Ubytování v hostitelských rodinách

Hostitelské rodiny na Maltě jsou velmi známé svou pohostinností. Všechny naše hostitelské rodiny jsou velmi pečlivě vybírány a pravidelně navštěvovány z řad personálu, který má na starosti ubytování. Malta je jednou z mála zemí na světě, ve kterých hostitelské rodiny musí dodržovat přísná vládní pravidla a předpisy a musí mít platnou licenci cestovního ruchu.

Všechny naše hostitelské rodiny se nacházejí v těsné blízkosti školy nebo rezidence. Pro ubytování s plnou penzí, zajišťujeme rozmanitou a zdravou škálu domácích pokrmů, v případě potřeby speciální diety je nutné informovat společnost Maltalingu už při rezervaci jazykového pobytu.

Po většinu dní v týdnu se pro studenty připravuje obědový balíček, aby mohli být nezávislí ve svých volnočasových aktivitách. Studenti jsou ubytováváni ve dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích. Ložní prádlo je poskytováno a vypráno jednou týdně. Studenti jsou však požádáni, aby si přivezli vlastní ručníky a plážové osušky.

Všichni studenti kurzů tráví svůj volný čas společně a aktivně se účastní na kulturních a sportovních aktivitách, stejně tak jako na pravidelných večerních setkáních.