Klubový +30 intenzivní kurz angličtiny

Intenzivní kurz angličtiny „Crash“ Club +30 je navržen tak, aby studentovi nabídl příležitost zlepšit si úroveň angličtiny v co nejkratším čase. Kurz lze absolvovat tak dlouho, jak je požadováno.

Intenzivní kurz angličtiny je vhodný pro všechny dospělé osoby od 30 let.

Náš intenzivní kurz angličtiny Club +30 zahrnuje 30 lekcí týdně. Kurz je poskytován ve třech úrovních; Elementární (A1-A2), středně pokročilý (B1-B1 +) a pokročilý (B2-C1) a začíná každé pondělí. Učební plán pokrývá anglické dovednosti v oblasti poslechu, čtení, mluvení a psaní a také si klade za cíl zlepšit gramatiku, slovní zásobu a výslovnost. Hlavním cílem je zlepšit plynulost a komunikaci a učitelé poskytují příležitost procvičovat angličtinu v každé lekci. Studenti mohou tento kurz navštěvovat tak dlouho, jak je požadováno.

  • 4 hodiny denně pokrývají všechny aspekty zlepšování anglických komunikačních dovedností a zahrnují poslouchání a čtení, mluvení a psaní, jakož i základní gramatiku, výslovnost a rozšiřování slovní zásoby;
  • 2 další lekce denně poskytují příležitost k větší plynulosti a komunikaci.

V tomto kurzu je předběžné testování prováděno prostřednictvím našeho online testu. Škola bude průběžně sledovat průběh studia a bude měnit vaše třídy, jak se vaše úroveň zlepšuje.

Platí smluvní podmínky.

Další soukromé lekce

Soukromé doučování lze také kombinovat se všemi skupinovými kurzy. Studenti se mohou zapsat do 1 až 2 soukromých lekcí denně a mohou být přizpůsobeni vašim potřebám. Pokud jste ochotni věnovat další čas, soukromé lekce mohou výrazně doplnit skupinové vyučování.