Aktivity

Aktivní učení, Aktivity a Volný čas

Maltézské ostrovy, nacházející se v srdci Středozemního moře, nabízejí dokonalé prostředí pro nezapomenutelné zážitky spojené se sluncem, mořem a plaváním. V naší škole jsme připravili program aktivního učení, který zahrnuje nejen vzrušující aktivity, ale také kulturní výlety a zábavná večerní setkání, zajistěte tak pro naše studenty pestré a atraktivní zážitky.

Pro rozjetí dobrodružství pořádáme uvítací večeři, která stanovuje tón pro vzrušující následující týdny. Náš program zahrnuje lodní výlety na ostrov Comino a úchvatnou Modrou lagunu, kde se studenti mohou ponořit do průzračných vod a obdivovat dechberoucí okolní krajinu. Navíc mají studenti volný přístup k našemu exkluzivnímu plážovému klubu, kde si mohou odpočinout, vychutnat slunce a vytvořit trvalé vzpomínky s novými kamarády.

Pro ty, kteří touží po trochu větší dobrodružství, nabízíme různé vodní sporty, jako je kajak, šlapadlo a šnorchlování. Prozkoumávání fascinujícího podmořského světa Malty je skvělou příležitostí k objevování bohatého mořského života a prožití nezapomenutelných zážitků.

Pro zpestření večerů pořádáme juniorské párty plné hudby, smíchu a zábavy. Studenti se mohou uvolnit, tančit celou noc a vytvořit trvalé vzpomínky s kolegy. Navíc mají naši studenti možnost zúčastnit se dlouho očekávaného každoročního koncertu Isle of MTV, kde mohou zažít živou hudební scénu a užít si vystoupení uznávaných umělců.

Pro nadšence do sportu pořádáme fotbalové, volejbalové a lov pokladů turnaje a podporujeme přátelskou soutěživost a týmového ducha. Studenti mohou předvést své dovednosti, účastnit se přátelských zápasů a vytvořit nezapomenutelné okamžiky mimo učebnu.

Pro ty, kteří touží po adrenalinu, nabízíme vzrušující aktivity, jako jsou jízdy na banáně, jetsurfing, vodní lyžování, kajakářství, windsurfing, kitesurfing a potápění. Motorizované aktivity mohou vyžadovat dodatečné poplatky za služby a palivo, ale vyjednáváme nízké sazby, aby zajistily vzrušující a dostupné zážitky. Vezměte prosím na vědomí, že pro tyto aktivity je vyžadován souhlas rodičů.

V Maltalingua věříme, že učení angličtiny zahrnuje mnohem více než pouhou učebnu. Proto nabízíme mimoškolní aktivity, abyste mohli objevovat to nejlepší, co Malta má k nabídce. Naše prohlídky s průvodcem vás zavedou k největším historickým a kulturním památkám Malty, ponoříte se do teplého klimatu ostrova a fascinujících příběhů, od procházek starými uličkami Valletty po prozkoumávání opevněného města Mdina a odhalování tajemství Tří měst, každý krok je cestou do bohaté historie Malty.

Samozřejmě, návštěva Malty by nebyla kompletní bez prohlídky její nádherné pobřeží. Zaveze vás na Golden Bay a Paradise Bay, kde si můžete odpočinout, plavat v průzračných vodách a naplno si užít středomořské slunce. V letních měsících pořádáme také týdenní setkání v našem Beach Clubu, abychom zajistili nekonečnou zábavu a odpočinek.

Organizujeme sportovní události na našem umělém trávníku, kde poskytujeme basketbalové míče, fotbalové míče a tenisové rakety pro venkovní hry. Naše rekreační hry a honičky podporují přátelskou soutěživost, slouží jako ledolam a pomáhají navazovat přátelství v uvolněném a zábavném prostředí.

Rozumíme důležitosti volného času, proto nabízíme jeden volný odpoledne nebo večer a celý den v neděli pro studenty ve věku od 13 do 17 let. Mezitím m ůžete spolu s přáteli objevovat ostrov nebo se účastnit mimoškolních aktivit, které pro vás můžeme zajistit. S radostí vám poradíme a doporučíme vám mnoho zábavných věcí, které na ostrově můžete podniknout.

Jsme odhodláni zajistit, že váš čas na Maltě bude nejen vzdělávací, ale také plný dobrodružství, kulturního poznávání a příležitosti vytvářet nezapomenutelné vzpomínky. Naše široká škála aktivit a výletů, spolu s vysokou kvalitou výuky jazyka, poskytuje poutavý a obohacující zážitek, který jde nad rámec tradičního jazykového vzdělávání. Objevte krásy Malty, přivítejte nové přátele a otevřete svůj potenciál v prostředí, které podporuje růst a objevování nových možností.


Příklad Programu Aktivit

 


Zde můžete vidět naše minulé programy.