Ubytování

Výběr správného ubytování, je velmi důležitým aspektem vašeho pobytu. Nabízíme vám jak ubytování v rezidenci, tak v hostitelských rodinách.

Výběr správného ubytování je klíčem k úspěšné cestě a my chápeme, že potřeby každého studenta jsou jiné.

Proto nabízíme dvě skvělé možnosti: naše vysoce doporučované studentské ubytování v juniorské rezidenci Maltalingua a pečlivě vybrané možnosti ubytování v rodinách.

Naše ubytování v juniorské rezidenci poskytuje studentům pohodlí hotelového typu v živé atmosféře se spoustou vnitřní zábavy a vysokou rozmanitostí zařízení od vnitřního a venkovního bazénu až po plně vybavenou hernu a přírodní park přímo naproti, můžete si odpočinout s vědomím, že budete mít k dispozici vše, co potřebujete, aby byl váš pobyt pohodlný a příjemný.

Naše studentské ubytování, které je k dispozici pro jednotlivce o Velikonocích, v létě a na podzim, je ideální pro ty, kteří chtějí nezávislejší bydlení, ale stále touží po prostředí, které je určeno pro komunitu.

Pro ty, kteří cestují se školními skupinami nebo rodinami, je k dispozici ubytování po celý rok, aby se v něm mohly ubytovat party jakékoli velikosti.

Pokud toužíte po osobnějším zážitku, naše ubytování v rodinách vám nabízí možnost ubytovat se v místní rodině nebo u některého z našich učitelů, kteří vás přivítají s otevřenou náručí. S pobytem v rodině získáte domov daleko od domova, který vám umožní skutečně se ponořit do místní kultury a tradic. Kromě toho můžete využívat výhod domácího stravování, a to vše za podpory vedení a pohostinnosti hostitelské rodiny. Ať už tedy hledáte světlé, komunitní studentské ubytování, nebo pohostinný domov, máme pro vás vše, co potřebujete.