Jak moc chcete přijet k nám do Maltalingua?

Soutěž

Soutěž byla ukončena. Nové soutěže budou přidány na tuto stránku.

Chtěli bychom moc poděkovat všem, co se zúčastnili soutěže! Bylo nám potěšením přijmout tolik obrázků a videí od tolika talentovaných soutěžících.

Vítězem se stala Paulina Lisičan z Polska. 

Byli jsme doslova ohromeni jejím kreativním a zábavným videem. Velký dojem na nás udělalo také to, když jsem si představili kolik času a práce musela Paulina strávit nad videem. 

Vyhraj 2 týdny kurzu angličtiny na Maltě pro tebe a tvého kamaráda. Včetně ubytování!

  • 2týdenní kurz anglického jazyka (20 lekcí)
  • 14 nocí, ubytování ve sdíleném školním apartmánu
  • Transfer z letiště
  •      Uvítací večírek s drinky a tradičním maltským občerstvením – zdarma

  • 2 školní aktivity – zdarma
  • Materiály ke kurzu, rozřazovací test a certifikát z kurzu
  • Volný přístup k Wi-Fi ve škole a školním apartmánu
  • Zábavnou a přátelskou atmosféru

K tomu abys vyhrál je třeba sdílet fotku nebo video, na Facebooku nebo Instagramu, kde musíte ukázat, jak moc stojíte o jazykový pobyt v Maltalingua. 

Mohli byste třeba vyfotit senzační selfie, nakreslit obrázek, zazpívat písničku, nebo dokonce natočit nějaké video! Ale rozhodně prosím nedělejte nic nebezpečného nebo bolestivého. Kreativita a zajímavé nápady to je to, co vám může zajistit výhru!

Instagram: sdílejte svoji fotku nebo video na profil vašeho Instagramu** a použijte hastag #WinMaltalingua

Facebook: sdílejte svoji fotku nebo video na profil našeho Facebookuwww.facebook.com/Maltalingua (V aplikaci najděte prosím stránku> Příspěvky násvštěvníků> Sdílet fotografie. To samé platí i v případě sdílení videí.)

Výherce bude vybrán týmem Maltalingua, ten však bude posuzovat nejen kreativitu, ale i to, jak se bude líbit vám všem, tedy kolik liků, sdílení a komentářů bude u jednotlivých postů. Pokud bude mít váš post velké množství liků, komentářů nebo sdílení, je zde velká šance na výhru!

Navíc, kdokoli se zúčastní této soutěže, bude mít automaticky 10% slevu na jazykový kurz. Tato sleva se vztahuje pouze na kurzy, které budou začínat před 31/05/2017. Použijte slevový kód“ WinML a pošlete nám link k vašemu videu nebo fotce.

Soutěž končí 30/09/2016, přesně o půlnoci.

competition