Standartní kurz anglického jazyka

Standartní kurz anglického jazyka 

Kurz standardní angličtiny je určen ke zlepšení obecných anglických komunikačních dovedností a k rozvoji komplexního porozumění anglickému jazyku. Tento kurz je nejvhodnější pro účastníky, kteří chtějí věnovat polovinu svého dne ke zlepšení angličtiny.

Tento kurz je nabízen v 6 jazykových úrovních od začátečníků (A1) až po pokročilé (C1), kurzy začínají každé pondělí. Osnovy zahrnují poslech, čtení, komunikační dovednosti, psaní a také se zaměřuje na zdokonalování gramatiky, slovní zásoby a výslovnosti. Hlavním cílem je zlepšit plynulost a komunikaci, přičemž vyučující nabízí možnost procvičovat angličtinu na každé lekci.  Vzhledem k tomu, že není stanovena žádná pevná lhůta, mohou studenti absolvovat tento kurz tak dlouho, jak je potřeba.

Všichni studenti jsou testováni a pohovorováni u nás v Maltalingua po příjezdu. Mohou ale také využít našeho rozřazovacího testu zcela zdarma, dříve, než vůbec přijedou na Maltu. Vaše výsledky budou po celou dobu vašeho pobytu pravidelně monitorovány a pokud se vaše úroveň zlepší, budeme vás moci přeřadit do jiného kurzu dle vaší aktuální úrovně.

Pro ty, kteří chtějí dosáhnout těch nejlepších výsledků v krátké době, doporučujeme naše intenzivní kurzy anglického jazyka.

Doplňkové soukromé lekce:

Soukromé lekce lze také kombinovat se všemi skupinovými kurzy. Studenti se mohou přihlásit do 1-2 soukromých lekcí navíc denně, které jsou přizpůsobeny potřebám studenta. Soukromé lekce s učitelem jsou skvělým doplňkem skupinové výuky.