Přípravný kurz na zkoušku IELTS

Náš přípravný kurz ke zkoušce IELTS je navržen pro studenty s vyšší znalostí anglického jazyka, kteří mohou zúročit své vědomosti v mezinárodně uznávané zkoušce a zhodnotit tak svoje jazykové dovednosti.

IELTS (International English Language Testing System) byl navržen tak, aby mohl posoudit jazykové znalosti kandidáta, který si přeje pracovat nebo studovat v anglicky mluvícím prostředí. Každému, kdo absolvuje zkoušku, bude vystaven certifikát, který je uznáván nejen univerzitami, ale i zaměstnavateli po celém světě.

Náš intenzivní IELTS kurz zahrnuje 30 lekcí týdně.

  • 4 lekce denně zaměřené na rozvoj jazykových schopností ve rámci obecné angličtiny s přihlédnutím k úrovni studentů
  • 2 lekce denně, které pomohou rozvinout dovednosti ke zkoušce IELTS, techniky a také aplikovat praktická cvičení.

Jaký typ zkoušky IELTS zvolit: akademickou nebo obecnou?

Existují dva typy IELTS zkoušky: akademický a obecný (pro více informací o rozdílu, klikni zde www.ielts.org )

Náš IELTS kurz je zaměřený na akademický typ zkoušky IELTS, který byl dosud volen jako ten nejoblíbenější studenty Maltalingua. 

Systém známkování zkoušky IELTS je v rozmezí od 1 do 9 přičemž 1 znamená nejhůře a 9 nejlépe. Anglicky mluvící univerzity obecně vyžadují následující hodnocení pro jejich programy:

Základní: 5.0-5.5

Vysokoškolské: 6.0-6.5

Postgraduální: 6.5+

Nezapomeň si zarezervovat svůj kurz ještě před příjezdem na Maltu.

Prosím, vezměte na vědomí, že Maltalingua nezodpovídá za rezervaci vašeho místa k samostatné jazykové zkoušce IELTS. Proto se prosím nezapomeňte zaregistrovat na vámi vyhovující termín sami.

Rezervace ke zkoušce

Vyplňte prosím registrační formulář k IELTS jazykové zkoušce (k nalezení zde). Pokud budete potřebovat naší asistenci, rádi vám pomůžeme.