Vedoucí skupin

Naši skupinoví vedoucí jsou přijímáni jak na místní, tak na mezinárodní úrovni, aby pomáhali při každodenním běhu akcí a volnočasových aktivit. Vedoucí pracovníci skupin jsou také zodpovědní za všeobecné blaho studentů a jsou přímým spojencem mezi studenty, rodiči a školami. Ačkoli angličtina je aktivně podporována mezi studenty, náš tým je také schopen poskytnout podporu, v případě potřeby, studentům a rodičům v různých jazycích. Každému studentovi je přidělen osobní vedoucí skupiny a je mu poskytnuto kontaktní mobilní číslo. Náš tým je na příjmu 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Naši skupinoví vedoucí sídlí na našich residenčních ubytováních a vždy minimálně alespoň jeden z nich se účastní všech aktivit a výletů. Jeden nebo dva ze skupinových vedoucích se také vždy stará o studenty v hostitelských rodinách, je v kontaktu se všemi novými studenty a pokud je to nutné, tak je i navštěvuje přímo v rodinách.

Vedoucí pracovníci skupiny jsou pečlivě vybíráni tak, aby jejich předchozí zkušenosti souviseli s pedagogikou anebo s cestovním ruchem. Jsou povinni mít předchozí kvalifikaci, která se konkrétně týká péče o nezletilé. Také máme kvalifikované pracovníky, kteří umějí poskytnout první pomoci. Zde jsou někteří z našich zkušených skupinových vedoucích:

Group leader Carina

Carina Boehm:
Vedoucí dozoru v rezidenci

Ahoj, jmenuji se Carina a pocházím z Bonnu v Německu. Je mi 23 let a studuji anglický jazyk a geografii, abych mohla pracovat jako učitelka v německé nebo nějaké jiné mezinárodní škole.

Ve volném čase ráda čtu, plavu, tancuji a trávím čas s přáteli. Mimo jiné také pracuji jako vedoucí skupiny místní komunity v Německu, kde jsem zodpovědná za plánování výletů a vedení aktivit s dětmi.

Velmi se těším na to, že budu moci strávit toto léto na Maltě právě s vámi!

Group leader Alejandro

Alejandro Celdran Rodriguez:
Zástupce vedoucího dozoru

Ahoj všichni, nejprve bych chtěl poděkovat za to, že se vám můžu v krátkosti představit. 
Jmenuji se Alejandro a pocházím ze Španělska, kde jsem dokončil studium na univerzitě v Granadě.

Moje záliby jsou sport, čtení, cestování a pomáhání druhým. Pokud bych měl říct něco o sobě, mé silné stránky vidím v tom, že jsem velmi přátelský, tvrdě pracuji a mám velmi dobré komunikační schopnosti. 
Mým aktuálním cílem je být součástí této společnosti a mým plánem do budoucna je být učitelem.
To je prozatím vše, brzy se uvidíme!

Group leader Diane

Diane Du Peloux:
Dozor v rezidenci

I Velice se těším na to, že toto léto budu jedním z lídrů této školy a že se s vámi budu moci potkat! Bude to určitě jak pro vás, tak i pro mě, jeden z nezapomenutelných zážitků! Jsem z Francie a aktuálně studuji komunikaci a produkci v Kalifornii.

Miluji cestování a poznávání cizích lidí! Jsem velmi přátelská, proto budu ráda, když se za mnou kdykoli zastavíte prohodit pár slov. Také jsem studovala angličtinu na Maltě před pár lety, takže vím, jak se můžete cítit.

Tak jo, těším se na to, až vás přivítám a určitě udělám to nejlepší proto, abyste si z Malty odvezli skvělé zážitky!

Group leader Liyang

Liyang Zhao:
Dozor v rezidenci

Ahoj všichni, mé jméno je Liyang a strašně se těším na to, že vás budu moci potkat!

Je mi 20 let a studuji angličtinu, biologii a pedagogiku na univerzitě v Bonnu v Německu. Jsou dvě věci, které nejvíce miluji, jedna je cestování a ta druhá je seznamování se s lidmi z různých koutů světa. Moje záliby jsou plavání, tancování a kreslení. Mám hodně zkušeností s prací s dětmi, a to díky předešlým výměnným pobytům. Takže jestli se chcete dozvědět více, rozhodně se mě nebojte zeptat.

Slibuji vám, že spolu strávíme nezapomenutelný čas a užijeme si spoustu zábavy!

Group leader Miro

Miro Tahchiev:
Vedoucí skupin

Všechny vás tímto zdravím! Původem jsem z Bulharska, nicméně jsem vyrostl zde na Maltě, kde jsem se naučil anglicky a kde také aktuálně studuji medicínu.

Miluji běh, fitness, vědu a filmy. Jsem velmi dobrodružný a společenský typ, který má rád turistiku, kempování a všeobecně jakýkoli dobře strávený čas na pláži, na party nebo někde jinde. 

Velmi se těším na to, že vás všechny v létě potkám a budu tak moci, společně s vámi sdílet tento skvělý čas.

Group leader Nadia

Nadia Grixti:
Vedoucí skupin

Ahoj! Jmenuji se Nadia, je mi 19 let a Malta je ostrov, který je mým domovem.

Miluji učení se cizích jazyků, cestování a poznávání lidí z různých koutů světa. Vědomosti, které se mnou tito lidé sdílejí, považuji za jednoznačně neocenitelné, a to je jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla strávit svůj čas v Maltalingua, kterou jsem si vybrala mezi všem ostatními možnostmi.

Nemůžu se dočkat, až vás všechny potkám a provedu vás po tomto nádherném ostrově.

Group leader Justine

Justine Borg Bonaci:
Vedoucí skupin

Ahoj všichni! Jmenuji se Justine a pocházím z toho malého, leč krásného ostrova Malta. Je mi 20 let a aktuálně studuji sociální práce na univerzitě tady na Maltě. Toto léto budu jedním z týmu vedoucích skupin a budu dávat pozor na to, abychom si všichni společně užili tolik zábavy, kolik je jen možné! 

Jsem velmi energická, společenská a dobrodružně založená osoba, s velkým nadšením pro každou akci, do které se pustím a také si chci být vždy jistá, že i vy si tento čas užijete s námi!

Velmi se těším, že se brzy setkáme!

Brzy na viděnou!
Maltalingua group leaders

Chtěl bys také být součástí týmu vedoucích skupin?
www.maltalingua.com/jobs/