Anglické stipendium

Jazyková škola Maltalingua pokračuje ve svém stipendijním programu v anglickém jazyce. Chápeme, že pro mnohé není dostupné cestovat z jejich domovských zemí do naší anglické školy na Maltě. Chtěli bychom proto nabídnout možnost výběru studentům a absolventům vysokých škol k účasti na našem stipendijním programu Maltalingua.

Eaquals Erasmus

Naše škola se nachází na krásném dvojjazyčném ostrově Malta. Maltalingua je mezinárodně uznávaná a těší se akreditací EAQUALS. Získala 11 vynikajících bodů. Za rok 2018 byla Maltalingua zvolena nejlepší jazykovou školou na Maltě, a díky tomuto se nám dostalo ocenění také od ministerstva školství. V naší nabídce se také nachází kurzy Cambridge.

Pro několik vybraných univerzit Jazyková škola Maltalingua nabídne stipendium pro studenta nebo absolventa, který zahrnuje kurz angličtiny pro všechny úrovně, osvědčení o úrovni angličtiny a ubytování v rezidenční škole po dobu dvou týdnů.

Doufáme, že toto stipendium povede a pomůže těm, kteří chtějí nastartovat svoji kariéru.

Pokud Vás tyto řádky zaujaly a chcete požádat o stipendium, vyplňte níže uvedený formulář a dejte nám vědět v poli komentářů, proč chcete navštívit Maltu a studovat v jazykové škole Maltalingua.

Obchodní Podmínky naleznete zde