Jazykový Kurz a Informace o Ubytování

Informace o jazykových kurzech

Standardní kurz angličtiny 

Ideální pro takové účastníky, kteří si přejí zkombinovat studium angličtiny napůl s jinými aktivitami.  Je to skvělá volba pro ty studenty, kteří jsou na Maltě na delší dobu a mají víc volného času nebo pro ty, kteří si chtějí zlepšit svou angličtinu při dovolené.

Intenzivní kurz angličtiny

Určený pro ty studenty, kteří chtějí dosáhnout co nejlepších výsledků studia angličtiny, za co možná nejkratší dobu. Je vhodný pro ty, kteří nemohou navštěvovat kurzy v delším časovém období.

Obchodní angličtina

Určeno pro studenty se zájmem o obchod nebo profesionály, kteří si přejí zdokonalit své jazykové dovednosti obchodní angličtiny ze specifických nebo obecných důvodů.

IELTS přípravný kurz 

Přípravný kurz k jazykové zkoušce nabízí unikátní přípravu na mezinárodně akceptovanou zkoušku, která je uznávaná univerzitami po celém světě. Pro tento kurz doporučujeme alespoň úroveň (B1).  

Soukromé lekce

To pravé pro studenty, se specifickými požadavky ke své výuce. Kurzy se mohou skládat z různých oblastí dle potřeby studenta od standartní angličtiny, k profesionální, obchodní angličtině nebo angličtině zaměřující se na právo, lékařství či jiný obor.

Informace o ubytování

Maltalingua sdílený apartmán

Vybavené a zařízené na velmi vysoké úrovni včetně; klimatizace / topení, TV, bezplatné Wi-Fi, pračka a plně vybavená kuchyň. Vyberte si z sdílené nebo jednolůžkové pokoje. Skvělá možnost jak poznat nové přátele a procvičování angličtiny.

Hostitelská rodina

Ubytujte se v jedné z našich schválených a licencovaných hostitelských rodin. Zažijte maltský způsob života, procvičte si každý večer angličtinu u společné večeře. Zažijte jejich přátelskou a příjemnou atmosféru - vyberte si mezi sdíleným nebo jednolůžkovým pokojem (k dispozici je také omezený počet nadstandardních jednolůžkových pokojů). Snídaně a večeře jsou zahrnuty v ceně.

Hotely

Vybrat si také můžete ze škály 3 * 4 * a 5 * hotelů, které vyhovují všem vkusům a rozpočtům.