Kurz obchodní angličtiny

Naše kurzy obchodní angličtiny jsou skvělou volbou pro motivované a zaneprázdněné vedoucí pracovníky, managery nebo studenty se středními až vysokými znalostmi anglického jazyka. Studenti musí být středně pokročilí (B1+) nebo více. Víme, že váš čas je cenný, proto si Maltalingua klade za cíl zdokonalit znalosti vašeho anglického jazyka co nejúčinněji a nejrychleji jak je to možné.

Kurzy jsou navrženy tak, aby napomohli k lepší komunikaci v anglickém jazyce v obchodním prostředí.  Kurzy jsou vedeny v malých skupinách, které nepřesahují počet 8 studentů a zabývají se řadou témat, včetně:

• Účast na obchodních schůzkách a projevech

• emailová a telefonická korespondence

• techniky náboru a pohovorů

• Dovednosti prezentace

• Návrhy na neformální rozhovory mimo meetingy

 

Vzhledem k tomu, že kurzy jsou navrženy tak, aby byly více flexibilní než standartní kurzy anglického jazyka, může být na vás, jakým tématům přizpůsobíme výuku (právní angličtina, marketing nebo prodej).

Zde je přehled některých našich zákazníků: Telekom, Bayer, MICROSOFT, Iberica, SAP, HZ Prague, Anderson Consulting, Mercedes Benz, Playmobil Management executives, Lufthansa, Siemens a další.

Tento kurz obchodní angličtiny se skládá z 20 lekcí za týden (3 denně, od pondělí do pátku)

Alternativně nabízíme intenzivní kurzy obchodní angličtiny s 30 hodinami týdně (4,5 hodiny denně, od pondělí do pátku) s doplňkovým modulem, který se zaměřuje na plynulost a komunikaci a je zařazen v odpoledních hodinách kurzu. Vzhledem k tomu, že v odpoledních hodinách je obvykle méně studentů, studenti si tak mohou snadněji zvolit téma o kterém chtějí diskutovat. Tím lépe pokryjeme potřeby jednotlivých účastníků.