Intenzivní kurzy anglického jazyka

Naše intenzivní jazykové kurzy angličtiny jsou navrženy tak, aby studenti mohli zdokonalit své jazykové dovednosti v co nejkratším možném čase. Kurz je možno zarezervovat na tak dlouhou dobu, na jakou si student přeje.

Intenzivní kurzy jsou vhodné pro dospělé, jakékoli úrovně od začátečníků (A1) po pokročilé (C1) a jsou vyučovány v malých skupinách, nepřesahujících více jak 12 studentů. To umožňuje vyučujícímu využít výuku skupiny dynamičtěji a ve stejný čas se i zaměřit na potřeby každého studenta.

Náš intenzivní jazykový kurz angličtiny zahrnuje 30 lekcí týdně.

  • 4 lekce denně pokryjí všechny aspekty zdokonalení komunikace v anglickém jazyce: zahrnují poslech, čtení, mluvení a psaní. Stejně tak jako nezbytnou gramatiku, výslovnost a využití rozšířené slovní zásoby.
  • 2 doplňkové lekce denně poskytnou příležitost, jak ještě lépe rozvinout komunikaci a plynulost.

Ti, studenti, kteří jsou na středně pokročilé úrovni (B1+) nebo na vyšší, jsou podporování k tomu, aby využili našeho IELTS přípravného kurzu. Pro více informací klikněte zde.

Všichni studenti jsou testováni a pohovorováni u nás v Maltalingua po příjezdu, mohou ale také využít našeho rozřazovacího testu zcela zdarma dříve, než vůbec přijedou na Maltu. Vaše studijní výsledky budou po celou dobu vašeho pobytu pravidelně monitorovány a pokud se vaše úroveň zlepší, budeme vás moci přeřadit do jiného kurzu dle vaší aktuální úrovně.

Doplňkové soukromé lekce:

Soukromé lekce lze také kombinovat se všemi skupinovými kurzy. Studenti se mohou přihlásit do 1-2 soukromých lekcí navíc denně, které jsou přizpůsobeny potřebám studenta. Soukromé lekce jsou skvělým doplňkem skupinové výuky.