Intenzivní kurzy anglického jazyka

Náš intenzivní kurz angličtiny "Crash" je navržen tak, aby studentům nabídl možnost zlepšit svou úroveň angličtiny v co nejkratším čase. Kurz lze absolvovat po dobu, jakou si studenti přejí.

Intenzivní kurz angličtiny je vhodný pro dospělé všech úrovní od začátečníků (A1) po pokročilé (C1) a vyučuje se ve skupinách o maximální velikosti 12 osob. To umožňuje našim učitelům využívat dynamiku výuky ve skupině a zároveň se zaměřovat na potřeby každého studenta.

Náš intenzivní kurz angličtiny zahrnuje 30 lekcí týdně.

  • 4 lekce denně pokrývají všechny aspekty zlepšování komunikačních dovedností v angličtině a zahrnují poslechové a čtecí úkoly, mluvení a psaní, stejně jako základní gramatiku, výslovnost a rozšiřování slovníku;
  • 2 další lekce denně poskytují příležitost rozvíjet plynulost a komunikaci. Tyto dodatečné lekce se zaměřují na slovní zásobu, funkční jazyk a mluvení.

Studenti, kteří jsou na úrovni Intermediate (B1+) a vyšší, jsou povzbuzováni k zápisu na kurz přípravy na zkoušku IELTS.

Kromě toho, že jsou testováni a intervjuováni po příjezdu, nabízí Maltalingua také bezplatné před-placed testy před vaším příjezdem. Pokrok studentů je pravidelně monitorován a úrovně jsou upravovány podle potřeby.

Další soukromé lekce

Soukromá výuka se také může kombinovat se všemi skupinovými kurzy. Studenti se mohou zapsat na 1-2 další soukromé lekce denně, které mohou být přizpůsobeny jejich potřebám. Pokud jste ochotni věnovat další čas, mohou soukromé lekce skvěle doplnit skupinovou výuku.