Letní anglický tábor

Naši junioři studují a žijí na našem letním kampusu v St. Paul's Bay, živém a energickém městě na severním pobřeží Malty, během letních měsíců července a srpna.

Moderní a dobře vybavená škola, kde se koná letní škola, má prostorné třídy, dobře osvětlené a vybavené interaktivními tabulemi, plnou klimatizací a vlastními koupelnami. Škola se nachází v klidné rezidenční části St. Paul's Bay, nedaleko krásné promenády města a několika blízkých obchodů, restaurací a kaváren.

Blízkost Junior School Maltalingua k juniorské rezidenci - pouhých osm minut cesty - je jedním z jejích největších aktiv. Schopnost rychlé změny oblečení, odpočinku a osvěžení z ní dělá pro studenty velmi praktický způsob návratu do svého ubytování mezi aktivitami. Díky schopnosti plně se účastnit všech aktivit a výletů bez obav z dlouhých cestovních dob nebo nutností celý den nosit své věci s sebou, mohou studenti co nejlépe využít svůj čas na Maltě.

Rušná promenáda a plážové kluby jsou jen krátkou vzdálenost od školy, která se nachází v srdci St. Paul's Bay. Studenti se mohou koupat v čistém Středozemním moři nebo si dopřát chladné zmrzliny v jedné z mnoha blízkých kaváren. Studenti, kteří mají volný čas, mohou prozkoumat mnoho obchodů, míst k jídlu a atrakcí pro zábavu v okolí.

St. Paul's Bay je ideálně situován pro cestování po celé Maltě. Snadný přístup do Valletty, hlavního města země, a blízkost starobylých míst jako je Mdina. Studenti budou mít příležitost prozkoumat Melliehu, okouzlující vesničku v idylickém severu Malty, kde máme vlastní plážový klub s vodními sportovními zařízeními a zlaté písčité pláže na západním pobřeží jsou také snadno dosažitelné.

Těší nás, že máme naši letní školu situovanou v St. Paul's Bay a jsme si jisti, že studenti a rodiče ocení umístění a mnoho aktivit a příležitostí, které jsou k dispozici v okolí.