Rezidence

Naše rezidence pro studenty se nachází v Buggibě a je umístěna blízko pláže s výhledem na přírodní rezervaci Kennedy Grove Park. Jak naše letní škola, tak naše hlavní jazyková škola, jsou v dosahu 15 minut od ubytování.

Studentská rezidence je součástí hotelu a zahrnuje krytý i venkovní bazén a vířivku na střešní terase. Filmy s anglickým zněním jsou pravidelně promítány na velké obrazovce u bazénu. Cenově dostupný obchod se základními potřebami a kavárna se nachází v hlavním salonku rezidence.

Studenti mají přístup do našeho exkluzivního centra aktivit, které nabízí bezplatný přístup Wi-fi, velkou škálu her na Playstation, XBOX, Nintendo Wii, stolní fotbálek, deskové hry, bazén a také sál s možností využití pro kino nebo karaoke.

Studenti jsou rozděleni do pokojů dle pohlaví a jsou ubytovaní v tří nebo čtyřlůžkových pokojích v různých patrech této rezidence.

Lůžkové povlečení se mění 2x týdně a ručníky mohou být měněny na denní bázi. Plážové osušky neposkytujeme a studenti si je musí přivézt.

Jídlo jepodáváné formou švédských stolů a příležitostně je poskytnut oběd formousvačiny, aby se studenti mohli účastnit mimoškolních aktivit po vyučování. V případě speciální diety není problém stravu zdarma upravit na vyžádání.

Vedle rezidence mají studenti přístup do přírodního parku a k fotbalovému hřišti. V tomto malebném prostředí jsou organizovány fotbalové turnaje a jiné dětmi vyhledávané aktivity.

Naši pracovníci, starající se o děti přímo v rezidenci, naši vedoucí pracovníci studentských skupin a tým, který má na starosti aktivity a zábavu je v rezidenci pro naše studenty na denní bázi. Organizuje pro studenty různé večírky, hry a jiné volnočasové aktivity tak, aby si s námi pobyt co nejvíce užili.

Věnujeme se péči o studenty dle věku, pohlaví a národnosti. Pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi, sejfem, šatními skříněmi, psacími stoly, TV se satelitním připojením, telefonem, fénem na vlasy a balkónem. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají svou vlastní koupelnu.

Pro transfer z i do školy jsme pro studenty zařídili samostatný autobus. 

V rezidenci jsou po celých 7 dní v týdnu naši zaměstnanci, kteří dohlížejí na studenty. Pro větší bezpečnost jemají studenti různé časy večerek, které se liší dle věku studentů. Vezměte prosím na vědomí, že při příjezdu bude student muset složit zálohu ve výši € 50, která bude vrácena, pokud nedojde k individuální škodě v rezidenci.