Naučte se anglicky online, kdykoli a kdekoliv!

Novinka v roce 2019! - Maltalingua se spojila s on-line učební platformou I Love English (ILE), která poskytuje on-line soukromé lekce a webové semináře. V Maltalingu jsme přesvědčeni, že naše plně propracovaná metodologie výuky, poskytuje nejlepší šanci na zlepšení angličtiny v co nejkratším čase.

Díky pokrokům v oblasti internetových technologií mohou studenti nyní doplňovat a rozšiřovat své zkušenosti s využitím našich doporučených následných služeb ILE online vzdělávání.

Po absolvování kurzu, se studentům Maltalingua nabízí bezplatná a soukromá lekce na Skypu s jedním z našich specializovaných online certifikovaných učitelů.

Všem studentům Maltalingua, kteří si s námi zarezervují 10 soukromých lekcí nebo více, nabídneme jednu online lekci ZDARMA.

Všichni studenti Maltalingua, kteří si zarezervovali kurzy obchodní angličtiny také získají 1 bezplatnou online lekci, na které se mohou zaměřit na určitý aspekt z výuky anglického jazyka.

Tuto exkluzivní nabídku lze uplatnit zakoupením bloku 5 lekcí za cenu 95 EUR (obvykle 125 EUR).

Pokud po ukončení bezplatné zkušební lekce nejste plně spokojeni, společnost Maltalingua zaručuje plnou refundaci.

Chcete-li získat další informace nebo si naplánovat svou první lekci, požádejte o asistenci Tanie na recepci školy nebo jí zašlete e-mail na adresu t.assuncao@maltalingua.com

Další informace naleznete na adrese ILE portal. - Pokud jde o výuku jazyků, "Pokud je nepoužíváte, ztratíte je?"ZJISTĚTE VÍCE

PRO SPECIÁLNÍ NABÍDKU 
PROSÍM KLIKNĚTE ZDE