od Maltalingua School of English, vedle klidné pobřežní promenády v rušném kosmopolitním městě St. Julian's. Nově zrekonstruovaný hotel v hodnotě 30 mil. EUR kombinuje luxusní kouzlo a uvolněnou atmosféru středomořských lázní s krásně navrženými a dokončenými pokoji a luxusními apartmány prémiové kategorie.

Hotelová zařízení

Klimatizace, venkovní bazén s nádherným výhledem, vířivka, tělocvična, parní lázeň, sauna, squashový kurt, lázeňský a kosmetický salon s řadou procedur, Wi-Fi na veřejných místech, čtyři restaurace, tři bary, obchodní centrum, úklidová služba, novinová služba za poplatek a bezbariérový přístup.

 
Pokoj Superior
leden - březen 2023
€150.00
duben 2023
€170.00
květen - červen 2023
€225.00
červenec - září 2023
€245.00
říjen 2023
€225.00
listopad - prosinec 2023
€150.00
* €34 příplatek za další osobu na noc.

Dopřejte si luxusní 5 * hotelový zážitek v novém Malta Marriott Hotel and Spa. Nabízí ikonické pohledy. zbrusu nové pokoje a vybavení, které zahrnují vnitřní a venkovní bazény, lázně Myoka s relaxační zónou, fitness centrum a chutné pokrmy dostupné v úžasném řadovém baru a restauraci Atiro a naší vlajkové restauraci The Villa. Všechny pokoje jsou nabízeny se snídaní a je určen pro sdílení 1 nebo 2 dospělých. (Děti do 12 let mají pobyt zdarma.)

Naše přepracované luxusní pokoje s výhledem na moře nabízejí hostům prostorný pohodlný pokoj vylepšený úžasným panoramatickým výhledem na módní záliv Balluta a moře.

Naše zbrusu nové klubové pokoje, které se nacházejí v nejvyšších patrech hotelu, nabízejí balkony s dech beroucím výhledem na záliv Balluta, ikonickou maltskou dominantu s promenádou a malebnými přímořskými kavárnami. Hosté ubytovaní v pokojích Club mají přístup do M Club Lounge, exkluzivního prostoru Marriott nabízeného našim elitním členům.