Juniorský Jazykový Kurz & Informace o Ubytování

Informace o Jazykovém Kurzu (děti a mládež)

Programy pro děti a mládež probíhají během Velikonočních, jarních a podzimních prázdnin. V průběhu letních kurzů, probíhají hodiny v přidružené budově školy, cca 5 minut chůze od hlavní budovy. 

Program pro děti

Děti ve věku 8 až 12 let

Program pro náctileté

Náctiletí ve věku 13 až 17 let

Studenti všech jazykových úrovní jsou vítání o Velikonocích, na jaře, v létě a na podzim. Pro všechny studenty máme i vícejazyčnou podporu, která je k dispozici 24/7.

Program pro rodiny (děti a mládež)

Pro děti a náctileté probíhají hodiny v přidružené škole. Rodiče jsou srdečně vítáni na kurzech pro dospělé. Obě školy jsou od sebe vzdálené cca 5 minut chůze. Program pro rodinu také obsahuje 3 volnočasové aktivity pro děti a mládež v rámci jednoho týdne, to jim dá možnost objevovat Maltu spolu s ostatními studenty, v bezpečném prostředí a také za doprovodu zkušených a empatických vedoucích skupin.

Soukromé kurzy (20 a 30 hodin týdně)

Naše programy jsou navržené pro mladé studenty různého věku a jazykové úrovně.

 

Informace o ubytování

Rezidence – Plná penze

Naše rezidence pro studenty se nachází v Buggibě a je umístěna blízko pláže s výhledem na přírodní rezervaci Kennedy Grove Park. Jak naše letní škola, tak naše hlavní jazyková škola, jsou v dosahu 15 minut od ubytování. Studentská rezidence je součástí hotelu a zahrnuje krytý i venkovní bazén a vířivku na střešní terase. Filmy s anglickým zněním jsou pravidelně promítány na velké obrazovce u bazénu. Cenově dostupný obchod se základními potřebami a kavárna se nachází v hlavním salonku rezidence.

Hostitelská rodina -  Plná penze

Hostitelské rodiny na Maltě jsou velmi známé svou pohostinností. Všechny naše hostitelské rodiny jsou velmi pečlivě vybírány a pravidelně navštěvovány z řad personálu, který má na starosti ubytování. Malta je jednou z mála zemí na světě, ve kterých hostitelské rodiny musí dodržovat přísná vládní pravidla a předpisy a musí mít platnou licenci cestovního ruchu.