Anglické stipendium 2018 - 2019

Škola anglického jazyka Maltalingua s velkým potěšením oznamuje náš nový stipendijní program. Chápeme, že pro mnohé je nemožné cestovat z jejich zemí do naší školy na Maltě. Tímto bychom chtěli poskytnout šanci vybraným studentům, aby se zapojili do našeho stipendijního programu Maltalingua. 

EaqualsErasmus

Naše škola se nachází na dvojjazyčném ostrově Malta, bývalé britské kolonii. Maltalingua je mezinárodně akreditována společností EAQUALS U.K a je akreditována 11 body špičkové kvality. Mimo jiné jsme také akreditováni ministerstvem školství a nabízíme kurzy Cambridge. 

Každých šest měsíců nabídne Maltalingua, škola angličtiny, stipendium, které zahrnuje kurzy angličtiny pro všechny úrovně, osvědčení v anglickém jazyce a ubytování ve školních apartmánech po dobu dvou týdnů. 

Tato příležitost je zpravidla dostupná studentům, absolventům a těm, kteří hledají zaměstnání nebo jsou mezi nimi. Doufáme, že toto stipendium bude příležitostí a pomocí těm, kteří začali s kariérou.  

Chcete-li zažádat o tuto možnost, poprosíme, abyste vyplnili následující formulář a dali nám vědět, proč máte pocit, že byste byli dobrými kandidáty.

Podmínky soutěže jsou specifikovány na tomto odkazu.