Rodinný program angličtiny

Best Language School in Malta 2018

Malta je vynikající volbou pro rodiny všech věkových kategorií a náš program rodinné angličtiny. Naše zábavné, poutavé a interaktivní rodinné kurzy angličtiny jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám a požadavkům vás i vaší rodiny.

Maltalingua vám poskytne vše, co potřebujete pro pohodlný a bezproblémový zážitek. Vyberte si kurz angličtiny, ubytování, program aktivit a/nebo transfer z letiště. Jako rodina můžete využít všechny tyto služby nebo si vybrat, co vám vyhovuje.

Kurzy se konají v St Julians, všichni junioři budou vyučováni v přístavbě naší juniorské školy a rodiče se mohou připojit ke kurzům pro dospělé v naší hlavní škole. Obě centra jsou od sebe vzdálena méně než 5 minut chůze, a proto se rodiny mohou po výuce snadno setkat a společně si užít volný čas. 

V ceně rodinného programu jsou zahrnuty tři odpolední aktivity, které se obvykle konají v pondělí, ve středu a v pátek. Pro juniory je to ideální příležitost, jak si dále procvičovat angličtinu, navázat nová přátelství z celého světa a poznat krásný ostrov Malta v bezpečném prostředí za doprovodu našich oddaných vedoucích pracovníků skupiny, zatímco rodiče mají možnost Maltu prozkoumat nebo si odpoledne jen tak odpočinout. Rodiče si mohou zvolit, zda se jejich děti těchto doplňkových aktivit nezúčastní. Naše centrální poloha také nabízí perfektní výchozí bod pro rodiny, které se mohou vydat na vlastní průzkum ostrovů.

Náš tým vám rád pomůže s nalezením ubytování v místním hotelu nebo v anglicky mluvící hostitelské rodině a těšíme se, že vás a vaše blízké přivítáme na Maltě a v Maltalingua.