Komfortní školní apartmány s vlastní kuchyní

Maltalingua nabízí vlastní sdílené komfortní apartmány s vlastním stravováním. Naše nově zrekonstruované apartmány jsou pro naše studenty nejoblíbenější možností, protože jsou cenově dostupné a také proto, že je to skvělý způsob, jak se setkat s novými lidmi a procvičovat angličtinu v mezinárodním prostředí.

Naše nově zrekonstruované apartmány jsou vybaveny klimatizací. Dále je zde bezplatná Wi-Fi, TV s přípojkou ke službě Netflix, pračka a plně vybavenou kuchyň. Ložní prádlo je automaticky poskytnuto studentům a jednou týdně je zde možnost vyprání. Laskavě žádáme studenty, aby si přivezli vlastní plážové osušky a ručníky.

Naše apartmány se obvykle skládají ze 3 nebo 4 ložnic a mohou ubytovat až 6 studentů, ačkoli mimo sezonu je na ubytování obvykle méně studentů.

Apartmány nabízí jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje. Pro ty, pro které je důležitý rozpočet, si mohou vybrat sdílený pokoj s jiným studentem s oddělenými postelemi. Pokoje jsou rozdělené podle pohlaví s výjimkou rezervací pro páry.

Soukromé apartmány jsou k dispozici také na vyžádání. V tomto případě se ceny odvíjejí od ceny za apartmán, nikoliv za osobu.

Všechny apartmány se nacházejí v docházkové vzdálenosti od školy (5-20 minut) v oblíbeném prostředí v St. Julians a Sliema.