Pravidla a podmínky soutěže

Prosím, přečtěte si pečlivě tyto pravidla a podmínky soutěže. Pokud se jednou zapojíte do jedné z našich soutěží, budeme to chápat tak, že jste si přečetli tyto pravidla a že s nimi také souhlasíte. 

1. Zúčastnit se soutěže můžete jen tehdy, pokud vám bylo 18 let nebo více v den zapojení se do soutěže. 

2. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci (nebo blízcí členové rodiny) společnosti Maltalingua.

3. Není zde nutné provádět jakýkoli obchod (transakci).

4. Soutěže se můžete zúčastnit pouze a vždy jen jednou. 

5. Pokud se chcete zúčastnit soutěže, vždy musíte do vaší odpovědi připojit vaše celé jméno a email. 

6. Vítězem bude ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku nebo splní zadaný úkol (příklad: „buďte prvním, kdo uhádne správné množství Maltesers“ nebo „uveďte nejsprávnější komentář k dané soutěži“, atd.)

7. Den ukončení soutěže je vždy aktualizován u každé soutěže a Maltalingua si vyhrazuje právo, kdykoli změnit datum ukončení soutěže.  

8. Jakmile vyhrajete, kontaktujeme vás prostřednictvím emailu nebo Facebooku. Rozhodnutí hodnotitele společnosti Maltalingua je konečné a neodvolatelné.

9. Pokud byste se chtěli dozvědět, kdo přímo vyhrál, jakou soutěž, pošlete nám řádně poštou vaší žádost, obálku označte názvem soutěže a odešlete na adresu Maltalingua Ltd, 2, Boxer House, B´Kara Hill, St. Julians Malta.

10. Zapojením se do soutěže dále vítěz souhlasí s participací v reklamních aktivitách nebo na materiálech, které by Maltalingua mohla požadovat.

11. Porota, která bude hodnotit soutěže, bude vždy sestavena ze členů marketingového oddělení společnosti Maltalingua. 

12. Cena není přenosná na jinou osobu. 

13. Žádná část výhry není směnitelná za peníze nebo jinou cenu. 

14. Pokud není námi poskytnutá výhra momentálně dostupná, vyhrazujeme si právo nabídnout alternativní cenu stejné hodnoty nebo lepší.

15. Nesprávně vyplněné odpovědi nebudou počítány do soutěže.

16. Tyto soutěže jsou vždy pod záštitou společnosti, Maltalingua Ltd, 2, Boxer House, B’kara Hill, St. Julians, Malta.

17. Maltalingua si dále vyhrazuje právo kdykoli změnit tato pravidla, Maltalingua může také vytvořit pravidla, která se budou vztahovat pouze na konkrétní soutěž. Pokud tak učiníme, zveřejníme pozměněná soutěžní pravidla nebo zvláštní pravidla soutěže přímo na příslušné stránce soutěže.

18. Maltalingua se bude snažit obeznámit výherce vždy do jednoho měsíce od datumu ukončení soutěže, nicméně to není možné garantovat.