Poukázky až do výše 300 EUR pro studenty angličtiny studující na Maltě v roce 2021

Studenti, kteří se rozhodnou studovat na Maltalingua School of English v roce 2021 od 1. června na 15 a více nocí, obdrží poukaz v hodnotě 10 € na noc, a to až do celkové výše 30 nocí.

Všichni studenti, kteří splňují podmínky, mohou své poukázky okamžitě utratit ve všech zúčastněných restauracích a obchodech na Maltě a Gozu. Poukázky budou všem vydávány od 1. června 2021, což se shoduje s datem našeho znovuotevření, takže studenti budou mít přístup ke svým poukázkám od prvního dne pobytu.

 

 

 

Jak systém poukázek funguje?

  • Program má rozpočet ve výši 1 milionu EUR, který se bude přidělovat podle pořadí příchozích. MTA bude školy informovat e-mailem o překročení kapacity programu. 
  • Poukázky jsou k dispozici pouze pro studenty, kteří na Maltě stráví minimálně 15 nocí - maximálně 30 nocí. Studenti obdrží poukázku v hodnotě 10 € za noc, např. 15 nocí --> 15 poukázek v hodnotě 10 € = 150 €.
  • Na vouchery má nárok každý, kdo je starší 13 let.
  • Poukázky jsou k dispozici pouze pro studenty, kteří přijedou na Maltu od 1. června. 
  • Poukázky jsou k dispozici pouze pro studenty, kteří si rezervovali pobyt od 7. května.  Student, který přijede 1. června, ale rezervaci si provedl před 7. květnem, nebude mít na tento program nárok.
  • Kurz je možné rezervovat pouze na 1 týden, pokud pobyt na Maltě trvá 15 a více nocí. 

Kde lze poukázky využít?

  • Poukázky JE MOŽNÉ VYUŽÍT PŘÍMO NA MALTALINGUA např. upgrade kurzu, další soukromé lekce, aktivity, obědy, učebnice, ubytování atd.
  • Poukázky lze využít na zboží a služby - seznam poskytovatelů bude studentům k dispozici po příjezdu.

Maltalingua je hrdá na to, že v letošním roce slaví 10. výročí a již nyní nabízí některé fantastické slevy, nabídky a balíčky po celý rok 2021 a nyní také může poskytnout našim studentům až 300 EUR v poukázkách, které ještě více zvýší jejich pobyt na Maltě. Objevte naše balíčky na rok 2021 na 15 a více nocí, které vám zajistí nárok na vouchery.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás ještě dnes.

 

Informace aktualizovány a platné od: 14. května 2021