10leté výročí Maltalingua – Slavte s námi

Maltalingua slaví v roce 2021 své 10 leté výročí a chceme, abyste si tento okamžik užili s námi. A to po celý rok!

Co slavíme? 10 let angličtiny pod sluncem, 10 let vítání nových studentů, 10 let přátelství, 10 let dobrodružství, 10 let společné komunity, 10 let pokroku a vývoje, 10 let radostných vzpomínek, 10 let tvrdé práce a především už 10 let se společně bavíme!

Od založení školy Maltalingua School of English v roce 2011 jsme pomohli ve vývoji anglických dovedností již více než jak 16 000 studentům všech věkových kategorií z více než 100 zemí po celém světě.

Jsme Vám všem nesmírně vděční! Děkujeme, že jste navštívili náš web, sledovali náš mediální obsah, studovali na naší škole, účastnili se našich aktivit a vytvářeli úžasnou atmosféru, kterou je Maltalingua již tak proslulá.

 

 


Poslední desetiletí bylo neuvěřitelnou cestou. Tým se rozrostl, naše zařízení se zvětšila a neméně oblíbeným se stal i náš střešní bazén. V roce 2014 byla škola mezinárodně akreditována EAQUALS a dosáhla působivých 8 bodů excelence. V roce 2018 tato akreditace vzrostla na 11 bodů excelence z 12, čímž se Maltalingua stala jednou z nejvíce akreditovaných škol EAQUALS na světě.

Maltalingua byla oceněna několika certifikáty excelence, uznána jako nejlepší jazyková škola na Maltě a v současné době je nominována na cenu ST STAR Award 2020 - Language School Europe. Tomuto ocenění se může pyšnit pouze 5 škol anglického jazyka a Maltalingua je poctěná, že je v tak úzkém výběru.

Na oslavu našeho 10. výročí bychom Vám všem chtěli nabídnout slevu 10% na všechny naše skupinové kurzy angličtiny, pokud si rezervujete místo do konce prosince 2020. Jak lépe utéct zimě a užít si zimního sluníčka než na našem malebném ostrově Malta, či je libo užít si letního vedra v roce 2021? Zarezervuj ještě teď a věz, že sleva platí kdykoli během roku!