Učitelé pro děti a mládež

Lektoři v Maltalingua jsou rodilí mluvčí, kteří pocházejí z celého světa a jsou povinni mít mezinárodně uznávanou kvalifikaci Cambridgeské univerzity CELTA nebo DELTA (nebo jejich ekvivalenty). Naši vyučující jsou přátelští, zkušení, vzdělaní a energičtí učitelé, kteří pracují se studenty na profesionální a individuální úrovni. Naši učitelé jsou klíčem k jazykovému úspěchu našich studentů.

Podporujeme zapojování našich lektorů do aktivit se studenty i mimo vyučování. Učitelé tak často doprovázejí naše studenty na mimoškolních aktivitách.

Věříme, že úspěch každé jazykové školy závisí na správném výběru vyučujících. Akademický tým jazykové školy Maltalingua je speciálně proškolený k výuce angličtiny jako cizího jazyka, a také k modernímu pojetí výuky EFL a přizpůsobení výuky pro naše studenty.

Keith BarbaraKeith Barbara:

Ahojte všichni! Jsem Keith. Když přijde na učení, bylo to se mnou jako na horské dráze. Začal jsem vyučovat angličtinu v 19 letech, zatímco jsem studoval učitelství pro základní školy na Maltě. Po dokončení studia jsem se rozhodl pokračovat studiem etiky. Učení angličtiny jako druhého jazyka mi pomohla převést do praxe vše, co jsem se naučil. Mám zkušenosti především s dětmi a teenagery, ale výuka dospělých byla také podstatnou součástí mé cesty.

Jediné, co mohu říci, že učení je pro mě vždy vzrušující výzvou a bez ohledu na to, kolik let uplynulo, svého rozhodnutí nikdy nelituji. To, co dlouhodobě pozoruji, je, že k učení může dojít pouze tehdy, když se vyučujícímu podaří inspirovat studenta k vášni a růstu v předmětu, který vyučuje. Učitel je průvodce, který vede své studenty k prozkoumávání a objevování nových poznatků a jejich sdílení s vrstevníky. Jeho hlavní zodpovědností je učinit výuku výjimečným zážitkem.

Kromě učení mám vášeň pro herectví, divadlo a filmy. Také mám rád bojová umění, hry, nepředvídatelné umění a příběhy, symfonický rock, psaní a objevování nových gadgetů a softwarů.

 

Kirstie AttardKirstie Attard:

Jsem Kirstie. Původně pocházím z Malty, ale prvních čtrnáct let života jsem žila v Anglii, než jsem se znovu přestěhovala na Maltu. Jsem TEFL kvalifikovanou lektorkou a také mám titul z Anglického jazyka na Maltské univerzitě.

V současnosti studuji magisterské studium v oboru Romantická a viktoriánská anglická literatura. V Maltalingua učím čtyři roky a miluji seznamování se s novými lidmi z různých zemí a kultur. Snažím se, aby moje lekce byly co nejpohodovější, zaměřuju se především na mluvení a zábavné aktivity, které doufám, že pomůžou studentům učit se a zároveň bavit.

Jsem vášnivá čtenářka, zřídkakdy mě potkáte bez knihy v ruce. Také miluji hudbu, divadlo a ráda trávím čas oceňováním tohoto krásného ostrova, na kterém mám štěstí, že žiju.

 

Sarah Jane SammutSarah Jane Sammut

Ahoj, moje jméno je Sarah Jane.

Od té doby, co jsem začala učit v Maltalingua, zažívám tolik zábavy. Každý den je jiný. A navíc s každou lekcí potkávám víc a víc nových lidí.

Osobně si myslím, že nejlepší na výuce je pohled do tváří mých studentů, poté co jim něco úspěšně vysvětlím.

Kromě učení, ráda prozkoumávám a objevuji skryté krásy Malty.