MALTALINGUA OBNOVUJE VÝUKU TVÁŘÍ V TVÁŘ 1. ČERVNA

V posledních týdnech jsme vás informovali o mnoha novinkách, které se udály na Maltě i v Maltalingua, a tak jsme si řekli, že si na chvíli shrneme všechny vzrušující novinky, které jsme v poslední době zaznamenali.

NEJNIŽŠÍ MÍRA COVID-19 V EVROPĚ
Malta má nyní nejnižší počet případů nákazy a úmrtí na COVID-19 v Evropě poté, co počet nových případů v posledních týdnech stále klesal. 

Podrobnosti vyplynuly z čerstvých týdenních údajů, které vydalo Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC). Na Maltě bylo i nadále zjištěno jen málo nových případů, v důsledku čehož klesla i míra hospitalizace. Ostrov má také nejvyšší míru proočkovanosti v Evropě - přibližně 67 procent osob, které mají nárok na vakcínu, dostalo alespoň jednu dávku.


OBNOVENÍ VÝUKY TVÁŘÍ V TVÁŘ
Maltalingua v posledních týdnech vyučuje online. Jsme rádi, že můžeme znovu otevřít naše dveře a přivítat studenty zpět v bezpečí v našich třídách 1. června. Škola je připravena, učitelé se těší a bazén je připraven a tak lákavý! Zbývá už jen týden!

Více informací naleznete zde: https://blog.maltalingua.com/malta-the-safest-place-in-europe/

UPLATNIT NÁROK NA POUKÁZKY V HODNOTĚ AŽ 300 €
Pokud si objednáte dvoutýdenní nebo delší jazykový kurz*, získáte nárok na poukázky v hodnotě až 300 EUR, které můžete utratit na maltských ostrovech. Pro více informací nás kontaktujte nebo v případě zájmu odpovězte na žádost o zpětné zavolání.

Více informací naleznete zde: https://blog.maltalingua.com/maltalingua-vouchers/


KOMBINUJTE NAŠE SPECIÁLNÍ NABÍDKY SE SVÝMI POUKÁZKAMI!. 
10% SLEVA NA VŠECHNY SKUPINOVÉ KURZY A DALŠÍ 10% SLEVA NA UBYTOVÁNÍ PRO DOSPĚLÉ A JUNIORY.

Rezervace musí trvat minimálně 2 týdny a tuto nabídku nelze kombinovat s jinými nabídkami nebo balíčky, které jsou v současné době k dispozici. 
Počet míst je omezen, proto si je rezervujte nyní, abyste se vyhnuli zklamání! Platí smluvní podmínky.

Objevte naše speciální nabídky zde: https://www.maltalingua.cz/nabidky/


OD ČERVENCE NENÍ MASKA VYŽADOVÁNA
Lidé, kteří jsou plně očkováni, nebudou muset od července nosit venku roušku, pokud budou sami nebo s jinou očkovanou osobou, protože Malta dosáhne "stádové imunity". Masky však budou nadále povinné ve skupinách více než dvou osob a omezení na některých místech zůstanou zachována.

Více informací naleznete zde: https://blog.maltalingua.com/no-masks-needed-from-july/

Chcete se dozvědět více? Požádejte o bezplatnou nabídku a začněte se učit angličtinu pod sluncem ještě dnes! https://www.maltalingua.cz/nabidka/