Podzimní program pro juniory - 15% sleva, bezplatné upgrady a další!

Program Junior Maltalingua se vrací tento říjen!

Jsi připraven zařídit svému dítěti vzdělávací a nezapomenutelný říjen? Nehledej dál; srdečně zveme tvé dítě, aby se k nám připojilo tyto podzimní. Náš Junior Program má pro vás volná místa na krásném ostrově Maltě.

Využij výhody naší speciální akce

🌟 Výborná poloha: Hodiny jsou organizovány v naší hlavní škole v St. Julian’s jak pro děti tak i pro rodiče.
🌟 15% sleva na letní sazby: Užijte si významné úspory při zajištění vašemu dítěti prvotřídního výukového dobrodružství.
🌟 Zdarma upgrade na Intenzivní Program: Rodiče na rodinném programu obdrží zdarma upgrade na intenzivní program (dalších 10 hodin zdarma).
🌟 Speciální učební plán pro juniory: Výuku vedou pouze rodilí učitelé angličtiny a výuka je založená na National Geographic Learning.


Představení Junior Programu: 28 Září - 03. Listopad

Představ si, jak se tvoje dítě ponoří do světa anglického jazyka a zároveň objevuje malebné krajiny a živou kulturu Malty. Náš Junior Program nabízí dokonalou kombinaci interaktivních výukových lekcí angličtiny, zajímavých aktivit a možnost objevování pokladů této okouzlující destinace.

Omezená místa - Zajisti si svou rezervaci nyní!

Nenech své dítě minout tuto pozoruhodnou příležitost. Naše dostupná místa rychle ubývají a chceme, aby tvoje dítě bylo součástí tohoto obohacujícího zážitku. Rezervací svého místa dnes získáš řadu exkluzivních výhod, které tento zážitek učiní ještě výjimečnějším.

Očekává tvoje dítě celistvý zážitek

Náš kompletní balíček je navržen tak, aby poskytl ponořující a dobře zaoblený zážitek z učení pro tvoje dítě. To, co můžeš očekávat:

📚 20 Zapojivých výukových lekcí angličtiny týdně: Naši odborníci učitelé zajišťují interaktivní a efektivní učení jazyka.
🎉 Kulturní a volnočasové aktivity: Mimo třídu se tvoje dítě seznámí s maltskou historií, uměním a místními tradicemi.
🏨 Luxusní ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu: Užij si pohodlný pobyt s plným stravováním, což umožní tvému dítěti soustředit se na učení a objevování.
🎮 Přístup do hry místnosti: Zábava a zábava jsou vždy na dosah.
🚗 Pohodlné transfery na letiště: Bezproblémové příjezdy a odjezdy pro tvůj klid duše.
🌍 24/7 dohled od anglicky hovořících vedoucích skupiny: Bezpečnost a pohoda tvého dítěte jsou naší nejvyšší prioritou.

 

Proč je náš program výjimečný

Maltalingua Jazyková škola angličtiny je uznávaným lídrem v oblasti vzdělávání anglického jazyka na Maltě. S mnoha nominacemi na cenu Study Travel Award, "Kurzy pro osoby do 18 let" a certifikátem Excellence Stars v oblasti vzdělávání můžeš nám důvěřovat, že poskytneme tvému dítěti to nejlepší.

Otevři nezapomenutelnou výukovou cestu

Mimo třídu, mimo obvyklé - jsme tu, abychom vytvořili okamžiky, které skutečně ovlivní budoucnost tvého dítěte. S vysoce kvalifikovanými učiteli, moderními zařízeními a inspirující britskou atmosférou, tvé dítě bude prosperovat v prostředí zasvěceném růstu a excelenci.

Akce nyní, abys zajistil/a místo svého dítěte

Máme jen omezené počty míst a nevydrží dlouho. Nedopusť, aby tvoje dítě přišlo o jaro plný vzdělání, objevování a vzrušení. Zajisti nyní místo svého dítěte a začni cestu, která vytvoří vzpomínky na celý život.

Zarezervuj nyní místo pro své dítě

Získej ZDARMA cenovou nabídku nyní, bez závazku, vždy rádi odpovíme na jakékoliv otázky, které můžeš mít. Vyplň nyní náš rychlý formulář pro cenovou nabídku a člen našeho týmu se s tebou spojí!