Rezidence

Hledáte odpočinkový a příjemný pobyt během svého pobytu na Maltě?

Nehledejte nic jiného než naše úžasné studentské ubytování, které se nachází v malebné oblasti St Paul's Bay, jen pár kroků od šumícího Středozemního moře a s výhledem na nádhernou přírodní rezervaci Kennedy Grove Park.

Naše letní škola a hlavní juniorská škola jsou od sebe vzdáleny pouhých osm minut chůze, takže vše, co potřebujete, budete mít na dosah ruky.

Naše studentské ubytování jako součást hotelu nabízí řadu vysoce kvalitních zařízení, aby byl váš pobyt co nejpříjemnější.

Relaxujte ve vnitřním venkovním bazénu nebo si odpočiňte a naložte se do střešní vířivky. Na velké obrazovce u bazénu se často promítají anglické filmy, což je ideální příležitost k odpočinku po dlouhém dni plném poznávání. Naše studentské ubytování má v hlavní jídelně levný základní obchod a kavárnu, které jsou ideální pro rychlé občerstvení nebo pití na cestách.

Pro ty, kteří hledají další zábavu, nabízí naše jedinečné zařízení bezplatné Wi-Fi, XBOX, stolní fotbal, stolní hry, kulečník, filmy a karaoke večery. V našem studentském salónku se vždy něco najde!

Studenti jsou rozděleni podle pohlaví a bydlí ve třílůžkových pokojích nebo čtyřlůžkových pokojích na určitém patře koleje. Ložní prádlo se mění jednou týdně a ručníky je možné měnit denně. Bohužel nejsou k dispozici žádné plážové osušky. Co se týče stravování, nabízíme širokou škálu chutných jídel a máme různé možnosti obědových balíčků. Náš tým vám na požádání rád bezplatně zajistí speciální dietní stravu.

Jídla jsou podávána formou bufetu o několika chodech a na výběr jsou i různé obědové balíčky. Speciální dietní potřeby jsou poskytovány na vyžádání zdarma.

V sousedství rezidence mají studenti přístup do přírodního parku a na fotbalové hřiště za každého počasí, kde se v malebném prostředí pořádají další aktivity, jako jsou fotbalové turnaje a hledání pokladu.

Naši zástupci pro bydlení, vedoucí skupin a zábavní tým organizují každodenní večírky, hry a volnočasovou zábavu.

Dbáme na to, aby se studenti přizpůsobili věku, pohlaví a národnosti. Pokoje jsou dobře vybaveny pohodlnými postelemi, trezorem, šatními skříněmi, studijními stolky, satelitní televizí, telefonem, fénem a balkonem. Všechny pokoje mají klimatizaci a vlastní koupelnu.

V naší rezidenci je nepřetržitý personál 7 dní v týdnu. Pro větší bezpečnost platí zákaz vycházení, který se liší v závislosti na věku studenta.