Klubový +30 standardní kurz angličtiny

Kurz Club +30 Standard English je navržen tak, aby zdokonalil obecné komunikační dovednosti v angličtině a pomohl rozvíjet komplexní porozumění anglickému jazyku. Tento kurz je nejvhodnější pro účastníky, kteří mají za cíl věnovat polovinu dne zdokonalování angličtiny a kteří by raději byli ve skupině s ostatními studenty ve věku 30 a více let. Být ve skupině, kde je průměrný věk vyšší, znamená, že můžete diskutovat o věkově vhodných tématech s ostatními, kteří mají podobné životní zkušenosti.

Kurz je poskytován ve třech úrovních; Elementární (A1-A2), středně pokročilý (B1-B1 +) a pokročilý (B2-C1) a začíná každé pondělí. Učební plán pokrývá anglické dovednosti v oblasti poslechu, čtení, mluvení a psaní a také si klade za cíl zlepšit gramatiku, slovní zásobu a výslovnost. Hlavním cílem je zlepšit plynulost a komunikaci a učitelé poskytují příležitost procvičovat angličtinu v každé lekci. Protože není stanovena pevná lhůta, mohou studenti navštěvovat tento kurz tak dlouho, jak je požadováno.

V tomto kurzu je předběžné testování prováděno prostřednictvím našeho online testu. Škola bude průběžně sledovat průběh studia a bude měnit vaše třídy, jak se vaše úroveň zlepšuje.

Pro ty, kteří chtějí maximalizovat své učení v kratším časovém období, je vhodné se zapsat do kurzu Club +30 Intenzivní „Crash“.

Platí smluvní podmínky.

Další soukromé lekce:

Soukromé hodiny lze také kombinovat se všemi skupinovými kurzy. Studenti se mohou zapsat do 1 až 2 soukromých lekcí denně a mohou být přizpůsobeni vašim potřebám. Soukromé lekce s vaším učitelem jsou skvělým doplňkem skupinové výuky.